Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy czuć dyskomfort po seksie analnym?

Polecane posty

Gość gość

Od jakiegoś czasu zastanawia mnie pewna kwestia, która nie daje mi spokoju. Słyszałam od wielu osób, że seks analny jest przyjemny, gdy odpowiednio jest się przygotowanym. Oczywiście były również osoby z zupełnie inną opinią, jednak mnie zastanawia: czy po takim stosunku odczuwa się jakikolwiek dyskomfort? Czy bolące biodra i ból przy chodzeniu to mit czy jednak ma w sobie coś z prawdy? A może występuje to tylko po niezbyt dobrym przygotowaniu oraz przy pierwszym razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuc smrod,bo to miejsce dla stolca nie penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że czuć dyskomfort, takie uczucie jakby ci się chciało kupę, nie przyjemne ale da się przeżyć . Orgazm przy sexie analnym jest tego wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po sexie z osobą bliską można czuć dyskonfort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odb'yt to narząd wydalniczy zupełnie nieprzystosowany do penetracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tacy co odczuwaja dyskonfort po pocałunku w usta,i co to ma być wzorem.Pewnie ze sex namiętny i impulsywny obojętnie jaki pozostawia ślady upojenia miłosnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię sex analny oralny i co że to komuś sie nie podoba, lubię jak mnie penetruje analnie ,a lubię doić jego prostatę ,ale co wy małolatkowie o tym możecie wiedzieć,A le sex z stałym partnerem to jest właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię sex analny oralny i co że to komuś sie nie podoba, lubię jak mnie penetruje mój kochany analnie ,ale też lubię doić jego prostatę ,ale co wy małolatkowie o tym możecie wiedzieć,A le sex z stałym partnerem to jest właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, mało mnie interesuje, czy o***t nadaje się do penetracji i co o tym sądzicie. Pytanie było o czymś innym, więc darujcie sobie, bo robicie niepotrzebny śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto Cię ostro przeleci cipkę kochaś ,to Cię nie boli?Po ostrym seksie ,nie bolą cię uda,kręgosłup,wargi?A po klapach pupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już dość stara więc mam problemy z pisaniem poprawnie,przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto jak Ci ostro przeleci c*pkę kochaś ,to Cię ona nie boli?Po ostrym seksie ,nie bolą cię uda,kręgosłup,wargi?A po klapach pupa?Jak dasz d,,, byle komu to dyskonfort masz pewny,ale jak temu jedynemu,no może drugiemu,to żaden problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby nie było czuć dyskomfortu przy anal najlepszy jest żel rozgrzewający, tylko trzeba posmarować dziurkę i Jaszczura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze sie "dziorke" a nie "dziurke", jepany analfabeto🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma do tego, z kim uprawia się seks? Jeżeli obie osoby znają się na tym i potrafią się przygotować + chcą tego, to może być to nawet z jakimś randomem na imprezie. W pytaniu jest jasno, czy PO seksie analnym, czyli na przykład następnego ranka, a nie W TRAKCIE. Nauczycie się czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, boli jeśli za szybko i mocno wejdzie. Powolutku nie spieszyć się i jest wtedy bardzo przyjemnie ;) (Pisała to kobieta w 100 %)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×