Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zbyt nerwowa czternastolatka

Patologia a "markowe ciuchy"

Polecane posty

Gość Zbyt nerwowa czternastolatka

Dzień dobry, nie do końca wiem jak funkcjonuje ta strona, ale mam nadzieję, że wybaczycie mi potencjalne błędy. ;) Jest sobie moje gimnazjum, kilkunastu ludzi, których znam i oni - w markowych ubraniach i niby bogaci, popularni, przeklinający ponad miarę. Zdecydowanie nie przeszkadzałby mi taki stan rzeczy, gdybym nie zauważyła, że ci idioci się z nas naśmiewali: że nosiłam dość kapciowate buty (bo były wygodne), że moja koleżanka jest otyła (nie jej wina, bo odżywia się naprawdę dobrze i ćwiczy). Wkurzyłam się. Wszystkie moje ubrania były zawsze kupowane w sklepach takich jak H&M, Reserved, Zara, ale nienawidzę ubrań sportowych tak samo jak sportu, czyli bardzo. Następnego dnia przyszłam do szkoły w butach nike, chociaż stopa mi się grzała. Oni się odczepili, a ja kupiłam sobie więcej "markowych ubrań". Teraz uczepili się inni ludzie - tacy bardziej pokroju moich rodziców, ale moi rodzice są bardziej bezproblemowi. Często słyszę ich śmiechy i nie wiem co robię źle. Staram się być miła, ustępować miejsa w autobusie, a oni wciąż to robią. Co mam zrobić? Bo czuję się jakbym miała tylko wybór kto będzie się ze mnie śmiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markowe ciuchy się skończą wraz z 500 plus - 18 rok życia materialistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×