Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Rolety

Polecane posty

Gość gość

Kupiłam zwykle rolety bez prowadnic i po montażu zaczęłam żałować bo nie przylegają idealnie, co w moim słonecznym pokoju daje nie fajny efekt.. i teraz pytanie, czy mogę dokupić do nich tylko prowadnice i zamontować w inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??? Ktoś, coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tego najlepiej jest zamawiać rolety wraz z montażem tak jak my to zrobiliśmy . Zamówiliśmy rolety w firmie www.janar-rolety.pl w bardzo dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartłomiejK
Witam. Zdaje się, że zakupienie samych prowadnic raczej jest niemożliwe ale jeżeli piszesz z okolic Warszawy to rekomendowałbym zatelefonować do sklepu www.OslonyDoOkien.pl z Sulejówka i przedstawić sytuację. Dlaczego oni? bo kiedyś miałem problem z zerwanym sznurkiem w żaluzjach (które zakupiłem w zupełnie innym miejscu) i przy okazji omawiania zakupu drzwi, wspomniałem o tej drobnostce. Okazali się na tyle mili, że dosztukowali mi sterowanie lancuszkiem za symboliczną kwotę. Z tego co widać to rolety takie z prowadnicami też mają: http://www.oslonydookien.pl/produkty/oslony-wewnetrzne/rolety/rolety-w-kasecie/ więc jest duża szansa, że może Ci pomogą albo sprzedadzą części które będziesz mógł domontować do okna. Taka luźna propozycja z mojej strony i jednocześnie zrewanżowanie się za ich pomoc :) Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś z was szuka dobrego sklepu w którym kupimy rolety i inne akcesoria okienne to w sklep https://www.roletymobi.pl z Warszawy znajdziemy to czego potrzebujemy od rolet, moskitier po żaluzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zamówiliśmy rolety na zamówienie z montażem w domu i zamówiliśmy taką usługę w firmie www.sunmar-rolety.com.pl z Sosnowca. Wszystko zostało zainstalowane tak jak powinno co do godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszej jakości i tanie rolety są w sklepie internetowym Lestore. Rolety te są produkowane dla Ciebie zaraz po zamówieniu, i dodatkowo otrzymujesz 2 lata gwarancji. Moje ulubione to rolety montowane do ściany ze sklepu internegowego Lestore. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×