Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy znacie jakies godne polecenia kosmetyki naturalne bez chemii w skladzie?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o wszelakiego rodzaju kosmetyki typu kremy ,płyny szampony pasty do zębów itd. Ostatnio czesto poleca sie pasty do zebow bez fluoru a okazuje sie ze zawieraja one jakies inne szkodliwe substancje Mi chodzi o naprawde naturalne i bezpieczne kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej z awokado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylveco, Lush Botanicals, Plantea, eFiore, Fitomed, Fridge, Senelle, Saisona, Fresh&Natural, Natural Secrets, Lavera, Resibo, Alkemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz testuję krem z firmy Tetesept, dostępna w niemieckim Rossmanie (nie wiem czy w PL też), ma bardzo dobry skład. Śmierdzi olejem z drzewa herbacianego ale na razie widzę same plusy.. Dobrze nawilża twarz ale nie powoduje, że się przetłuszcza. Lubię też olejek karotenowy i tu znowu - śmierdzi, w dodatku brudzi ubrania ale robi dobrze mojej tłustej i skłonnej do wyprysków cerze. Szampon Mediderm - odkąd go używam o wiele mniej wypadają mi włosy, ma ichtiol biały w składzie. Wali jak rozgrzany asfalt i jest bardzo drogi, ok. 20 zł w aptekach za małą buteleczkę 750 ml. Czasem uda się dorwać w promocji, staram się używać go na zmianę z innymi, tańszymi produktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyki z Vianka są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2018 o 22:39, Gość gość napisał:

Sylveco, Lush Botanicals, Plantea, eFiore, Fitomed, Fridge, Senelle, Saisona, Fresh&Natural, Natural Secrets, Lavera, Resibo, Alkemie...

Korzystałam z Senelle i bardzo polecam ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godne polecenia na pewno są kosmetyki od Pat and Rub. Nie ważne co od nich kupie, zawsze jestem zadowolona. Sprawdz sama!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×