Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zostawił dla mnie inną

Polecane posty

Gość gość

Kiedy się poznaliśmy mówił,że jest wolny. Szybko nam poszło i niemal od razu zostaliśmy parą. Jesteśmy razem od 9 miesięcy. Ostatnio dowiedziałam się,że wtedy wcale nie był wolny,tylko od 4 lat był w związku i przez miesiąc kiedy był ze mną,z nią spotkał się ze 2-3 razy i się z nią rozstał. Dowiedziałam się o tym dopiero teraz. Powiedział mi,że gdyby nie poznał mnie to by jej nie zostawił ale zakochał się i tak wyszło. Dziwnie się z tym czuję. Może lepiej byłoby gdybym od początku wiedziała ,że kogoś ma ale ją zostawi. On twierdzi,że mi nie powiedział bo nie chciałabym z nim być. Trochę słabo to wygląda. Boję się,że kiedyś może poznać kolejną,w której się "zakocha" i do niej pójdzie. Z drugiej strony jesteśmy już trochę razem i jest cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za prawdę powiadam ci
pójdzie do innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nia byl 4 lata i poszedl. Pewnie, ze pojdzie do nastepnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedzieć czy możesz ufać jego słowom, czy bedziecie razem w przyszłosci, co o Tobie mysli, co czuje, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, kiedyś, po latach Ciebie zostawi dla innej. Facet który leci na dwa fronty nie jest wart zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związek zbudowany na kłamstwie długo nie potrwa, poza tym pytanie z czym jeszcze Cie okłamał?? Ja bym go zostawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady nie ciągnął tego długo i od razu się z tamta rozstał co prawda mógł powiedzieć no ale trudno każdy może popełnić błąd. A takie gadanie że kiedyś Cię zostawi dla innej bo raz Tak zrobił jest bez sensu jak Cię kocha to będzie z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończysz jak jego była. WYSTRZEGAJ SIĘ na kilometry od ludzi, któzy płynnie przechodzą ze związku w związek. Facet zabrał dziewczynie cztery lata i zaczął się nudzić, rozglądać na boki. Kobieto,myśl, jakby ją kochał to by nie zakochał się w kimś innym. A tak, całą ''winę'' zwalił na Ciebie. Jego była pewnie też w czasie trwania ich związku czuła się cudownie,wiesz ile może zdarzyć się przez cztery lata? Ciesz się póki możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:15 samo to,że nie powiedział jej prawdy wiele o nim mówi. Spotkał się z byłą 2-3 razy? aż tyle było trzeb ABY ZERWAĆ? Na 99% jeszcze się bzyknęli. Rozmowa z tą byłą pewnie byłaby bardzo interesująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, którzy nie dają sobie czasu na poukładanie myśli, uczuć po rozstaniu, nie dają sobie czasu aby przygotować się na nową miłość, tylko się nagle 'zakochują' kiedy to niby mają kochać kogoś kimś aktualnie są to gnoje i od takich z daleka. Jeśli nie ma szacunku dla wieloletniej partnerki to dla mnie też go nie będzie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było tak samo tylko to ja zostawiłam chłopaka,z którym byłam 6 lat dla faceta którego znałam miesiąc :D czasami poprostu się czuje,że to jest "to" Ps. Niedługo stuknie nam 10 latek z czego 8 po ślubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawił szybko dla innej, to i pewnie w końcu ta następna też się znudzi. Nie ma ludzi nie zastąpionych i warto o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćŁadnaLady
Tzw lekko duchy Niestety. Zdarza się, że poznaja kobietę. Część z nich w jakiś sposób im imponuje i postrzegaja w nich potencjalne partnerki. Niestety często zwodzą i kłamià oprócz tego, kochliwy niedojrzali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no najlepsza partia na faceta oszust , zdradzacz, kretacz, tylko czekaj aż się nawinie inne naiwna i też poleci za nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zykla menda nie facet , grzeje jaja tam gdzie mu aktualnie dobrze , gdyby miał honor to by odszedł od dziewczyny kiedy przestał ją kochać a nie kiedy poznał nową , uwierz mi on nie ma uczciwości we krwi , to jest ta glista która dostosowuje zawsze sytuację do swoich potrzeb i nie liczy się z innymi , będziesz przez niego płakać ją ci to mówię już dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:52 No ok ale Chyba nie postąpiłaś tak jak facet autorki, że powiedziałaś nowemu facetowi, że Jesteś wolna i jeszcze kilka razy