Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIOWKI 2019

Polecane posty

Gość Majka001ii
Czas leczy rany. Nedzie dobrze za jakis czas. Mi nic nie ma :x kompletnie nic, po za tym ze nie trzyman siuskow :x az sie boje co bedzie pod koniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie trzymasz? W sensie ze tak często chodzisz do wc czy podpuszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwyczajnie nie trzymam jak sie smieje, kaszle. To normalne, ale denerwujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka- ćwicz te mięśnie, wzmocnisz je i będzie lepiej. Poczytaj w necie jak to robić, po prostu napinasz, ale poczytaj sobie dokładnie, nie zaszkodzi, a może pomóc, bo to faktycznie wkurza :) Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko , u mnie to normalne. Mam tylozgiecie i macica uciska inaczej , za jakies dwa mc zacznie sie prostowac i problem na chwile zniknie. Potem brzuchol bedzie za duzy i zas bedzie uciskac. Miesnie kegla mam mocne i nie ma to z nimi nic wspolnego. Zwyczajnie nie moge oproznic pecherza do zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Czy mogę do was dołączyć. Jestem w drugiej ciąży. W 6 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczeta czy mozna dolaczyc? Jestem w 10 tygodniu. Termin co prawda na 31 marca ale wiadomo,roznie moze byc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Moze od razu podpisze sie jakos zeby nie mylilo sie. Pisalam wyzej ze jestem w 10tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejkagość
Ja jestem w 6tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Mania, ja tez wg usg mam termin na 31.03 ale z om niby na 4.04 Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejkagość
Do gina Idę za dwa tygodnie. Mam nadzieję, że serduszko już będzie biło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejka a ty na kiedy masz termin? Liczyłas sobie? Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fajnie, że ktoś nowy się pojawia :) Nawet nie pytajcie czy możecie tylko piszcie :) Majka- ok, jak tak to rozumiem :) No to faktycznie wkurzające jak mięśnie mocne, a i tak... Ale jeśli nie masz innych objawów to w sumie ok, może lepsze to niż mordercze mdłości :) Jakaś sprawiedliwość może jednak czasem istnieje ;) Mi się na samym początku chciało dosłownie co chwilę, chociaż wtedy nie ma do tego żadnych fizycznych powodów, no ale jakoś tak to działa. A już się wydawało, że temat zamiera, a tu proszę :) Chyba udało się go ożywić :) Nie odpuszczałyśmy z paroma dziewczynami i się opłaciło :) Ja będę tylko z doskoku, ale będę Was wspierać czasem :) Dzięki za wszystkie miłe słowa i czekam na wieści od wszystkich po kolei :) Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie w przyszlym tygodniu USG genetyczne. Moj gin mnie do tego namowil mimo ze nie bylo zadnych chorob w mojej rodzinie i mam 2 zdrowych dzieci ale nigdy nic nie wiadomo i zrobie je. No ja wiem dokladnie kiedy doszlo do zaplodnienia to moge wyliczyc dokladnie kiedy urodze:D ale znajac mnie urodze nie w terminie bo w poprzednich ciazach mialam cholestaze. Teraz jedynie co mi doskwiera to zgaga i parcie na mocz i ogolne oslabienie. Bogu dziekuje ze nie wymiotuje,bo w poprzednich to masakra. Z tym biciem serduszka to uwazajcie,bo ja juz weteranka i swoje sie nasluchalam. Jednej dziewczynie lekarz chcial wywolac poronienie bo serce nie bilo,ona odmowila zmienila lekarza i co? 2 tygodnie pozniej serce bilo,po prostu zle lekarz oszacowal wiek ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Zapomnialam podpisac sie,wyzej to goscMania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Amilia to my bedziemy rodzic mniej wiecej w tym samym czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejkagość
Termin mam na 26 kwietnia według internetu. Jak pójdę do lekarza to upewnie się na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejka a to dopiero podejrzewasz ciaze? Robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejkagość
Nie mam żadnych objawów oprócz powiększonych piersi. Mój M się z tego powodu cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejkagość
Test robiłam tydzień po braku okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) jak tam u was? U mnie jak narazie ok wczoraj byłam u lekarza 1 października mam teraz Usg powiedział że teraz jest skończony 8 tydzień. No ale niestety muszę zapisać się też na kolposkopie czy jakoś tak. A u was jak tam brzuszki? Mnie czasem pobolewa a tak to wszystkie objawy ciąży mi przeszły trochę się boję czy to nie za szybko. Wiktoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Nie boj sie i ciesz sie tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka76
Witajcie kochane. W piatek zaczynam 10tydz.z objawow to tylko bol piersi I czasami brzucha. Dzisiaj narazie nic a wczoraj np cale popoludnie klucie z lewej strony. Ale moze sie przeforsowalam w pracy. Czeka mnie badanie prenatalne. Bo mam 42 lata. Tyle ze mieszkam za granica I musze to ogarnac. Chyba trzeba placic. I to nie malo. Fajnie ze nas przybywa :) Bozenka dziekuje za mile slowa I rowniez pozdrawiam :) acha nast badanie krwi I moczu mam za 2 tyg a za 4 tyg nast scan. To bedzie 13tdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejkagość
Poinformowałyście rodzinę o ciąży? Ja jeszcze nie. Chcę zaczekać aż będę miała pewność, że serduszko bije. Nie chcę później wszystkim tłumaczyć dlaczego jednak dziecka nie będzie. Mam nauczkę po mojej bratowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka76
U mnie to szlo tasmowo od poczadku. Pierwszy dzien jak zrobilam testy. Partner. Mama. Przyjaciolka.a potem codziennie ktos dochodzi :) a niech wiedza. Zawsze jest o czym pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie się rodzina dowie w sobotę i to cała bo mamy imprezę a puki co wiedza moi rodzice tylko. Ale brzusio już mam wiec ukrywać się tez nie nam zamiaru. Czy jest tutaj jeszcze jakaś mamusia ktora tak jak ja ma już dzieci? I wychodzi za schemat rodziny 2+2 :) Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amilia przypomnij mi w którym Ty jesteś tygodniu? :) bo ja już się trochę pogubiłam. Wiktoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka76
Wlasnie dziewczyny. Przypomnijmy sie imie I tydz. No ja tez pogubilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria :) 8 tydzień 6 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×