Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam kompleksy.

Polecane posty

Gość gość

Od jakiegoś czasu unikam towarzystwa,znajomych i chyba wszystkuch już. Boję się zawierać nowe znajomości. Piwód? Kompleksy na punkcie....wagi. Jestem bardzo szczupła.Za bardzo. Wiem to. Ciągle słyszę,że za bardzo,że mam więcej jeść,że mam za chude ręce itd. Trochę to przykre. Doszło do tego,że boję się z ludźmi rozmawiać. Ktoś ma tutsj podobny problem z wagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palisz papierosy i pijesz chocby czasem? Prosze o szczerą odp.autorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuc palenie i zero alko,nie jedz a (sorry) zacznij żryc wszystko co popadnie. Kup sobie odzywke dla kulturystow na przyrost masy,staraj sie wypoczywac duzo i nie marnuj energii na niepotrzebne rzeczy. Daje cie dwa gora 3mce i sie nie poznasz. Jestem facetem i mialem podobny kompleks-186cm a waga 80:( wygladalem jak wieszak. W ciagu 7mcy przybralem 37kg az mi serducho zaczelo nawalac bo zbyt szybko.rozstepy jak cholera bo skora nie wyrabiala ale teraz jestem sporym facetem i sie nie wstydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie palę nie piję alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile zjadasz dziennie? przestań rzygać to przytyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby zawsze mają jakieś kompleksy nawet gdy są idealne bo TV im wmawia kompleksy aby im sprzedać jakieś gòwno, wyłącz TV i znikną kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjadam 5 posiłków nie mam w domu tv:p Może inne kobiety by się cieszyły z takiej wagi,ja bym chciała przytyć trochę,aby nie wyglądać jak wieszak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×