Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nasturcja12

Rozstanie na 4 lata

Polecane posty

Gość Nasturcja12

Cześć Jestem z moim chłopakiem 4 lata z przerwami ,ponieważ były problemy z zaufaniem i zdrady z jego strony.. Dużo by pisać. ważne jest to że wyjechałam za granice by zarobić,on jest w Polsce i wyjeżdża na studia.. chciałam wrócić do polski po kilku miesiąc by wyjechać z nim do tego miasta gdzie będzie studiował. Okazało się że on chce jechać sam,a ja żebym została za granica,idzie za tym to że będziemy się widzieć żadko,cała rozłąka to 4 lata. Nie wiem co mam robić czy jakos przeżyć te 4 lata.. mi nie podoba się ten pomysł i jest mi przykro ze tak postanowił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier...e za grosz honoru nie masz żeby zdrady wybaczac, i to nie jedna! A on cwany, chce jechać sam żeby por...c inne laski a Ciebie mieć jako rezerwowa, gdy nie będzie miał pod ręką innych opcji. Obudź się dziewczyno, on Cie nie kocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, trać kolejne 4 lata na zdradzieckiego gnoja który będzie Cie nadal walil po rogach, tym bardziej jak będziesz za granica. A potem będzie kolejny temat ,,jestem w ciąży a on nic się nie zmienił, zdradza mnie dalej" hehe...tak właśnie ,,tworzą się" samotne matki. Serio jesteś taka głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja12
Nie mam pojęcia co robić.. nie chce go zostawić ale nie widzę żebyśmy wytrzymali 4 lata I po tym jak się zachował że olał mnie totalnie wyjeżdżając samemu.. najwidoczniej nie jestem u niego na pierwszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara smutna doswiadczona
Po co wogole jestescie w zwiazku skoro inne sprawy ida ponad bycie razem.w dodatku cie zdradzal, a to juz w zasadzie przekresla dalsze wspolne zycie skoro to zrobil na tak wczesnym etapie to co mowic o przyszlosci gdy bedziecie miec dzieci a jemu nadejdzir kryzys wieku sredniwgo i ruszy na nastolatki A chce jechac sam zeby moc zarywac inne.widac jak na dloni ze to nie przetrwa, to twoje zyczenie zeby cie kochal ale fakty sa inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on chce się Ciebie stopniowo pozbyć lub trzymać Cię w nadziei, a w międzyczasie używać sobie z daleka od Ciebie. Dlatego nie chce, byś jechała do jego miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara smutna doswiadczona
Po co wogole jestescie w zwiazku skoro inne sprawy ida ponad bycie razem.w dodatku cie zdradzal, a to juz w zasadzie przekresla dalsze wspolne zycie skoro to zrobil na tak wczesnym etapie to co mowic o przyszlosci gdy bedziecie miec dzieci a jemu nadejdzir kryzys wieku sredniwgo i ruszy na nastolatki A chce jechac sam zeby moc zarywac inne.widac jak na dloni ze to nie przetrwa, to twoje zyczenie zeby cie kochal ale fakty sa inne.kobiety kochaja calym sercem a faceci zimno kalkuluja, potrafia byc w zwiazku na czas okreslony lub pod pewnymi warunkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat autorko?mysle ze mloda jeszcze jestes i zycie przed toba, ten chlopak cie nie kocha i nie zestarzejecie sie razem.to idzie w strone rozstania, lepiej pozostan za granica i zerwij z nim kontakt.zobaczysz ze nie bedzie sie o ciebie staral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja12
Chciałam wrócić do rodzinnego miasta,by była większa możliwość widywania się.. to stwierdził ze to tez bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio jesteś taka głupia i naiwna? Nie Wiesz ze dalej będzie Cie zdradzał? Kretynka jestes, chcesz marnowac kolejne lata na takiego zdradzieckiego d...ka? Gdzie Twój honor dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalas niewygodna prawdę i się zmylas? Jak można być tak naiwna? Ile masz lat, 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja12
