Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mogę sobie odliczyć alimenty za wakacje ?

Polecane posty

Gość gość
Tak sobie jeszcze myślę o tej działalności gospodarczej co wspomniał autor. Aby ją załozyć, trzeba mieć jakieś jaja, a jaja autora skończyły się wraz ze spłodzeniem dwóch córek:) Zamysły może mieć każdy, gorzej z ich realizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:17 Raczej to jest prezent od dziadka, który należał do takiej i takiej partii i się w niej udzielał. 13:17 Skoro ona nieźle zarabia, no to ja też, przecież pisałem, że tyle samo zarabiamy, z tą różnicą, że ja początek miałem duży trudniejszy, u mnie nikt niczego za darmo nie dostal. Komuchy do dzisiaj żyją w sielance, bo się wzbogacili wyzyskujac innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:19 racja:) ja powoli sie zanstanwiam czy to jednak nie prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dla faceta ktory na dwoje dzieci taka pensja to za mało o wiele... Serio masz taki ciasny rozum czy udajesz? Skoro żona jest zaradna, to mogliście sie razem dorobić wielu rzeczy, ale ty pewnie p******iles co chwile ze firma nie wypali, ciągnąłes ja w dol i dorbze zrobiła, ze Cie zlała, Bo ja straciłabym cierpliwość jeszcze szybciej:O Na komunę sie tak nie oglądaj - upadła prawie 30 lat temu:o a dzisiaj to nie wyzyskują nowobogaccy janusze pracownika??:o masakra jakis ty tępy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 12:39 Nie, nic takiego nie uważam. Piszecie jaka ona jest bogaczka to tylko ostudzilem i napisałem że nie jest taka zaradna jak piszecie i gdyby nie ten dom to by była w identycznej sytuacji jak ja xxx Czyli ona wychowujące dwójkę małych dzieci zarabia tyle samo co Ty, zdrowy facet który nie ma żadnych zobowiązań i jest niczym nie ograniczony??? I TY jeszcze śmiesz narzekać??? Ty możesz pracować na noc - ona nie! Możesz wziąć drugi etat - ona nie! Możesz wyjechać do innego miasta - ona nie! Możesz wyjechać za granicę - ona nie! I TY jeszcze robisz wyliczania na ile kasy możesz oskubać własne dzieci? Zarabiasz tyle co obarczona dzieciakami samotna matka - dla mnie jesteś zwykłym leniwym śmieciem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten znów będzie obwiniał wszystkich, aby siebie wybielić. Gdyby wszyscy mieli tok myslenia autora, wokół panowałaby bieda z nędzą, a jednak tak się nie dzieje. Co zaradniejsi nie zwalają na komuchów, tylko biorą swoje życie w swoje ręce. Siedź i biadol dalej na kafeterii, a kasa sama się znajdzie. Jak widać masz weekend wolny, aby więc do poniedziałku na swój pewny etacik wskoczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta, na kończę rozmowę. Mozesz sobie pogratulować, ze swoja tępota umysłowa pokonałeś wszystkich udzielających sie. Zadzwon teraz do zony i zapytaj czy mozesz odebrać za wakacje córki od alimentów:D żenada żenada, żenada - kobiety wiejcie od takich facetow jak najdalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciebie autorze to niby pracodawca nie wyzyskuje???:D Ahahaha przypominasz mi takiego jednego ojca, którego opisała użytkowniczka na jednym topiku, a jednego podobnego znam sama:D w sumie to pewnie niejednego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobiety wiejcie od takich facetow jak najdalej!! Popieram i też zmykam. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuj Bogu za teścia zwanego komucha bo gdyby nie on twoje córki byłyby dzisiaj bezdomne - bo ich tatuś był tylko w stanie je spłodzić i zarobić dla nich tylko na kawałek chleba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:36 Na komunę się nie oglądam, problem w tym, że majątki, którzy sobie przywłaszczyli komuniści nie zostały im zabrane jak komuna się skończyła. Dopiero obecny rząd całe szczęście odebrał emerytury komunistom i widzisz jak krzyczą ? 13:36 Ale ona miała dużo lepszy start i to tylko dlatego, że jej ojciec był bardzo posłuszny władzy, nie każdy dostawał ciepłe domy od państwa. Moja rodzina tak kolorowo nie miała. Dzisiaj Polską rządzą na szczęście mądrzy ludzie, odbierają całe szczęście emerytury komuchom, usuwaja komuchów z sądów, nie wpuszczają do Polski muzułmanów, a Polska obecnie jest jednym najszybciej rozwijających się krajów w Europie i jednym z najbezpieczniejszych, a wielu ekonomistów mówi, że Polska będzie bogatym krajem. Więc córki mają bardzo duże perspektywy, ja niestety nie miałem szczęścia żyć za tak sprawiedliwych rządów jakie są obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:52 Gdyby nie komuna, to ja teraz miałbym lepszy start, miałbym dużą szansę zdobyć wykształcenie i dzisiaj dobrze zarabiać, więc nie piszcie, że żona zaradna, bo ona tak naprawdę osiągneła tyle co ja, mając dużo lepszy start, jej rodzina miała kasy jak lodu, mogła bez problemu pójść na studia, zdobyć dobre wykształcenie, a zarabia tyle co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to ze jesteś leniwy i chcesz okraść własne córki to wina komuny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny pisowczyk - rozwieziony cwaniak, katolicki lizodup, poszkodowany przez "komunę" śmierdzący leń zazdrosny o 500 zł swoich córek. Po co ożeniłes się z córką komucha? Myślałeś ze będziesz korzystał ale tesciu cię pogonił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:01 Ale ja nie chcę nikogo okradać, a z córkami chcę spędzić