Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIOWKI 2019

Polecane posty

Gość gość
Ja zaglądam codziennie na forum:) Trwam w 14 tygodniu i odliczam do 8. listopada na usg. Zła jestem bo na badaniach pranetalnych nagrał mi lekarz filmu 2 sekundy. Pójdę do niego na usg i powiem że ma mi nagrać jeszcze raz. zapłaciłam za to badanie sporo a nawet nie mam żadnej pamiątki.kajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek umarł... a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ja mam jakiś problem z kafeterią czy ogólnie jest problem. Zaglądałam tutaj kilka razy, chciałam coś napisać ale nie udostępniało się. Teraz widzę chyba z 5 ostatnich wiadomości które wskoczyły od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszka37
Ja na komputerze nie widziałam ostatnich wiadomości,dopiero na telefonie.A z kolei z telefonu nie wysyłają się wiadomości.Coś chyba jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zaglądam codziennie ale długo nic nikt nie pisze. Pozdrawiam Kajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Hej dziewczyny coś nam topic umarł. Co u was słychać? Jak samopoczucie? Jak przebiega ciąża?pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy na FB ,zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwietniowe mamy 2019 kwietniowe mamusie 2019 kwietnioweczki 2019 dołączcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podziękuje... forum było fajne bo anonimowe. Lubię rozmawiać z ludźmi zawierać nowe znajomosci i w ogóle, ale chyba nie do końca rajcuje mnie pisanie na facebook o bólach szyjkach śluzach i podpisywaniem się przy tym nazwiskiem... no ale co kto lubi. Ja akurat cenie sobie prywatność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można założyć konto fikcyjne. A pisanie o szyjce i śluzie to naturalne przy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszka37
Hej,ja też podziękuje za fb.Jak już o szyjkach mowa to u mnie właśnie jest problem,bo się skraca.Biorę leki i leżę ile się da.Dziewczyny napiszcie co u Was.U mnie 20 tydzień i w poniedziałek połówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na FB jest 761 członków naszej grupy. Ten topik zamiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Katiuszka miejmy nadzieje ze będzie wszystko w porządku i zatrzyma się ten proces, słyszałam tez ze czasami szyjka się wydłuża po lekach głowa do góry:) u mnie wszystko w porządku poza tym ze czasami mam kłóćcie w prawym jajniku i ciagle biegam do toalety może dlatego ze fasolka ma tam główkę ułożona oprócz tego mam kamienie na nerkach które dokuczają. Miał być chłopiec a na ostatnim usg kilka dni temu wyszła dziewczynka ale puli co się nie nakręcam poczekam na badanie płci 12 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszka37
gość90 jakie masz objawy tych kamieni? ja w pierwszej ciąży też miałam podejrzenie kamieni albo piasku,bo miałam takie napady bólu w boku i promieniowało na plecy.No i właśnie teraz też coś podobnego mam.Boli mnie w boku jak jajnik ale nie jest to jajnik,bo lekarz wykluczył,promieniuje mi na pas.Wczoraj tak mnie w pasie bolało,aż mi łzy stanęły.Mocz jest ok.Więc to nie jest znowu zapalenie.U mnie już 3 lekarzy potwierdziło,że syn:) Dziewczyny piszcie.Nie chce na fb,bo nie chce jeszcze ujawniać przed znajomymi,że jestem w ciąży.A to chyba grupy do których się należy widzą znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Ja akurat od od zawsze mam kamienie wiec to żadna nowość. Jak miałam 19 lat to dostałam kolki nerkowej i wyszło na badaniach ze mam piasek wiec od poczatku ciąży miałam wpisane w kartę ciąży ze mam kamienie wykryte 3 lata temu przez przypadek(nikt na to nie zwrócił uwagi)chodziłam do bardzo dobrego ginekologa który musiał wszystko sprawdzić wykrył mi tez cystę na tarczycy na szczęście teraz z tarczyca wszystko w porządku. Mnie boli z lewej strony z tylu trochę wyżej nad jajnikiem oprócz tego wyszło mi w badaniu moczu które zreszta musiałam powtarzać ze są kamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszka37
