Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidze kobiet w ciazy.

Polecane posty

Gość gość

Bo ktos je kocha ,bo maja jednego faceta z ktorym co noc sie roochaja, bo pierwsze zaczely uprawiac seks, bo maja takie cos w sobie ze facet, maz je chce a mnie zaden na zone niechcial i to niezalezy od tego czy dymalam sie po kilkanascie razy z kim popadnie bo niektore kobiety maja takie cos ze facet widzi w nich tylko cialo i nic wiecej to wlasnie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie chaotycznie napisane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz się słowa "nie" dziecko drogie, bo jak będziesz zbyt łatwa, to żaden facet nie będzie Cie szanował, jesteś łatwą zdobyczą więc się szybko Tobą nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale na dzien dobry nie d******py, sami faceci probuja na sile mnie zaciagnac do wyra i wcale ich nie prowokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co od razu chcą Cię zaciągnąć do łóżka mów nie. Im zależy tylko na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie nie ,zdarzalo mi sie nawet ze sila chcieli wymusic tego seksu, ale ja sie zawsze bronie i uciekam od takich, albo sie umawialam na randki, a oni mi tylko w cycki sie gapili a potem wiadomo co juz by chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie chcą analfabetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta po trzydziestce
Przykre to co piszesz. Nienawidzisz kobiet w ciąży bo ich facet puka je co noc? No faktycznie jest czego zazdroscic. Krótko mówiąc zazdrościsz im chłopa bo sama go nie masz. Równie dobrze możesz nienawidzić wszystkich kobiet które są w udanych związkach. Paranoja jakaś. Powinnaś iść na terapię Cos robisz nie tak albo masz w sobie coś odpychajacego ze tak właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
Nie chcialbym cie, bo nie jestes dziewica! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie terapia się kłania sama się pusz/cza a potem nikt mnie nie chce -ciekawe czemu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał 12 nikt się ciebie nie pytał o zdanie. Takiego drugiego przyglupa jak ty to ciężko byłoby znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;13Pisze pajacu z telefonu wiec mi sie trochę literek pokręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;17Nie puszczam sie, to ze faceci chca ze mna seksu na sile nie oznacza ze sie puszczam, a nie wiem co jest przyczyna ze patrza mi na cycki ,d**e ,ale na zone partnerke mnie niechca tylko chca wydymac i tyle. Zreszta nie mam tematow z facetami i robi sie nudno, tak jest za kazdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zwiąż się z kobietą ja pier/dole wakacje trwają i dzieci przed kompem siedzą idź lepiej w piłkę pograj ,albo w klasy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmata dziwi sie, e nikt porzadny jej nie chce haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestes szmata ktora sie szmaci. Jeden na 100 to porzadny facet ale juz zajety.Nawet księża sie sypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×