Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

POMÓŻCIE PROSZĘ BO UMRĘ ZE SRACHU !!!!!!!

Polecane posty

Gość gość

Przed chwilą się obudziłam i zauważyłam że mój liquid do e papierosa leży pogryziony na podłodze .. mój pies zdjął go sobie z półki i po prostu pogryzł :(( podniosłam to i buteleczka jest przegryziona .. nie wygląda na to żeby dużo ubyło z butelki ale poziom liquidu mógł się też podnieść przez to że buteleczka jest zgryziona na dole !! Pies nie wypił tego nie wiadomo jak dużo ale jednak się napił bo nie ma opcji że nie .. dodam że zawartość nikotyny to 18 mg .. pies waży ok 30 kg .. czy mogło mu się coś stać ?? Lub czy mógł poparzyć sobie przełyk albo żołądek ??? Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do weta na płukanie żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy płukanie żołądka nie zaszkodzi w razie gdy nie doszło do zatrucia ?? Nie znam się na tym a do weta mogę dostac się dopiero za ok 2 godziny a umieram że strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko najgorsze przyglupy pala ten syf. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy płukanie coś da nikotyna szybko się wchłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałem tu po to żeby czytać komentarze typu "tylko najgorsze przyglupy palą ten syf" jeśli tylko na tyle jesteś w stanie odpowiedzieć to sobie daruj to jest indywidualna sprawa czy to palę czy nie. Jedyny mój błąd to nie dopilnowanie tego przed psem ale palę to od dwóch lat i taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Wiem to nie zmienia faktu żeby nie zostawiać tego w zasięgu psa no ale już teraz tego nie cofnę i liczę na poważne odpowiedzi. Dopiero za godzinę otwierają przychodnie a nie mogę się uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak pies się zachowuje? Wszystko z nim ok wizualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie zachowuje się normalnie nic się nie zmieniło w zachowaniu poza tym że nie chciał się za bardzo napić a z rana zawsze pije jak oszalały .. nie wiem może już za bardzo panikuje ale ogólnie nie wygląda jak by coś mu bylo. Do weta i tak pójdę ale pisze tu bo być może ktoś miał podobną sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z psem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie poszukałam w necie że podanie doustne może być śmiertelne i dla ludzi i dla psa ale to muszą być spore dawki czystej nikotyny i zgon następuje szybko występują drgawki i duszności jak pies się zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok to według internetu śmiertelnie się nie zatruł ale trzeba iść do lekarza może poda coś na odtrucie i wzmocnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najpierw poobserwowalabym psa. Jeżeli zachowuje się normalnie, ma apetyt, chce wyjść na spacer, wcale nie szlabym do weterynarza. Może wcale się tego nie napil, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nic się nie dzieje zachowuje się jak zawsze. Ogólnie butelka wygląda tak jak by nic z niej nie ubyło no ale jest zgryziona na dole więc poziom olejku mógł się troszkę podnieść do gory. Tak czy inaczej nie była to duża dawka. No ale butelka jest jednak dziurawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies tego nie wypił.Pewnie rozlało sie na dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie pewnie nie wypił bo to jest obrzydliwe w smaku i gorzkie a nawet jeśli coś mu się do pyszczka dostało to dawka jest za mała najwyżej będzie mu trochę niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A istnieje opcja że mógł jakoś poparzyć czy podrażnić sobie przełyk ?? Czy to raczej mało możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz Idę do weta i zobaczymy co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikotyna nie powinna parzyć ale nie wiem jak liquid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pieskiem wszystko w porządku dostał zastrzyki i tabletki które wchłaniają toksyny i czuje się dobrze dziękuję za wszystkie odpowiedzi i za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×