Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kolonie dla dzieci to pomyłka. Lepsze są obozy tematyczne,

Polecane posty

Gość gość

Kolonie to jakaś pomyłka. Przypadkowi wychowawcy bez przygotowania pedagogicznego, najczęściej studentki nie mające z pedagogiką nic wspólnego, chcące tylko dorobić. Moja znajoma była ostatnio wychowawczynią na kolonii: studentka kosmetologii, nawet nie przepadająca z adziećmi. Dzieciaki na tych koloniach szukają negatywnych wrażeń, wychowawcy często się nie sprawdzają. W miejscowości turystycznej obserwuje zachowania dzieciaków z kolonii i to naprawdę nic pozytywnego, ani fajnego. Natomiast super sprawdzają się obozy tematyczne, np. taneczne, sztuk walki, jazdy konnej, wędrowne czy jakiekolwiek inne. Taka moja opnia, kto chce to ją rozważy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda moja córka np. była z kochamwakacje na obozie tematycznym tanecznym dokładnie i lepsze było to rozwiązanie niż kolonie. Zuzka zadowolona była i to mocno. jeszcze bardziej się zapaliła do tańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolonie, obozy młodzieżowe, obozy tematyczne - to są tylko nazwy. To czy kadra jest dobrze dobrana nie zależy nie od tematyki wyjazdu tylko d podmiotu, który ten wyjazd organizuje. Najlepiej jest korzystać z usług biur podróży wyspecjalizowanych w turystyce młodzieżowej takich jak ATAS, Kompas, OK Tours. Wiele instytucji organizujących obozy nie ma do tego kompetencji, zwłaszcza jeśli nie są profesjonalnymi biurami podróży. Biuro o dobrej renomie i doświadczeniu to najlepsza kadra, bezpieczeństwo i pewność, że program jest atrakcyjny i dobrze zorganizowany. I za to naprawdę warto zapłacić więcej niż za obóz zrobiony przez jakąś przypadkową firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×