potajemnie spotykałaś z byłym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno, żeby za pierwszym razem trafić na miłość życia, więc rozstania muszą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że laska która rzekomo twierdzi że jest szczęśliwa z innym 10 lat po ślubie jeszcze nie znalazła innego na zastępstwo i tylko dlatego nie dokonała następnej wymiany , skoro jednego wymienila bo BYL LEPSZY to czemu następnego nie może wymienić bo jest JESZCZE LEPSZY ? Żaden lepszy od męża jej nie chciał więc z nim siedzi a niech jej się nadazy okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:11 a co to ma do tego że facet autorki to oszust bez szacunku do poprzedniej dziewczyny ? Prawda jest taka że albo szanujesz wszystkich ludzi albo nie szanujesz nikogo , on jest z autorką póki mu dobrze , wyskoczy lepsza i z nią zrobi to samo , charakter się nie zmienia nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce dla ciebie dobrze kochana więc ci mówię tak jak inne dziewczyny ...... jeśli cię nie zostawi to tylko dlatego że lepsza mu się nie trafiła , chcesz robić za czyjeś koło zapasowe całe życie ? Skoro on ja zdradzal ciebie oklamywal to skąd wiesz że ciebie teraz nie zdradza ? Chcesz żyć całe życie w strachu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Przed tą jego byłą też pewnie była jakaś była...a Ty, autorko czujesz się dziwnie bo intuicja podpowiada Ci słusznie, że ten facet to zły wybór. Nnie tak to wszystko powinno się odbyć. Nie powinnaś być powodem ich rozstania a jego argument, że byłby z tamtą gdyby nie Ty...oj,bardzo to słabe. Znaczy,że co? Był z wygody,braku laku miał zapchajdziurę? Do samego końca pewnie normalnie z nią sypiał i żyli jak małżeństwo. Cztery lata to i pewnie mieszkali razem? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cudzym nieszczęściu nie zbudujesz swojego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zamierzasz autorko? Pewnie i tak go nie zostawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona poczeka aż zacznie krzywe akcje bo " misio jest taki dobry " :D facet który nie potrafił USZANOWAC kobiety po 4 latach związku nie uszanuje też żadnej innej , były mojej kuzynki zostawił ją po 3 latach dla innej , tamta taka szczęśliwa że zdobyła takiego faceta , skończyło się tak że kuzynka znalazła porządnego męża a tamta która odbiła jej poprzedniego ma z nim piekło na ziemi , on ja zdradza filtruje a idiotka rzuca się do tych kobiet zamiast do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie namawiające autorkę do zerwania z facetem są żałosne i durne. Ludzie mają prawo się rozstawać, wybierać przebierać i wcale nie jest powiedziane, że autorka też będzie porzucona. Że w ogóle robi problem z tej sytuacji to jest dla mnie niepojęte. Ciesz się babo tym co masz bo jesteś od tamtej lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:11 zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.11 jest lepsza? No ok tylko ze za parę lat jakaś jego ,,koleżanka" tez może byc lepsza od aktualnej partnerki :). Ktoś dobrze napisał, facet który przeskakuje z jednego związku do drugiego nie jest wart zaufania. A na tych 2-3 spotkaniach z była (gdy juz znał autorkę) to pewnie jeszcze parę razy się bzykneli, inaczej by zerwał od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.19 dokładnie. I co, ona toleruje zdrady, nadal z nim jest? No taaak, trzeba sie rzucac z pazurami na te kobiety bo ,,biedny misio" został uwiedziony przez te podle baby i nie mógł im odmówić :D. Ale ona głupia jest i bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:11 to odbij faceta innej ; ciesz się że jesteś "lepsza " tylko pytanie w czym ? W byciu sooka? Była sobie znajdzie uczciwego a autorka się będzie męczyć z oszustem , da sobie zrobić dziecko a on pójdzie w piękny rejs jak ona będzie leżeć z brzuchem , ona będzie cierpieć a on będzie pukac na boku i flirtowac , takiego chama altrizmu nie nauczysz i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego że się bzyknęli? Nie szkoda wam życia na rozkopywanie tego co było? Nie byłaś autorko w ich łóżku, w ich życiu, wasz związek to czysta karta! Każdy związek jest indywidualnością i historia z zakończenia poprzedniego związku wcale się nie musi powtórzyć!! Jesteście nadwrażliwe i p******e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×