Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Borutaaaa83

Moja 14 letnia córka uprawia seks

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Przeczytaj co pisze gość 18:10. On też jest nieletni. Więc autorka ukręciłaby jeszcze sznurek dla własnej córki. Nie wzięłaś pod uwagę jednej rzeczy. Gdyby autorka nie znalazła prezerwatyw, to córka by się nie przyznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:03 To ciekawe bo ja też jestem rocznik 84 i nie przypominam sobie poszanowania dla dziewic. Na studiach to dziewczyny miały nieraz dzieci,a dziewic uświadczyć w wieku 18+ to zawsze był cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kiedys to bylo jakies poszanowanie dziewictwa. W liceum to nieliczne dziewczyny 17-18 mialay za soba pierwszy raz, a nawet sporo bylo dziewic na studiach. Ja rocznik '84. x ??? Dziwne, bo ja jestem rocznik 77 i średni wiek inicjacji seksualnej to był wiek 16lat, czyli tak jak było od wieków. (nadmienię, że tak się jeszcze 100 lat temu wychodziło za mąż, w wieku lat 16). W wieku 22-25 lat, nieliczne nie były mężatkami, a studia nie przeszkadzały w zamążpójściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Podmiotem określonego w art. 200 § 1 występku dopuszczenia się obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej z małoletnim poniżej 15 lat może być każdy, kto osiągnął wiek odpowiedzialności karnej, tj. 17 lat (art. 10 § 1). Nie stanowi więc występku czyn popełniony przez osobę będącą poniżej tej granicy wieku ani też obcowanie płciowe lub inne czynności seksualne dwojga osób w wieku poniżej 15 lat (nie wyklucza to jednak zastosowania środków przewidzianych w ustawie z dnia 26 października 1982 r. o postępowaniu w sprawach nieletnich)". ( tak w: Komentarz do art. 200 kodeksu karnego ( Dz. U. 97.88.553 ), A. Marek, Kodeks karny. Komentarz, LEX, 2007, wyd. VI. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moja corke posadzilam przed komputerem i pokazalam wszystkie paskudne choroby weneryczne gdy na facebook zbyt zaawansowane teksty byly napisane. Miala 11 lat. Od lat wbijalam jej do glowy, zeby trzeba dorasnac do seksu, ze jak nie bedzie pewna to moze sie zle poczuc i ze dopiero okolo 16 roku bedzie miala na tyle dojrzalosci, zeby podejmowac takei decyzje. Nagadalam sie na temat zabezpieczenia i o uczuciach i emocjach itd. Wiadomo jak jest sie nastolatkiem to hormony szaleja i wtedy najbardziej ciagnie do seksu wiec nie mialam zludzien i jakis nierealnych wymagan, nie w tej rzeczywistosci. Corka miala kolezanki, ktore juz w wieku 13 lat, 14 lat zaczely uprawiac seks, omowilysmy to. Nie straszylam nie wiadomo czego, ale powiedzialam, ze moze zpomniec, ze ja bede bawic jej dziecko jak ona do szkoly chodzi. Ostatecznie corka skonczyla te 16 lat i jej pierwszy raz byl z jej o 2 lata starszym chlopakiem, to byl pierwszy raz dla nich obydwojga. Takze takie rzeczy to sie omawia i pracuje nad nimi cale lata wczesniej. Jak juz zaczela i ma takie podejscie to juz jest po ptokach. Teraz to trzeba dopilnowac, zeby byla zabezpieczona jak rowniez w razie zerwania, zeby nie pomyslala, ze to oznacza, ze moze sie puszczac na prawo i lewo. Trzeba wytlumaczyc, ze seks powinien byc w zwiazku itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspołczuje, syn ma 16 lat i wręcz sie brzydzi kobietami i uważa że każda ma chorobę weneryczna. To ja sama czasem mu mówie że fajnie jest mieć dziewczyne chociażby do spacerów sle on nie chce słyszeć. Czasami się martwie czy na geja nie wyrośnie. Za to mó brat współżył regularnie z 15 latka. Trudna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia.oliwia

