Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mogę sobie odliczyć alimenty za wakacje ?

Polecane posty

Gość gość
Poza tym takie rozdawnictwo chore jak PiS uprawia, to nawet kiedys takiego czegoś nie było:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcb
A po to mi twoj zawod, bo napisałes, ze przy własnej działalności moglbys znacznie poprawić zarobki. Pisałam ci kilka razy, ze mozesz siedzieć se na tym swoim etacie i dorabiać nawet na lewo hajs. Ale do tego trzeba miec checi i poświecić wolny czas. Ty jestes j*****m zwykłym leniem, bo zeby firme prowadzić, to trzeba zapierdzielac kilkanascie godzin na dobe, a na fuchy poświęcać południa i weekendy - wiec do kogo ta mowa, skoro od rana smrodzisz na forum jak pozbawiać dziecka cześc****eniędzy, zamiast w tym czasie isc dorobic. Jestes chodząca porażka, czekaj az młodsza zacznie cie zlewać, bo nie bedzie mgła na ciebie liczyć. Nie nadajesz sie w ogole na ojca, ani materialnie ani emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:53 To nie jest żadne rozdawnictwo, ponieważ ludzie płacą podatki, czyli w skrócie to są pieniądze, które ludzie sami zarobią, więc jak można nazwać rozdawnictwem danie kasy, którzy ludzie sami zarobili, bo nie rozumiem ? Po za tym jak chore ? Ten program zlikwidował biedę, a przynajmniej dobrze zminimalizował. 14:52 Nic mnie nie boli, wręcz przeciwnie cieszę się, że dzieci coś mają, sam bym wiele dał, żeby mieć taki start jak one mają. Jestem pewien, że dzięki temu młodsza córka daleko zajdzie, ze starszą to nie wiem co bedzie, bo niestety jest jaka jest, a wiele bym dał, żeby była chociaż w połowie tak spokojna jak jej siostra. Kocham swoje dzieci najbardziej na świecie, to jest najcenniejsze co mam. Ja jej nie nakazuje naruszania tych pieniędzy, ale skoro piszecie, że córki muszą mieć wszystko modne, że założenie adidasów to dla nich hańba, no to niestety trzeba by było ruszyć te 15tys zł. 14:51 Nie mogłem, zrozum, że tacy ludzie jak moja eks mieli zdecydowanie lepszy start w życiu, czyli oni te wszystkie dobra, na które szary Kowalski musiał ciężko pracować, oni mieli za darmo za podlizywanie się partii i mówienie jacy to czerwoni są świetni. Mieli więcej kasy, dobre posadki, więc nie musieli pracować i zaczynać od zera, tak jak ja. Żeby założyć firmę potrzeba kasy kasy i mnóstwo szczęścia, kasę komuniści mieli, szary Kowalski nie miał nic. Dopiero teraz nastała jakaś normalność i rząd zabiera emeytury tym ludziom i usuwa ze stanowisk, kto dziś o to płacze ? Oni. Śmieszą mnie te marsze w obronie komunistycznych emerytur, na których pojawia się garstka dosłownie osób i są to z reguły osoby w wieku starczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam tak ze zwykłej ciekawości. Kto ci powiedział o odłożonych 15 tys przez eks? ona sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le ne dość ze masz niezaradnych i leniwych starych, ktorzy ci przekazali biedę umysłowa, to jeszcze mózg wyprany przez PiS:D spadam bo mi nerwy puszczają, a idioty i tak nie przekonam. Ta, nie zrobiłeś studiów przez komunę hahahahahaha idiota!!!! Zamykam ten chory temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:59 No nie podałaś zbytnio argumentu po co ci wiedza nt mojego zawodu, a przynajmniej nie jest on na tyle istotny. Chyba każdy kto ma własną działalność i się mu poszczęści ma lepiej, niż człowiek robiący to samo na etacie. Nie jestem żadnym leniem, pracowałem dużo jak byłem nastolatkiem i pracuję teraz, więc gdybym żył w normalnym państwie, to dzisiaj miałbym spokojnie kasy, żeby zabrać córki nawet za granicę. Niestety władza jest dopieo teraz normalna. Nie chcę tutaj włączać politycznego wątku i nie chcę nikogo do niczego przekonywać, ale po prostu dopiero teraz czuję, że w państwie zmienia się wszystko na lepsze, a władza ma duży wpływ na życie obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa ludzie płaca podatkiem hahaha pokaz mi ktory z tych ebanych leserow z banda dzieciaków, cl pobierają po kilka tys z 500 palci podatki:D a pracujące małżeństwo z jednym dzieckiem nie dostaje 500, Bo nie:D ale