Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O co chodzi z tym seksem po alkoholu? Często można tu przeczytać o tym zjawisku.

Polecane posty

Gość gość

Czytając tematy, w których pojawia się ten wątek, zastanawiam się, co kieruje osobami, którzy, przed pójściem do łóżka, muszą/chcą wypić coś mocniejszego, z procentami. Jeśli o mnie chodzi, to nigdy nie korzystałam z alkoholu przed lub po seksie, stąd ta moja próba zrozumienia tego zagadnienia. Zbliżenie na trzeźwo nie satysfakcjonuje Was? To jest jakaś próba rozluźnienia się, zapomnienia o tym, że zdradza się ukochaną osobę, zakrycie obaw, że nie będzie się wystarczająco dobrym, ucieczka od myśli, by nie wpaść w pułapkę zauroczenia, kiedy nie chce się wchodzić w poważny, emocjonalny związek? Porównując seks na trzeźwo, a ten, który jest po procentach, to jaka jest różnica dla Was? Nie boicie się, że sprawy wymkną się Wam spod kontroli, kiedy, na przykład, zapomnicie o zabezpieczeniu lub o poinformowaniu partnera o jakichś intymnych dolegliwościach? Spotkałam się z wieloma tematami, w których pojawiał się ten wątek; czy były one prowokacjami, czy nie, to osobna kwestia. Zechce się ktoś wypowiedzieć w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białogłowa niewinna
nie wiem nie seksze sie nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posexpl
Odrobina alkoholu przed seksem pomaga Panom na dłuższe stosunki, oczywiście nie zawsze. Na posexpl czeka sporo Panów i Pań z którymi można to wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×