Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego on mnie tak wkurza?

Polecane posty

Gość gość

Mam kolegę który jest bardzo pewny siebie a przynajmniej stara się taki byc, denerwuje mnie jego nadmuchane ego no typ ma powodzenie u dziewczyn i ogolnie mi sie tez podobal, ale ten jego charakter tak mi dziala na nerwy ze nie potrafię go polubic czy z nim sympatyzowac, jak go widze dostaje bialej gorączki i z milej robie sie mega wkurzona. Nie rozumiem dlaczego on wywoluje u mnie tyle agresji. To nie pierwszy ktory mi sie w zyciu podoba a jedyna ktory tak mnie okropnie denerwuje. Dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
Bo denerwuje Cię jego zachowanie i ego i stąd taka niechęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unikaj go bo świr jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same macie ego :) ja się tego pozbywa dla tego tak denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się podobał serio i nasze rozmowy bywaly mega sympatyczne, ogolnie czulam chemie do niego i jakas taką więź dziwną miedzy nami ale on zacząl być niemily, chamski robic sobie ze mnie zarty czy robic mi na zlosc i tym mnie tak zniechecil do siebie ze teraz nawet jak znowu probuje zagadywac, chce pomóc to tak mnie wkurza ze az nie jestem w stanie z nim normalnie gadac. On zagaduje, probuje zartowac, a mnie tak to wkurza ze gdybym mogla dalabym mu w pysk. Dziwne to dla mnie z nimkim innym tak nie mialam. Przeciez nie zawsze trafia sie na ludzi nam przychylnych, jestem w stanie zrozumiec ze mu sie nie podobam, a nawet to ze moze mnie nie lubic i dlatego bywa zlosliwy no ale dziala mi na nerwy jak nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak ktis mi o nim wspomni czy ktos pokaze zdjecie z nim to zaraz mi cisnienie skacze i sobie mysle bize jak on mnie w*****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo mam, nie chcemy zawieść się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo albo idziemy na całość albo gierki dalej będziemy nawzajem uprawiać, przyjemne raz wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.51 nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurza Cie nie tylko rozdmuchane ego i jego arogancja, ale również to ze ma powodzenie u kobiet, jestes zazdrosna, zdajesz siebie sprawę ze mialabys konkurencje a on najprawdopodobniej jest kobieciarzem. Mnie tez by to wkurzalo. Nie mecz się i po prostu urwij kontakt! Inaczej będzie Cie bolec ze on flirtuje z laskami a zwykłej przyjaźni i tak z tego nie będzie bo za bardzo Ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że ja z nim pracuje, a nie mogę zmienić pracy.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×