ty jestes k***a głupi masakra:D hahahaha proszę podaj adres byłej, wysle jej kwiaty z podziękowaniem, ze pognała takiego faceta porażkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierasz jedną dziewczyne, czyli licz od alimentow na,jedna, wiec 500 zl. Tydzien to 1/4 miesiaca, wiec jesli pod twoja piecza będzie przez dwa tygodnie, to mozesz zapytac sie ich matki czy mozesz odliczyc sobie równowartość tych dwoch tygodni, wychodzi 250 zl, wiec i tak musialbys zaplacic tych alimentow 750 zl. Zgoda bylej to bylalaby wylacznie jej dobra i przysluga dla ciebie. I nie posz glupot ze utrzymanie dziecka to 50/50, bo skoro sa z matka to matka daje wiecej, bo finansowo owszem 50/50 ale czasowo to 80/20, twoje to 20% czasu, wiec zeby bylo rowno to ojciec na dochodne powinien więcej placic skoro czasowo angazuje sie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes idiota to juz idiota umrzesz. Co za beton k***a nie wierze:D hahahah zamykam nara i zgłaszam do usunięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:14 Kiedy był ten program byliśmy jeszcze ze sobą razem i ona sama powiedziała mi, że zakłada konto, na które te pieniądze będą przelewane, że ona tej kasy wydawać nie będzie, tylko jej dzieci, a to, że 15tys zł, to można latwo matematycznie wyliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym, nie Trzeba byc super mądrym, zeby wiedziec, ze nie mozna podważać wyroku sadu, wiec powtarzam - nie mozesz samowolnie obniżyć tej kwoty. Tyle w odpowiedzi i idz juz stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:18 Piszesz o wyjątkowo skrajnych przypadkach, które były są i będą, nieważne jaki program by nie istniał. Dlaczego małżeństwo z jednym dzieckiem nie dostaje ? Ponieważ ten program miał poprawić demografię i poprawił, współczynnik dzietności znacznie się poprawił. Większość osób, to są normalni ludzie, którzy normalnie pracują. Już nie wspomnę, że program 500+ został sfinansowany dzięki rosnącym wpływu z podatku VAT, przez który złodzieje okradali nasz kraj. Totalna opozycja krzyczała, bo nie ma kasy na program, a jedyne co wystarczyło to pokarać złodziei i nie kraść i nagle kasa na dzieci się znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:19 Chyba pierwsza w miarę sensowna odpowiedź, szkoda, że dopiero na szóstej stronie się tego doczekałem, tak powinna wyglądać pierwsza odpowiedź i dyskusja powinna się zamknąć na pierwszej stronie. Co do kwoty to ja to tak obliczyłem, skoro ona wydaje 1tys zł, a ona utrzymuje ją przez 2 tygodnie i ja przez 2, to skoro te 2 tygodnie, przez które ja będę ją utrzymywać spędzi ze mną to nie będzie potrzebowała kasy, gdyby córka byla u mnie przez miesiąc to logiczne, że ona powinna mi zapłacić te 500zł Powtarzam dziecko nie jest tu żaden sposób okradzione, jedyne co się zmieni, to pośrednik, który będzie kasę na dziecko wydawać, w alimentach które są na dzieci pośrednikiem jest matka, a jak ze mną córka jest, to pośredniiem powinienem być ja, chyba logiczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, czlowielu ale dostałeś identyczna odpowiedź na pierwszej stronie, jeden z pierwszych postów. CZYTAĆ nie umiesz chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:37 Jaką ? Przez 6 stron jedyne co dostawałem to opluwanie mojej osoby bez powodu, ciągłe jakieś pomówienia, że ja kogoś okradam, ciągłe pytania, które nie mają żadnego związku z tą dyskusją, wątek polityczny niepotrzebny, którego nie miałem zamiaru, ciągłe wychwalanie eks, tak naprawdę nie wiem za co, przecież gdybym miał taki start jak ona, to mieszkanie, czy wakacje nie byłyby dla mnie żadnym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co byś nie napisał należysz do grupy tych, co się migają od odpowiedzialności, jesteś niezaradny, zazdrościsz eks, czujesz się biednym skrzywdzonym (czyt. skrzywionym) misiem. Zostałeś odprawiony przez eks i jeszcze szukasz luk, za pomocą których mógłbyś coś uszczknąć dla siebie. Wstyd jak na faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:50 No tak, ale ja na tym odliczeniu nie zarobię nawet 5 groszy, więc bezsensowne