Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z chłopakiem

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy razem ponad rok, problem polega na tym, że np kiedy piszemy na facebooku to on odpisuje mi na wiadomości po pół godziny albo i dłużej. Myślę, że on piszę z innymi że tak długo to trwa. Zerwać z nim? Ale kocham go tylko wkurza mnie ta sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 lata. Wiem, że to błahy powód, ale skoro jesteś na fejsie i nie odpisujesz, to co na nim robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże zebym ja miał takie problemy dziewczyno dorosnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie przyszło Ci przypadkiem do głowy że może robić tysiąc innych rzeczy w tym czasie ? to że jest zalogowany na Fb nie znaczy że cały czas wgapia się w monitor. Kolejna niedoceniona lala która chce faceta okręcić w okół palca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna polska kretynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego po mnie jedziecie?! Mam normalny problem, czy to taki czy inny, ale problem. Też by was pewnie wnerwiała taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobnie, pogoniłam dziada. Po co Ci chłopak, dla którego nie jesteś najważniejsza? Jesteś młoda, szukaj dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpisuje po przeczytaniu, czy w ogóle nie czyta? Jeśli po przeczytaniu - kultury brakuje. Jeśli nie czyta, to być może robi coś innego, albo z kimś innym rozmawia, do czego ma też prawo. Nie pytaj na forum, tylko jeśli irytuje Cię ta sytuacja i chcesz ją wyjaśnić, zwróć się wprost do faceta. Na tym właśnie polega dojrzały związek, na szczerej komunikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, moge czekac na odpowiedz i 24 h. Ludzie zyja swoim zyciem, maja rozne swoje sprawy. Jestes dziecinna i zaborcza. Jezeli oczekujesz odpowedzi natchmiast, uzyj telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×