czas po prostu. Piszę już o tym przez 5 stron. Cieszę się, że córki żyją w sprawiedliwym systemie, nie to co ja, cieszę się, ze mają lepszy start. Gdzie tu widzisz okradanie ? Jedyne z czego nie jestem zadowolony to z charakteru starszej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona zapewne jest niezadowolona z ojca nieudacznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:05 Chyba wyborcy PISu bardzo popierają 500+, bo ten program spowodował wyjście z biedy wielu rodzinom, gdyby w tamtych czasach rządził taki PIS i dawał 500zł to mojej rodzinie też by się polepszyło, niestety tamta władza rozdawała lizusom, a gdybym wtedy miał lepszy start to dzisiaj byłbym na wyższym poziomie, skończył bym studia, niestety mi nie było dane studiować. PISu bronić nie trzeba, to wyniki gospodarcze same bronią PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że córki żyją w sprawiedliwym systemie, nie to co ja, cieszę się, ze mają lepszy start. Gdzie tu widzisz okradanie xxx "muszę co miesiąc płacić 500zl na ich utrzymanie, to czy jak ja zabiorę je na tydzien to czy mógłbym odliczyć przynajmniej połowę kasy, a najlepiej całość ? " TO JEST DLA MNIE OKRADANIE! Zabierasz dziecko na tydzień i w zamian u za to chcesz jej zabrać alimenty ZA CAŁY MIESIĄC! Dla mnie jesteś złodziejem i zwykłą szmatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 14:05 Chyba wyborcy PISu bardzo popierają 500+, bo ten program spowodował wyjście z biedy wielu rodzinom, gdyby w tamtych czasach rządził taki PIS i dawał 500zł to mojej rodzinie też by się polepszyło, xxx Czyli 500+ jest dobre tylko wtedy kiedy tatuś może z tej kasy korzystać - a jak po rozwodzie mama sama wychowująca dzieci bierze 500+ to jest złe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:24 Nie tatuś, czy mamusia, bo to są pieniądze dla dzieci, a ja nie domagałem sie tych 15tys zł, które sobie ona już uzbierała, tylko 500zł. 14:21 Nie rozumiem tego myślenia, alimenty płacimy matce, bo ona te pieniądze wydaje na dziecko, a skoro dziecka nie będzie z nią przez 2 tygodnie to logiczne, że na to dziecko nie będzie wydawać, więc po co jej te pieniądze ? Nie ma tu żadnego okradania, bo ja na tym nic nie zyskuje, po prostu zamiast matce, która jest pośrednikiem wydawaniu alimentów, kasę wydam bezpośrednio ja na córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym o moim eks czytała. „Mamo, byliśmy z ojcem w galerii i kupił mi czapkę. Oddasz mu 49 zł, bo dostajesz alimenty ? :-D Raz „obciął” mi alimenty o połowę, bo synowie spędzają z Nim połowę wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mogę odliczyc alimenty bo ostatnio córka miała grypę żołądkowa i przez tydzień nic nie jadła wiec ex nie wydawała na pieniędzy na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co dyskutyjecie z ciemna masa - Przeciez to elektorat PiS-u ten pożal Sie Boże autor:D hahaha co za dno. Jejku jaka ta kobieta musi byc szczęśliwa, ze pogoniła śmierdzącego lenia i tępaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa :D 15 tys matce wypomina które ona dziecku na przyszłośc uzbierala. Ale on wspanialomyslny, bo się nie DOMAGA kasy dziecka. No bijmy mu poklony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry autorze, ale kiedy ty mógłbyś studiować to juz dawno było po komunie i juz dawno była "wolność". Morze widziałeś pierwszy raz w wieku 25 lat? To 19/20 Letniemu byczkowi sie chciało sie isc zarobić w wakacje, a cześci tej wypłaty pojechać nad morze na tydzień?? Kurwa serio, ty jestes po prostu nieudacznikiem, leniem i nic dziwnego ze popierasz PiS z taka ciasna głowa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i chciałbym jeszcze odliczyc z alimentow tydzień ,gdyż jak się dowiedziałem starsza córka była u dziadków, wiec ex tez jej wtedy nie karmiła. Wiec po co ex te pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyną grupą, którzy nienawidzą PISu są komuchy, oni najwięcej stracili jak doszli do władzy, ale tak się składa, że ich mi akurat nie szkoda, na szczęście nie jest to już zbyt liczna grupa, co bezpośrednio pokazują wyniki wyborów i sondaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie pierdol o tym, ze komuna była taka zła, tylko durniu jeden wlasnie przez gwałtowne i zle prowadzone zmiany po jej upadku, ludzie doznali nędzy wrecz:O ile masz lat? Na pewno mniej, ale przypuśćmy, ze 40. 21 lat temu, kiedy mogłeś rozpocząć studia, był juz rok 98:/ wiec co ty tu na komunę zwalasz?! Twoj ojciec mogl firme założyć w 1989 juz i dorobić sie niezłych kokosów po zmianach.. a ten bedzie pierdolił jak nawołujący na nawrócenie na PiS, ze bieda bo dygnitarze wykorzystywali... Kurwa co za idiota:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczep ty się w końcu od tych uzbieranych 15tys. To cię boli najbardziej. Eks mogla rozpieprzyć te pieniądze jak robi wiele matek, za 500+ poznały kosmetyczkę, dobrą fryzjerkę, ciuchy, a twoja eks zebrała dla dzieci, jej i twoich. Zazdrościsz jej zaradności, operatywności, bo daje sobie doskonale radę bez ciebie (bez kuli u nogi), a ty stoisz w miejscu i jeszcze się użalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:11 Podaj mi jeden argument po co ci wiedza nt mojego zawodu i w jaki sposób ta wiedza ma coś wniesć do dyskusji, a napiszę ci czym się zajmuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×