spokojnie, to naturalne. najważniejsze, że się zabezpieczają. sama straciłam dziewictwo 2 miesiące przed pietnastymi urodzinami i nie było z tego żadnej afery. Od tamtej pory spałam jeszcze z 3 innymi chłopakami, z czego ostatni partner seksualny jest moim obecnym chłopakiem 🙂 mama o wszystkim wie i nie robi żadnych afer dzięki czemu mamy dobry kontakt i możemy ze sobą o wszystkim porozmawiać. mój obecny chłopak jest prawie dwa razy starszy, a mimo to mama go zaakceptowała. potrzebowała trochę czasu żeby do niej dotarło że jest tylko kilka lat młodszy od niej, ale zaakceptowała go i przyjęła pod swoje skrzydła jako nowego członka rodziny. chlopak codziennie u mnie nocuje, prawie codziennie uprawiamy seks i na prawdę nikt nie robi z tego dramatu. mama kupiła mi pigułki i wie, że nie będzie ze mną żadnych problemów bo przestrzegam przyjmowania pigułek. z chłopakiem układa mi sie dobrze i mimo że ja mam 16 lat a on 33, to na prawdę dobrze się dogadujemy i mamy dobry kontakt. starszy partner jest zdecydowanie lepszy w łóżku, niż moi poprzedni trzej partnerzy, mimo że oni także byli koło trzydziestki.

najlepsza mama jaka może być, to nie ta która straszy policja nastolatke uprawiająca seks, a taka która zapewnia antykoncepcje, akceptuję związek z 17 lat starszym chłopakiem, a na dodatek nie długo razem zamieszkamy 🙂 czekamy jedynie na mieszkanie które przyzna nam gmina, w którego posiadanie wejdziemy jakoś w sierpniu, prawdopodobnie chwilę po moich 16 urodzinach 🙂

i powiem wam, matka nigdy nie straszyła mnie żadną policja, jedynie kupiła pigułki i trochę ze mną pogadala. taka mama to skarb i uważam że każdy powinien taką mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia.oliwia

spokojnie, to naturalne. najważniejsze, że się zabezpieczają. sama straciłam dziewictwo 2 miesiące przed pietnastymi urodzinami i nie było z tego żadnej afery. Od tamtej pory spałam jeszcze z 3 innymi chłopakami, z czego ostatni partner seksualny jest moim obecnym chłopakiem 🙂 mama o wszystkim wie i nie robi żadnych afer dzięki czemu mamy dobry kontakt i możemy ze sobą o wszystkim porozmawiać. mój obecny chłopak jest prawie dwa razy starszy, a mimo to mama go zaakceptowała. potrzebowała trochę czasu żeby do niej dotarło że jest tylko kilka lat młodszy od niej, ale zaakceptowała go i przyjęła pod swoje skrzydła jako nowego członka rodziny. chlopak codziennie u mnie nocuje, prawie codziennie uprawiamy seks i na prawdę nikt nie robi z tego dramatu. mama kupiła mi pigułki i wie, że nie będzie ze mną żadnych problemów bo przestrzegam przyjmowania pigułek. z chłopakiem układa mi sie dobrze i mimo że ja mam 16 lat a on 33, to na prawdę dobrze się dogadujemy i mamy dobry kontakt. starszy partner jest zdecydowanie lepszy w łóżku, niż moi poprzedni trzej partnerzy, mimo że oni także byli koło trzydziestki.

najlepsza mama jaka może być, to nie ta która straszy policja nastolatke uprawiająca seks, a taka która zapewnia antykoncepcje, akceptuję związek z 17 lat starszym chłopakiem, a na dodatek nie długo razem zamieszkamy 🙂 czekamy jedynie na mieszkanie które przyzna nam gmina, w którego posiadanie wejdziemy jakoś w sierpniu, prawdopodobnie chwilę po moich 16 urodzinach 🙂

i powiem wam, matka nigdy nie straszyła mnie żadną policja, jedynie kupiła pigułki i trochę ze mną pogadala. taka mama to skarb i uważam że każdy powinien taką mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Seks z osobą poniżej 15 roku życia jest karalny. 

Porozmawiaj z córką. Ok, zabezpieczają się. To dobrze. Jednak jeśli sprawa wyjdzie na jaw mogą być problemy z policją poza tym to co inne "kolezanki" robią nie powinno ją obchodzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze cie corka tylko nabiera, to typowe dla nastolatek, takie odwazne prowokacyjne zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Już po ptokach jak to mówią. Porozmawiaj z nią czy ten chłopak na pewno ją szanuje(na ile może 14-latek). Żeby się nie zmuszała do rzeczy, których nie chce robić, i żeby nigdy przenigdy się nie zgodziła na seks jak im się gumki skończą. Zapytaj czy na pewno tego chciała, czy jej ten chłopak nie zmusił. Pogadaj o objawach chorób i ciąży. Kiedy są dni płodne i niepłodne, by unikali płodnych. Sprawdź czy potrafi dobrze używać prezerwatyw.  i przede wszystkim, źe może się rozmyślić, to nie jest tak, ze skoro zaczęli to robić to nie mogą teraz przestać. Zabierz do ginekologa. Od dawna miesiączkuje ? Na tabletki jest za mała ale warto sprawdzić czy wszystko ok. Jak była dorosła na seks to i na ginekologa jest wystarczająco. Pamiętaj, ze jak na nią naskoczysz to nic ci nie powie. Nie jesteś w stanie jej tego zabronić, ale może ją namówisz żeby sb dała spokój na chociaż 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Taką małolatkę to sam bym robił. Jak ma fajny kuperek to nic dziwnego, ze chce żądełko ;)

