Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Frustracja z braku miłości

Polecane posty

Gość gość

Mam 26 lat i NIGDY nie byłam zakochana :(. Miałam kilka związków bardziej z sympatii, przyzwyczajenia ale nigdy to nie było TO wiec z czasem się rozlatywalo, dusilam się w tych zwiazkach po czasie i wszystko mnie w partnerach denerwowalo- tak to jest, jak nie na uczuć. Poznalam wielu facetow i do żadnego nic nie czulam, ewentualnie mi się podobali ale nie tak żebym miała ,,mokro", to nigdy nie byl silny pociąg fizyczny, taka chemia. Czuje się wybrakowana :(. Tak bardzo pragnę się zakochać i nigdy nie wychodzi...przez to, w ciągu ostatnich paru lat stalam się bardziej nerwowa, wybuchowa o byłe pieerdołe, agresywna, po prostu coraz bardziej sfrustrowana :( prawie nic mnie nie cieszy a jeśli juz to na chwile. Popadlam z zakupocholizm bo to daje mi chociaż chwilowe szczęście a raczej zadowolenie bo na prawdę szczęśliwa to nigdy nie byłam :(. W dodatku stracilam koleżanki i mam juz tylko siostrę. Czuje się taka samotna...zaraz padnie odpowiedź ze pewnie mialam ojca alkoholika czy cos, wiec od razu powiem ze pochodze z normalnej rodziny. nie jestem DDA ani nic z tych rzeczy. Po prostu chyba mam serce z kamienia :(. Zawsze myślę ze jak nie ten to następny... Zlamalam juz kilka meskich serc ale nie celowo, nie mam na to wpływu... Czy wy tez tak macie, taka frustracje w sobie będąc bez faceta, miłości? I czy ktoś tez był tak zrezygnowany jak ja, nigdy nic nie czuł do nikogo aż wkońcu się zakochał choć już stracił nadzieje? Żyć mi się odechciewa, to życie bez miłości takie puste jest i bez celu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się. Lepiej się nie zakochiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowa do góry, miłość nie przychodzi na zawołanie tylko w najmniej oczekiwanym momencie także więcej wiary a przede wszystkim pozytywnej energii. Miłość nie wszystkim jest pisana jeżeli Tobie jest pisana to na pewno Cię odnajdzie. Zajmij się sobą i rozwijaj swoje pasje a nawet się nie obejrzysz i zaznasz to czego od dawna pragniesz. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są bzdety nie dla mądrejkobiety facety to zaraza, zło qszelkie, kobieta musi być na ich poniewierkę Chcsz tego?! ja nie. Mnie jest rewelacyjnie samej Bez smroda i chama moje życie jest lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.16 Skąd tyle nienawiści do mężczyzn. Co takiego Tobie zrobili że tak ich postrzegasz i nie wierzysz w wartościowych mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.14 były takie momenty niespodziewane, ze wcale nie myslalam o tym żeby kogoś poznać np choćby takie ze kurier niespodziewanie zapukał do drzwi i co? I nico! I tak się nie zakochalam. Czy spodziewanie czy nie, to g....o wychodzi i właśnie mam wrażenie ze miłość mi nie jest pisana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.16 wcale się Tobie nie dziwie takiej postawy. W tych czasach faceci są beznadziejni, coraz gorsi,może jeszcze istnieją gdzieś wartosciowi ale to jest jakieś 10%. Wokół pełno buraków, kłamców, zdradzaczy. Zdaje sobie sprawę ze najprawdopodobniej, jak wiele związków rowniez tych z miłości, i tak się rozleci za parę lat jak będzie rutyna ale chciałabym chociaż przez rok czy parę lat przeżyć ten podobno cudowny stan zakochania i motylkow w brzuchu, tej euforii i szczęścia. Chciałabym to przeżyć bo bez tego życie jest puste, nawet jeśli później by się związek rozpadł. Nigdy tego nie doswiadczyc- to prawdziwe piekło :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Cb mogę pokochać :) Pokochamy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nigdy tego nie doswiadczyc- to prawdziwe piekło." Otóż nie, prawdziwym piekłem jest tego doświadczyć i nie móc być z tą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie zwalaj winy na facetów frustratko, najpierw spójrz na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.01 no nieee, przecież