Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Namawiam dziewczyne na anal ale nie daje rady

Polecane posty

Gość gość

Prosilem wiele razy i nic. Raz probowalem jej wsadzic w pozycji na pieska. Bylo ciemno i moglem sie przeciez pomylic. Odwrocila sie i dala mi liscia. Strzelila focha i nie utrzymywala kontaktu tydzien czasu. Zwyzywala mnie tez od pedalow. Wytlumaczylem jej ze nie jestem pedalem ale jej tylek mnie kreci. Czemu laski w lozku sa takie zimne i zamkniete na wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu laski w lozku sa takie zimne i zamkniete na wszystko? x Bo się boją i są zakompleksione. Nie ma sensu się z nią męczyć, znajdź sobie otwartą dojrzałą kobietę, takich nie brakuje, a infantylne dziewczynki z całym zestawem ograniczeń zostaw impotentom i frajerom, którzy zadowalają się byle czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinieneś z nią porozmawiać o sexie i o tym czego chcesz. Nie ma pomyłki w ciemności to nawet przy wchodzeniu inaczej się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie chłopca on się na pewno zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietą i lubię czasem analnie. Sex jest dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dupa jest od srania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz w duupe to nie pedał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co złego jest w eksperymentach między dwojgiem ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wszedles za szybko ,w duupe nie mozna wjezdzac na strzala, tylko na zel intymny i pomalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dojrzała i nie uprawiam analu.Wy się nie boicie kobiety że jelita wam zachorują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
funkcją o***tu jest opróżnianie przewodu pokarmowego z kału w procesie defekacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mają zachorować to zachoruja i z pewnością nie od tego jak od czasu do czasu pozwolimy tam wejść jakiemuś pytonowi. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutorTematuAnal
W tych czasach to normalne ze kobiety daja i w dupke i w cipke. A ona ciagle ma opory i zachowuje sie infantylnie. To naturalne ze chcialbym sprobowac czegos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ''bo wszedles za szybko ,w duupe nie mozna wjezdzac na strzala, tylko na zel intymny i pomalu'' Ja jeszcze nie zdarzylem wejsc w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo Albo jestes choooo.jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutorTematuAnal
Nie jestem hujem. Dbam o swoja dziewczyne. Spelniam jej zachcianki. Teraz jedziemy na tydzien czasu nad morze za moje pieniadze bo ona dopiero skonczyla technikum i jeszcze nie zarabia. Robie dla niej duzo a ona nawet tak prostej czynnosci dla mnie nie chce zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni Cię zamknąć, albo skierować na jakieś badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już wiecie, dlaczego sporo kobiet woli być sama niż być żywą zabawką ? Weź sobie jakiś przedmiot wsadź se do doopy , a kobietom głowy nie zawracaj. A ta Twoja to dziecko jeszcze, więc w ogóle nie mam słów na takiego zboczeńca....lub prowokatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutorTematuAnal
Nie jestem zboczencem. Mam 23 lata. Wiekszosc moich kolegow ma mlodsze dziewczyny i tez rozne rzeczy w lozku robia z nimi. Ksiedzem zostac nie zamierzam i chce prowadzic bogate zycie seksualne. Zdradzac tez nie chce i dlatego potrzebuje otwarta kobiete a nie taka ktora wiecznie bedzie dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przymuszanie kogoś do czegoś to przemoc. Ty na dodatek wywierasz presję na niedojrzałej osobie, prawie dziecku. To co robią Twoi koledzy nie ma tutaj żadnego znaczenia. Poczytaj sobie o konsekwencjach takich zabaw. Zachowujesz się niedojrzale, egoistycznie wręcz podle, myślisz tylko o sobie. Ale jeśli do Ciebie nie trafia, to zrób sobie wizualizację, że Twoja kobieta ma fantazję i zabawia się z Twoją doopą, bierze jakiś przedmiot i.....Może jej zaproponuj taką zabawę, w końcu wszystko jest dla ludzi, a Ty jesteś otwarty na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutorTematuAnal
Anal w stron kobiety to normalna i naturalna sprawa. Ale na odwrot to juz skrzywienie. Tylko dewianty lubiacy dominy lubia byc popychani przez kobiete sztucznym czlonkiem na pasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopa jest do sra/nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Robie dla niej duzo a ona nawet tak prostej czynnosci dla mnie nie chce zrobic." A nie przyszło Ci do głowy że ona może nie preferować takiej formy seksu? I ma prawo odmówić. To nie zabawka . Nikt dla nikogo nie będzie robić czegoś Czego nie chce. Czegoś co nie sprawia przyjemności. Jesteś niedojrzałym, egoistycznym szczylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś weź se wsadz w swoja doope np ogorka albo banana i napisz nam potem czy było ci przyjemnie. Dziewczyna ma prawo odmowic bo taka forma seksu moze jej nie interesowac i wcale nie swiadczy o tym ze jest nudna...to ty jestes niedojzaly bo masz gdzies jej uczucia. Ciesz sie ze dostales tylko z liscia bo mobla ci np zasadzic kopa w klejnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.59 - W obie strony jest tak samo normalny lub nie. Ta część ciała służy do innych rzeczy niż do seksu, ale jeśli Ty uważasz inaczej i uważasz, że to normalne, to również musisz uwierzysz, że to normalne w obie strony. Jeśli myślisz inaczej to jesteś hipokrytą. Zresztą zawsze możesz spróbować z kolegą, pisałeś, że twoi koledzy mają podobne podejście do Ciebie, no więc sobie nawzajem popróbujcie, będziesz wiedział jak to jest. W końcu doopy obu płci się chyba aż tak bardzo nie różnią, podejrzewam, że odczucia będziesz miał takie same jak Twoja kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość21;41 jak sie knie roznia??? meska jest obrzydliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty swiety mikolaj że przez komin chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×