Gość90 a jaki parametr w moczu wskazuje na kamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam za granica wiec nie wiem jak to w Polsce wyglada u mnie parametry są wszystkie idealne a o kamieniach pisze pod parametrami jest napisane osad i tam pisze ze są obecne kryształki w moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Tam tez zazwyczaj wpisane są bakterie jeżeli występują w moczu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszka37
Gość90 dzięki:) a co bierzesz przeciwbólowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Tak szczerze mówiąc odkąd jestem w ciąży nie wzięłam ani jednego proszka nawet jak miałam bardzo silny ból głowy i na nerki tez nie biorę nic boje się o fasolkę :) staram sie przetrwac zazwyczaj klade sie do łóżka i wlanczan koc elektryczny na chwilkę dzięki temu zasypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Jedynie kwas foliowy i suplement diety który przepisał mi lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Swoją droga wystarczy zwykle usg żeby sprawdzić kamienie gdy pójdziesz do lekarza na wizytę kontrolna poproś o sprawdzenie nerek dla ginekologa to nie powinien być żaden problem :) myśle ze badanie moczu nie zawsze wykrywa kamienie mi wyszło dopiero w tym miesiącu w poprzednich badaniach było wszystko Ok chyba ze nie dopatrzyli w laboratorium ze te kamienie jednak są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koc elektryczny? Chciałam sobie właśnie taki kupić a ma opakowaniu było ze nie można w ciąży. Twój można? Jaki masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Ja posiadam i innoliving nie wiem czy taka w Polsce jest na mojej nie pisało żeby w ciąży nie używać ale dla pewności oczywiście poczytałam trochę w internecie :) ogólnie taki koc powinien być używany z głowa i w ostatnim miesiącu ciąży lepiej na niej nie leżeć nigdy nic nie wiadomo czy odejdą wody płodowe ale zawsze jeżeli ktoś nie ufa można np.pol godzinki wcześniej włączyć przed położeniem do łóżka i pózniej wyłączyć i w łożku i tak cieplutko. Ja osobiście wlanczam wcześniej na najwyższy poziom i potem się kładę i obniżam na najniższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulka,a jak twoja ciąża ?odezwij się ,wszystko w porządku? Pewnie przeszłaś na Facebooka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu ja Kajka. U mnie ogólnie wszystko ok. 18 tydzień. Umówiłam się już na polowkowe. Czuje jak córeczka się porusza. Jeszcze nie kopie ale bez problemu wiem już że to ona :) Fajnie że się odezwałaś. Ja z fc też rezygnuje. Powodzenia Wam życzę . Dużo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszka37
Hej Kajka.Fajnie,że napisałaś.Ja miałam dzisiaj połówkowe.21 tydzień mały waży 428 gr jak na razie wszystko ok.Ja też czuję ruchy ale też kopniaki dość mocne.Szczególnie jak kopie po pęcherzu aż mi czasem łzy stają w oczach.Mały jest taki *****iwy,że ciężko było go zmierzyć.Dziewczyny odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, jestem nowa :D dziś zaczęłam 20 tydzień, termin mam na ok 25 kwietnia. Powiedzcie mi jedną rzecz: czy każda ciężarna MUSI robić krzywą glukozy? Mam ogromną fobię na badanie krwi, po 10 latach poszłam pierwszy raz w 16 tyg na krew i była do mnie taka trauma (byłam z narzeczonym), że parę godzin dochodziłam do siebie i po prostu realnie nie dam rady tego samego dnia pobrać sobie 2 albo nawet 3 razy krwi ;/ bardzo się oto martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwuletnią córeczkę Maję, ur. 30 wrzesień 2016, w kwietniu urodzę drugą córkę, będzie to Aleksandra :) Jeśli byłby to chłopiec to wybór byłby między Kacprem a Frankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×