faceci są świeci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy samej ruszyć dupę i spróbować poderwać takiego, który ci wpadnie mocno w oko. Tylko trzeba chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.45 hehe tyle ze od daawna nikt mi nie wpadł w oko, nikt mi sie nie podoba. Trudno na ulicy spotkać choć W MIARE przystojnego lub przecietnego ale zadbanego faceta w podobnym wieku który miałby ,,to cos". Nie musi byc modelem. Wokół pełno buraczanych twarzy 30stolatkow z łysiną i piwnym brzuchem. To kto ma mi się podobac... Ladni są głównie Ci mlodsi ode mnie o kilka lat, gdzieś w grupie 18-22 lata. Tacy maja świeże rysy twarzy, często są przystojni i szczupli. Mam sie brać za gowniarza? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrzydzasz. Pełno jest przeciętnych a nawet przystojnych. Gorzej z charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa, sorry, widać że autorka to kolejna królewna z drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.02 no właśnie, a żeby znaleźć połączenie u faceta fajnego charakteru z jakimś wygladem, który by mi się podobał, to graniczy z cudem :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:20 Bo ciebie nie chcą to znaczy że każda z drewna? Weź się chłopie napij lepiej bo p********z to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ciebie nie chcą to znaczy że każda z drewna? Weź się chłopie napij lepiej bo p********z to samo x Skąd taki tępy wniosek? Nie dość, że królewna z drewna, to jest przygłupawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.09 haha nie trudno zgadnac, widząc Twoja frustracje i wyzywanie każdej kobiety która nie włazi w d...e facetom od ,,królewny z drewna" :D chlopczyku. Moge sie założyć ze Ty z tych co wiecznie czekają aż jakąś kobieta zacznie ich podrywać bo sam boisz się cokolwiek zrobić, i kobiety są beee bo nie latają za Toba :D ojoj...z takim podejściem będziesz sam do końca życia a Twoi koledzy i inni faceci sprzatna Ci sprzed nosa każda dziewczyna ktora Ci się spodoba, bo oni będą DZIALAC a nie tylko się gapic ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz te swoje "wnioski" tępa dzido jak z gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiec troche tok myslenia i nie dopatruj sie w facetach wad tylko staraj sie spostrzegac jak najwiecej pozytywów. Jak bedziez tak wybrzydzac to nigdy nikogo nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.06 ha ha niby czemu? Rozwin swoja wypowiedź. To pewnie ty ,,od krolewien z drewna" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.50 miałam juz kilku facetów na dluzej wiec chyba taka wybredna nie jestem...rzecz w tym ze nie potrafię do nikogo nic poczuc a na to juz nie mam wpływu (czytaj ze zrozumieniem!). Mam się oszukiwać ze ,,to jest To"? Być z kimś na sile? Zresztą jak zwykle drastycznie przeważają wady charakteru a zalet brak albo sa znikome no to sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:09 Lepszy się czujesz po takich rozmowach z kobietami, p**do męska. Dla ciebie każda ktora ma odmienne zdanie jest królewna z drewna. Co za określenie lol. Ty za to jesteś blaszanym drwalem czyli chujnia a wymagań sto. Pewnie najlepiej byłoby dla ciebie żeby laska sama za tobą się uganiala i jeszcze dała Ci d**y bo ty masz taką ochotę. Żałosny p***b z jednym tekstem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee tam cípka juz przechodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość że drewniana, to jeszcze tępa i wulgarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.01 Haha dokładnie! Ale widze ze na prawie kazdym temacie znajdą się takie sfrustrowany faceciki :D. Wystarczy ich ignorować, to nawet mężczyźni nie są, tylko chlopcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No i po co ten up? Lepiej nie żałować braku miłości bo ona rzadko jest odwzajemniana. Zakochasz się i będziesz cierpieć. Po co Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×