pomawianie, że kogoś okradam jest bez sensu, a pisałem, że jedyne co się zmieni to osoba, która będzie na dziecko wydawać. Śmieszne jest to, że te same osoby, później pisały, że 500zł na 2 tygodnie to za mało, więc z tego wynika, że to moja była jeszcze na tym zarobi, skoro córka bedzie pod moją opieką i ja bym sobie tą kasę odliczył. Nie migam się od odpowiedzialności, wręcz przeciwnie, chcę z dziećmi spędzać dużo czasu i chciałbym, żeby starsza córka była jak młodsza, wtedy byśmy we trójkę pojechali, więc jestem mega zniesmaczony tym, że nie mogę z nią spędzić tak czasu, jak z młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ty się certujesz o jakieś 500zł raz w roku podczas wakacji, to szkoda gadać. Pokaż swój honor, zabierz córki na wakacje i nie odliczaj żadnej kasy z alimentów. Mogłeś odłożyć co miesiąc 50zl na rzecz wakacji i po sprawie. Nie stać cię na tyle? nie stać cię na męski/ojcowski gest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Znajdź sobie sam, co czytać nie umiesz, czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś do tego stopnia leniwy że chce ci się samodzielnie cofnąć na 1 stronę i przeczytać postów jescze raz? Wow. Grubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:32 Wiesz, ale jak zostają takie sumy na koncie, to ja z reguły przeznaczam na drobne prezenty, albo na rozrywki typu basen, lody czy ewentualnie kino albo lodowisko, nawet mógłbym zapisać starsza na boks, no ale widzisz jaka ona jest, zapisać taka na boks to później strach z domu wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:16 Oczywiście rozrywki dla córki, a nie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz liczysz tak, że żona powinna Tobie zapłacić za pobyt córki u Ciebie i wyjdziesz na zero :-( masakra Posłuchaj, wyroku nie masz prawa zmieniać, dzieci sąd przyznał żonie a Ty masz płacić i nie kombinuj. Nawet jak weźmiesz i na cały miesiąc to opłaty żona wykona u siebie, do szkoły musi wyszykowac. Nie szukaj jak zabrać alimenty, może pomyśl o dodatkowym kieszonkowym, bo rosną potrzeby dzieci. Co do wyjazdu za granicę to nie jest to żaden luksus, są oferty last minute, przestań narzekać :-( Zauważ, że spędziłes cały dzień na kafe? Wiesz, ile mógłbyś zarobić w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:21 Miałem całą sobotę wolną to spędziłem ją na internecie, to jedyna rozrywka, która mnie mało kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:21 Po za tym chyba dobrze liczę, jak dziecko spędza u matki 4 tygodnie, a u ojca 0-to ojciec płaci 500zł matce, jeżeli trzy u matki 1 u ojca, to ojciec matce 250zł, jeżeli 2 u matki 2 u ojca, to nikt nikomu nie płaci, ewentualnie matka ojcu 500 i ojciec matce 500, jeżeli tydzień u matki, 3 u ojca to matka ojcu płaci 250 jeżeli 0 u matki 4 u ojca to matka ojcu 500zł. Przedstawiłem sytuacje w 5 przypadkach i cały czas piszę o tym trzecim wariancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio nie udaje Ci się oszczędzać nawet 50 zl? A co gdyby nagle trzeba było do dentysty z córka na wakacjach czy u Ciebie zachoruje albo Ciebie ząb rozboli to co zrobisz? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:54 No to w tak ekstremanych sytuacjach są pożyczki, ale jeszcze ani razu tak się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, zgodziłbyś się na pełna opiekę nad dziewczynkami, a żona płaciłaby ci 1tys alimentow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj, to są Twoje wyliczenia. Logiczne czy mniej logiczne to inna sprawa, ale Twoje. Sąd zdecydował inaczej rozwiązać sprawę opieki nad dziećmi, Ty masz płacić a nie kombinować. Ja nie uważam, że jak dziecko u Ciebie to możesz nie płacić alimentów. Alimenty nie są na jedzenie codzienne dziecka. To jest ogół wydatków zwiazanych z dzieckiem. Fakt, że mała nie zje w domu nie jest równoznaczny z tym, że zaoszczedzi 500zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:03 Nad młodsza może tak, nad starszą w życiu. Dlaczego napisałem może ? Ponieważ sytuacja byłej jest o tyle lepszą, że ma własne mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×