daj namiary to ja nauczę ją prawdziwej miłości :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosuiek

jestem w szoku, mam syna 14 letniego, ale nie widzę by go interesowały te sprawy, 14 lati to przecież dzieci, ale dziewczyny szie szybciej rozwijają niż chłopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna
15 godzin temu, Gość Oliwia.oliwia napisał:

spokojnie, to naturalne. najważniejsze, że się zabezpieczają. sama straciłam dziewictwo 2 miesiące przed pietnastymi urodzinami i nie było z tego żadnej afery. Od tamtej pory spałam jeszcze z 3 innymi chłopakami, z czego ostatni partner seksualny jest moim obecnym chłopakiem 🙂 mama o wszystkim wie i nie robi żadnych afer dzięki czemu mamy dobry kontakt i możemy ze sobą o wszystkim porozmawiać. mój obecny chłopak jest prawie dwa razy starszy, a mimo to mama go zaakceptowała. potrzebowała trochę czasu żeby do niej dotarło że jest tylko kilka lat młodszy od niej, ale zaakceptowała go i przyjęła pod swoje skrzydła jako nowego członka rodziny. chlopak codziennie u mnie nocuje, prawie codziennie uprawiamy seks i na prawdę nikt nie robi z tego dramatu. mama kupiła mi pigułki i wie, że nie będzie ze mną żadnych problemów bo przestrzegam przyjmowania pigułek. z chłopakiem układa mi sie dobrze i mimo że ja mam 16 lat a on 33, to na prawdę dobrze się dogadujemy i mamy dobry kontakt. starszy partner jest zdecydowanie lepszy w łóżku, niż moi poprzedni trzej partnerzy, mimo że oni także byli koło trzydziestki.

najlepsza mama jaka może być, to nie ta która straszy policja nastolatke uprawiająca seks, a taka która zapewnia antykoncepcje, akceptuję związek z 17 lat starszym chłopakiem, a na dodatek nie długo razem zamieszkamy 🙂 czekamy jedynie na mieszkanie które przyzna nam gmina, w którego posiadanie wejdziemy jakoś w sierpniu, prawdopodobnie chwilę po moich 16 urodzinach 🙂

i powiem wam, matka nigdy nie straszyła mnie żadną policja, jedynie kupiła pigułki i trochę ze mną pogadala. taka mama to skarb i uważam że każdy powinien taką mieć. 

O kurła, 33 latek nocujacy u 16 latki, seks codziennie, a matka to akceptuje? Ja prdl. Mieszkanie daje gmina, no tak, dziecko uprawiajace seks z facetami po 30, za rok, dwa w tym gminnym mieszkanku zaczna przychodzic na swiat bombelki, na ilu sie skonczy niewiadomo, ciekawe tylko, czy tatus bedzie pracowal, czy tylko czasem, reszta z mops, albo w ogole pojdzie w dluga. Widac jakie to towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja spalam z chlopakiem w wieku 15 lat, bylismy jeszcze 8 lat razem. Teraz mam 36 I oczekuje swojej pierwszej dziecka. Poprostu uswiadamiaj na temat antykoncepcji. Moze poszukajcie innych metod niz prezerwatywy bo te niestety as bardzo zawodne.

A do tych osob co pisza ze jak uprawia seks w wieku 15 lat to jest kur*wa. Ja mimo ze wczesnie zaczelam to mialam tylko 3 partnerow. To naprawde Zalezy od charakteru dzoewczyny a nie wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mags

Chore czasy, ja majac 13 lat pierwszy raz sie calowalam, pamietam te szkolne zaloty, ganianie sie po korytarzu, ciagniecie za wlosy hehe, a dziewictwo stracilam w wieku prawie 19 lat a teraz te dziewczynki 13 lat to juz tematy sex lody, niektore wygladaja jak male prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mg
5 godzin temu, Sandrasandra123 napisał:

Na co min pierwszy raz był w wieku 10 lat 

W formie zabawy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×