Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry aparat kompaktowy

Polecane posty

Gość gość

CZeść. Szukam dobrego aparatu kompaktowego w przystępnej cenie, do 500zł za nowy. Zależy mi najbardziej aby robił dobrej jakości zdjęcia w dzień i w nocy. Co możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej cenie nie ma dobrego aparatu kompaktowego. Lepsze foty zrobisz komórkę. Dobry kompakt to min. 1500 zł. Dziękuję, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na całym rynku fotograficznym nie ma aparatu który zrobi przyzwoite zdjęcIa? Nie chodzi mi o jakość lustrzanki, ale ładne zdjęcia bez miliona pikseli, chyba nie wszystkie robią w jakości kalkulatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, do 500 zł nie ma. Chyba że jakiś stary używany, którego będziesz się wstydziła wyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na całym rynku fotograficznym nie ma aparatu który zrobi przyzwoite zdjęcIa? Nie chodzi mi o jakość lustrzanki, ale ładne zdjęcia bez miliona pikseli, chyba nie wszystkie robią w jakości kalkulatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, to podaj mi proszę co polecasz powyżej tej kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nowych to sony RX100. Tamten canon G7 jesr super. G to najwyższa seria kompaktów Canona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G10 a nie G7. Kup go (niekoniecznie na tej aukcji). Będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
do 500 zł ? Wydaje mi się ze najlepszy w tej cenie będzie .,. Canon Ixus 185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
Z nowych to sony RX100. ceny ci się p***bbbały .,., Rx100 kosztuje 1500 zł , a nie 500 .,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wydaje Ci się. Opinia z netu (pozytywne to sponsorowane): > Nie polecam tego aparatu. Zdjęcia nim zrobione są słabej jakości. Aparat miał trudność z porażeniem sobie z kontrastem przy silnym słońcu. Zdjęcia z telefonu komórkowego z niższej półki wyszły lepiej. Menu czarno-białe, mało przejrzyste w nawigowaniu. > Czyli tak jak wyżej pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
dokladnie jak ci ktos napisał wczesniej .. Po jakiegko kija ci aparat .. Lepiej kupic komórkę z funkcją aparatu niz aparat .. w dzisiejszych czasach komórki robią bardzo dobre zdjęcia ,. a aparaty stoją w miejscu .,. a komórke oprócz funkcji fotografowania mozesz uzywac przeciez do rozmowy czy sluchania muzyki,.,. Nikt w dzisiejszych czasahc nie kupuje aparatów .,., No chyba ze bezlusterkowce .. Czyli aparaty dla pół-profesjonalistów czy profesjonalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawi 124 dziś Koleżanka prosiła o propozycje powyżej tej kwoty. Idź lepiej wklejać foty z gołymi babami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
rynek aparatów zaczał sie kurczyć od 2011 roku ,.,. Wlasnie do 2011 roku aparaty mialy jeszcze duza przewage nad komórkami jesli chodzi o jakosc zdjęc .,,. Ale teraz poniewaz na swiecie kazdy ma komórkę firmy inwestuja w komórki 20 razy wieksze pieniadze niz w aparaty .. Dlatego aparty sa nieplacalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
wlasnie powyzej 500 zł tym bardziej sie nie oplaca , bo komórki za wiecej niz 500 zł mają lepszy aparat niz tylko podstawowy,.,. Podstawowy znajdziesz w komorce za 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
komórka ma tez tą przewage nad aparatem ze są w niej wieksze ekrany .,,. Aparaty mają tylko 3 calowe ekrany , a komórki nawet ,.,. 5 calowe wiec zdjecie jakie zrobisz w komórce jest znacznie większe i mozesz go od razu podziwiac na ekranie ,.. A w aparacie musisz najpierw wrocic do domu i wrzucic na komputer zeby odczytac zdjęcie niestety.,.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
90 % aparatów na rynku które kosztują 2 tys zł ma 3 calowy ekran komórki od 500 zł mają cztero albo 5 calowe ekrany 4 cale to najmniej .,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam za ok 1000 pln Panasonic tz70 i jestem zadowolona, do 500 pln nie znajdziesz nic ciekawego. Robi on lepsze fotki niz telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę kupić aparat bo często wyjeżdżam pod namiot i nie mam bezpośredniego podłączenia do prądu, a komórka przy robieniu cały dzień zdjęć za długo nie pociągnie, a kontakt ze światem przydałoby się mieć. Pytałam o propozycje aparatów, a nie o opinie czy się oplaca kupowAć, czy nie. Wiem że teraz większość robi zdjęcia komórką bo jakość jest przyzwoita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kup sobie powerbank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie wiem co fajnego jest w podziwianiu zdjęć zaraz po zrobieniu, jak w tym czasie można ten widok podziwiać na żywo :p jakoś nie przeszkadza mi to, że muszę zgrać zdjęcia na komputer w domu, po to je robię zeby je potem oglądać xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś o doradzenie przy zakupie aparatu, to ci doradzą żeby robić zdjęcia komórką i kupic power banka. tak myślałam że na kafe się za dużo nie dowiem, ale dziękuję za wszystkie odpowiedzi na temat (aż dwie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kompakty, producenci teraz robią taki szajs, że nawet za cenę ok. tysiąca złotych trudno cokolwiek znaleźć sensowego. Swoją drogą dziwię się, jak oni nie wstydzą się umieszczać na tych pseudoaparatach, które nadają się od razu do wyrzucenia, swoje logo? Powodzenia w zakupach za 500 zł 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o serii canon isux? Np. Isux 285hs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ixus mIało być xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W necie opinie pozytywne ale niewiarygodne. Kiedyś też kupiłem canona za ok. 700 zł. Fotki - tragedia! Pierwsza lepsza komórka robi lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
jak ci nie szkoda pieniędzy to kup sobie aparat , ale pamiętaj , ze .,. Zdjecia w aparacie nie będą dużo lepsze , bo komórka w 2018 roku potrafi robić 5 razy lepsze zdjęcia niż komórka z 2008 roku a aparat z 2018 roku robi 2 razy lepsze zdjecia niz aparat z 2008 jakosc djęć w komórce rosnie o wiele szybciej niz w aparatach kompaktowych https://www.youtube.com/watch?v=xNwtiZQnATg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×