Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kochanek może zapomnieć o pożądaniu

Polecane posty

Gość gość

Proszę może któryś z Panów doradzi. Było między nami nieziemskie pożądanie, chemia, seks był cudowny spełnialiśmy swoje fantazje, cały czas mieliśmy mnóstwo pomysłów. Chodzi też o tą chemie i pożądanie, jak byłam blisko on potrafił mnie zaciągnąć w jakieś miejsca i zacząć całować. Cały czas mnie pożądał. Pisaliśmy też sporo gorących wiadomości które kończyły się cyber seksem co dodawało pikanterii. Mówił że to co ze mną odkrywa i to jak się czuje jest najlepszym uczuciem które doświadczył. I nagle ograniczył się tylko do pisania, a później całkowicie zerwał kontakt. ( dodam iż nie miał żony tylko dziewczynę) Rozumiem jego decyzję ale zastanawiam się czy on może ot tak po prostu zapomnieć o tej chemii i fascynacji która nas łączyła? A było to naprawdę coś wow, i tak się zastanawiam to widzi facet. On był uzależniony od seksu ze mną to fakt, ale czy tak z dnia na dzień można się z tego "uleczyć"? Panowie jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spuscil z jaj więc odszedł. Na co liczy kobieta która idzie się pieprzyc z zajętym? Że misiu zrezygnuje z tego co już ma na rzecz nowego które i tak po czasie spowszednieje więc po co się znowu starać? Ta słynna chemia to jedynie zew pełnych jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi mi o umoralnianie na co liczy kobieta bo różne są sytuacje w życiu i nie wiesz jak było dokładnie. Nie było to jednorazowe spotkanie, rozumiem że taka sytuacja mu odpowiadała. Ale zastanawiam się nad psychologią tego wszystkiego, czy facet może tak po prostu zapomnieć o tym fajnym seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykłą qrwą jesteś. Dobrze że cię potraktował jak szmatę, wyjebał i kopnął w doopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może odezwały się w nim resztki zdrowego rozsądku albo szczątki wyrzutów sumienia więc mimo dobrego seksu postanowił to skończyć. Może stara się dowiedziała. Mozow może być wiele. Poza tym takie denne teksty to norma. Z tobą mi najlepiej, odkrywam z tobą arkana bla bla. Błagam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponizylas sama siebie niunia. Nie masz honoru i lubisz widocznie ludzi którzy go nie posiadają jak twój chłop. O ile oczywiście to nie zacna prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wiązałaś się z takim? Skoro zdradził żonę z Tobą to pewne, że Ciebie też zdradzi. Zawsze mnie zaskakuje naiwność takich co idą na doczepkę. Takie układy nawet w telenowelach nie sprawdzają się a w życiu tym bardziej. Było Wam cudnie ale jemu się już znudziłaś znajdzie sobie inną na doczepkę zawsze przecież na czas poszukiwań ma swoją żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta słynna chemia to jedynie zew pełnych jaj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Cała prawda o zdradzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osób które poniżają mnie tutaj, może spojrzysz na siebie jaką osobą jesteś. To jak się wypowiadasz świadczy o Tobie. Nie trzeba obrażać drugiego człowieka jeśli jest się sfrustrowanym swoim życiem. To świadczy co z sobą reprezentujesz. Nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj! A uwierz że nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idiotką jesteś. Facet cię zdradzał, a ty się rzucasz na kobietę, z którą to robił. To ona ci coś obiecywała, nie dotrzymała słowa, z nią byłaś w związku czy może jednak z nim? Jedyną osobą, do której możesz mieć pretensje, to twój facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierz mi że to jedynie kobietom którym się przydarza wydaje się że przytrafiło im idę coś wyjątkowego. Ludzie z boku widzą wszystko bez emocji w związku z tym są obiektywni. Przydarzył ci się romans z zajętym w którym nie ma nic specjalnego. Ot było wam dobrze w łóżku a nie żadna chemia. Pewnie żałuje że juz nie sypiacie ale widocznie miał powód. Historia jakich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się poniżyłaś szmato. Bo niestety ale takie jak ty, to szmaty. Jakaby sytuacja nie była między twoim kochankiem a jego partnerką, a jestem w 100% pewna że ci naściemniał jakiś bzdetów, to gdybyś szanowała samą siebie to byś z zajęty facetem seksu nie uprawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Idiotką jesteś. Facet cię zdradzał, a ty się rzucasz na kobietę, z którą to robił. To ona ci coś obiecywała, nie dotrzymała słowa, z nią byłaś w związku czy może jednak z nim? Jedyną osobą, do której możesz mieć pretensje, to twój facet. Xxxx Z tym gnojem nie chcę mieć nic wspólnego, a jej się należało bo doskonale wiedziała że on jest zajęty. Miała ogromną satysfakcję z faktu, że on mnie oszukuje a w tym czasie pieprzy się z nią. Czuła się przez to lepsza, dowartościowywała się tym. I właśnie dlatego się z nim spotykała, bo ją rajcowało że w tajemnicy itd. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że jak facet nie chce zdradzić to nie zdradzi, nawet jak go kusi taka suka, ale jej się też należało. Zwykła q***a robiła to z premedytacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie zadałabym się z mężczyzną zajętym i nie ważne czy miałby żonę/dziewczynę/narzeczoną - mówił że jest nieszczęśliwy, żalił się - zajęty, to zajęty. Niech zakończy związek i chociażby dla samego sexu się spotykać ale nie ranić nikogo. Bo niestety ale jak jest partnerka, to ona zawsze będzie cierpiała. Jak można pruć się z zajętym mężczyzną mając tego świadomość że jest ZAJĘTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiadaja sie te wszystkie ktore o meżów nie dbały a później pretensje że poszedł w tango, śmieszne jesteście, laska zadała pytanie a wy nalatujecie na nią jakby była winna waszym problemą. Takie pieprzenie że facet nie poleci, to właśnie winna waszych mężusiów takiego stanu rzeczy, bajerują, grają biednych a laski się na to łapią to już inna sprawa. Spójrzcie na siebie a później ich wybielajcie, a szczególnie ty psychiczna co po ryju dała, ty to jesteś ewenement do potęgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do: gość dziś Tak, kobieta zawsze jest winna. "o mężów nie dbały" więc biedaczek musiał umoczyć w cudzej dziurze. Taki biedny, oj oj. Porządny facet jak mu się w związku sypie, to się stara coś naprawić a nie zdradza. A jak nie ma czego naprawiać to się rozstaje i niech wtedy wali kogo chce. A te d***** mające pełną świadomość że facet jest w związku takie są dobre, że doopą go pocieszają. P***b zawsze obwinia ofiarę. Żałosne. Aaaaa, no i biedna autorka tematu przyszła tu po radę... czemu jej zajęty kochanek piciupciał ją i porzucił. No biedniusia niewinna istotka. Autorko, widzisz tak już w życiu jest że szmatę się używa a zużytą wyrzuca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "waszym problemĄ"? Chyba "waszym problemOM" tłuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.32 dobitnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×