Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry aparat kompaktowy

Polecane posty

Gość prawi 124
jak sie upierasz przy aparacie to napisz ile konkretnie moze najwiecej kosztować ,. To ci polece konkretny model .. Bo nie wiem czy 500 zl czy 600 ,.,. napisz cene powyzej ktorej nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że jest jakaś perełka w cenie 500 zł, ale ja nie wiem, który to jest. Z nowych polecam jw. sony RX100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
rx100 to dobry aparat , ale ,..,,. troche dla frajerów .,,. nigdy bym nie dał za aparat 1500 zł , a wiesz dlaczego .,., ? Bo za 1700 zł mam komórke która potrafi 20 razy wiecej niz tylko robienie zdjęc .,,. i to nie byle jaką komórke tylko .,., na przyklad coś w rodzaju Samsung galaxy czy Iphone , wiec rx 100 to propozycja dla bogatych frajerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maksymalnie 700zł mogę wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aparat spełnia inną funkcję. Np. komórki nie mają lampy ksenonowej, przez co bardzo źle radzą sobie w pomieszczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
sramm na rx 100 ktory kosztuje az 1500 zł , dołoze 2 stówki i mam multimedialnego potwora od samsunga .,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
Aparat spełnia inną funkcję. Np. komórki nie mają lampy ksenonowej, przez co bardzo źle radzą sobie w pomieszczeniach. naiwniaku komórki sobie radzą zle , ale dopiero po zmroku , a nie w pelnym sloncu .,., a ile procent zdjec jest robionych w ciemnosciach ? 3 % ? 95 % zdjec jest robiona w dzien ,, poza tym nawet ten rx 100 robi gowniane fotki w nocy w porownaniu z bezlusterkowcami .,. https://www.youtube.com/watch?v=Fs-nxxLW8qs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawi cwaniaku poleć coś dziewczynie .,. Komórke która ma dobrą baterie i nadaje się do robienia zdjęc ,,., do 2 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakich ciemnościach? Zrób swoim telefonem fotkę w pomieszczeniu w normalnej sytuacji, tj. na cioci na imieninach, to zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
Maksymalnie 700zł mogę wydać. poczekaj kilka chwil zaraz ci napisze jaki model za tą cene bedzie najlepszy ,..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawi zniszczył cie gdy ci wytlumaczył ,że samsung galaxy 8 miażdzy twoje g*******e rx 100 rx 100 zrobisz tylko zdjęcia , a samsung to maszyna ktora oprócz robienia niezłych fot ma dziesiątki innych funkcji ., to multimedialny komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
okej przykro mi , ale jedyną sensowny apara, t który robi przyzwoite zdjęcia , ale niestety przekracza twój budżet to SONY CYBER-SHOT DSC-WX350 kosztuje 800 zł, ale warto dopłacić bo nie widze nic sensownego za 700 zł .. Jeżeli kupisz ten aparat, to się podziel czy jestes zadowolona .,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam lustrzanke i kilka telefonow. Oczywiste jest ze telefonem nie zrobisz takiego zdjecia jak lustrem, kto twierdzi inaczej polecam korepetycje z fizyki ;-). Kompakta bym nie kupowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
i nie słuchaj czubków , którzy ci polecają aparaty za cene dobrej komórki ,.,. kup sobie ten aparat poniżej , a nie będziesz żałować SONY CYBER-SHOT DSC-WX350 jasne kosztuje 800 zł czyli dośc dużo , ale przynajmniej nie powinnaś załować zakupu wedlug mnie .. za 700 zl nie ma niczego wartego uwagi no chyba ze chcesz tego canona ixus 185 , nabędziesz go za około 400 zł - ale ostrzegam cie ze zdjecia będą gorsze niz w tym za 800 zł który ci poleciłem wiec moge ci z czystym sumieniem polecić tylko 2 aparaty 1 . za okolo 800 zł SONY CYBER-SHOT DSC-WX350 robi dobre zdjęcia na około 8/10 ,.,., oceniam a jak nie masz kasy to bierz 2 . Canon Ixus 185 za około 400 zł zdjecia będą średnie w tym ixusie ( na 6/10 ) , ale 400 zł to bardzo mało .,. Twoja decyzja .. Tylko 2 aparaty są warte uwagi .,,. Innych nie polecam a ten drugi jest dobry głownie ze względu na to ze kosztuje tylko 400 zl ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
Mam lustrzanke i kilka telefonow. Oczywiste jest ze telefonem nie zrobisz takiego zdjecia jak lustrem, kto twierdzi inaczej polecam korepetycje z fizyki oczko.gif . Kompakta bym nie kupowal. i w końcu znalazł się ktoś normalny który potwierdził moją teorie ze 1500 zł dać za kompakt to trzeba być kretynem do potęgi nieskonczonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy potrzebuje "armaty". Niektórzy wolą mały i zgrabny dobry aparat, choćby i 3000 zł kosztował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
wy nie rozumiecie o czym piszecie czubki aparat za 3 tys zł ? za 3 tys zł to mam komórke która robi mega ostre zdjęcia i świetną baterię .., I wcale nie mam tutaj najnowaszego Iphone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 3k mozna juz powoli podstawowe lustro kupic i zbierac na obiektywy ;-). Tez nie widze sensu kupowania kompakta, do wakacyjnych zdjec telefon z przyzwoitym aparatem wystarczy, nawet taki lg xcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
ej , to w koncu który z tych 2 komórek wybrałaś ? tą za 400 zł czy za 800 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
sprostowanie ej , to w koncu który z tych 2 aparatów wybrałaś ? ten za 400 zł czy za 800 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że ten za 800 lepszy, ale to mię decyzja w 5min, przemyśle to, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze mi ktos doradzi, bo tez zastanawialam sie nad kompaktem do 1000pln. Najlepsze opinie ma panasonic lumix dmc-tz70( ceneo, rtveuroagd i na blogach).Mam jednak telefon samsung galaxy A5 i tutaj pojawia sie pytanie, czy ten aparat zrobi mi lepsza fotke niz moj telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki stary model Canona 3Mpix na 2 paluszki, zdziwilibyscie sie jakie robie nim zdjecia. Wiec mysle, ze cos z tej marki ale nie Ixus, bo ma gorszy obiektyw. O telefonach to zapomnijcie, jak mozna porownywac je do aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam stary canon ixus sx210 is i stwierdzam, ze robi ladne fotki ale malo wyrazne, juz wyrazniejsze robi moj samaung galaxy a5. Kompakty canona sa beznaziejne dlatego tej marki kompaktu juz nugdy nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, kiepskie a wiekszosc mi mowi ze oo pewnie drogiego aparatu uzywam widzac zdjecia kwiatow. A510, kto nie wie jakie robi zdjecia niech nie zabiera glosu. Nie dosc ze mozna go dostac juz za 30-50 zl to ma super optyke, nie jak jakies mega mega mega pixelozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porownywalem serie Ixus do serii A. Tak byly mniej wyrazne w testach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×