Czytam opinie ludzi na ten temat I mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w tym wieku to juz powinnas mieć trochę oleju w głowie. Za grosz honoru nie masz i sama się prosisz żeby Cie walil dalej po rogach. Jak chcesz tracisz czas to rob co chcesz, widać głupia jesteś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja12
Niestety naiwna jestem,i za szybko wybaczam ale Skoro dałam mu szanse,to od tak teraz mam go zostawić bo postanowił jechać sam ? A może jakiś pomysł jak mu wybić taki pomysł z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha wiadomo, postanowił jechać sam żeby mieć wolna rękę i zaliczać inne niunie! Powinnas wyciągnąć wnioski, czas najwyższy ale jak chcesz tracić kolejne lata na lovelasa który Cie nie kocha i zdradza to proszę bardzo. Znajac zycie po 30stce obudzisz się z ręką w nocniku i z dzieckiem na karku jako samotna matka i dopiero wtedy będziesz żałowała ze stracilas tyle lat na doopka a mając dziecko juz będziesz miała o wieele mniej facetów do wyboru, trudniej będzie Ci kogoś znaleźć. Ale widać Ty wniosków nadal nie wyciagnelas i lecisz za nim jak ćma do ognia. Jak można być taka głupia? Acha, jakbys nie wiedziała- czy on wyjedzie czy nie i tak będzie Cie zdradzał, ot taka jego koorewska natura :). Obudź się dziewczyno bo życie sobie marnujesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja12
Powiedział mi że on nie myślał jak to będzie za studiami,wracając do mnie.. urwałam z nim kontakt.. Widzę co się dzieje już nawet nie odzywał się do mnie Tylko jak coś chciał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja12
Znam go na tyle że wiem,że jakaś jest już upatrzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli juz nie masz z nim kontaktu? I prawidłowo ze wyrzucilas śmiecia ze swojego życia, chyba nie chcialabys być całe życie zdradzana?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastucja12
Nie chciałam.. szarpałam się z uczuciami. Przychodził myślałam ze ratujemy związek a po czasie dowiedziałam się że kręcił z kilkoma na raz.. powiedziałam NIE.. i wtedy przyszedł błagał ze mnie chce.. że żałuje tego co robił.. ja mu dałam szanse,a teraz taki cyrk robi.. nie zasługuje na takie traktowanie. Po prostu on mnie nie kocha ! Wszystkie komatrzane wyżej to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja12
Już ma nowa zdobycz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba juz poszlas po rozum do głowy i go zostawilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja12
Raczej on chciał żebym go zostawiła.. A on już biega sobie do innych dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja12
Gdy jeszcze z nim byłam to obce mi dziewczynki już wstawiały zdjecia w jego towarzystwie.. Odcięłam się od niego zablokowałam. Odpowiedział mi po kilku dniach „dlaczego tak się zachowałam,ze to na pewno ja chce być wolna i żebym uważała bo tracę bliska osobę „ odpisałam mu co mysle to już nie odpisał tylko poleciał do nowych koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej gościa.. szkoda czasu na takich ludzi. Zostań za granicą i rób swoje.. w końcu o nim zapomnisz.. Nawet jak będzie znowu błagał o powrót bądź twarda.. tacy ludzie się nie zmieniają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, posad po rozum do głowy i zostawilas go? Czy dalej jestes z facetem który traktuje Cie jak zapchajdziure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś naiwna z takim facetem to można się spotkać ot tak raz na tydzień na seks, a ty z nim życie chcesz sobie układać mimo że on tego nie chce :O chore :O kolejny przykład tego, że lepiej być samemu niż z tym „twoim”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja12
Nie nie jestem z nim.. On ma już nowa dziewczynę. Pare miesięcy temu dałam mu szanse bo jego „zabawach” twierdził że żałuje,że nie widzi życia z inna dziewczyna.. a jednak znowu wrócił do takich rzeczy.. ale teraz wszystkich rozpowiada że to ja poszłam do innego,że odeszłam od niego bez powodu,żałosny d**ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×