Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nasturcja12

Rozstanie na 4 lata

Polecane posty

Gość Nasturcja12
Co to zxc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty go wysmiej i mów wszystkim jak było na prawde, skoro on innym rozpowiada bzdury to Ty języka nie masz, sluchasz tylko od innym co nawymyslal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu nie mowisz innym, którym to rozpowiadał, jak na prawdę bylo? Jaki on był babiarz? Jesteś strasznie naiwna, zmarnowalas dużo czasu na niego a on juz dawno pewnie doprawial Ci rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja12
Już dawno wszystkim to tłumaczyłam,nie mam ochoty kolejny raz,ze względu na to że połowa tez tych osób stoi za nim.. Ja zostaje za granica..niech on sobie robi co chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
Moim zdaniem on juz dawno z Toba w zwiazku nie jest :D Tylko Ty nie umiesz przyjac tego do wiadomosci. Dzieciak , powinien wprost z Toba zerwac a nie tak cyganic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja12
Gdy rozmawiałam z nim czy na pewno wszystko jest w porządku,czy nie zmienił zdania.. bo go znam i widziałam że coś się dzieje.. to twierdził że wymyślam. A gdy tylko wyjechałam wszystko się od razu zmieniło.. on po prostu chciałby trzymać dwie sroki za jeden ogon.. dlatego nie powie „odchodzę,cześć „ tylko wiecznie kombinuje.. i tak nie jesteśmy już razem bo ile można dawać człowiekowi szanse a on nie okazuje żadnego szacunku.. bardziej wkurza mnie fakt że dałam się nabrać po raz kolejny na jego kłamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja12
Gdy rozmawiałam z nim czy na pewno wszystko jest w porządku,czy nie zmienił zdania.. bo go znam i widziałam że coś się dzieje.. to twierdził że wymyślam. A gdy tylko wyjechałam wszystko się od razu zmieniło.. on po prostu chciałby trzymać dwie sroki za jeden ogon.. dlatego nie powie „odchodzę,cześć „ tylko wiecznie kombinuje.. i tak nie jesteśmy już razem bo ile można dawać człowiekowi szanse a on nie okazuje żadnego szacunku.. bardziej wkurza mnie fakt że dałam się nabrać po raz kolejny na jego kłamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja12
Pare tygodniu temu „bardzo cie kocham „ itp a teraz zero jeszcze to ja wyszłam na najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
patrz na czyny a nie na slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja12
Może jestem głupia i naiwna.. on miał swoje dwie strony jedna kochałam ,druga dawała mi w kość, dlatego dawałam szanse i wierzyłam że w końcu coś się zmieni.. ale nie uszanował tego i poszedł do innej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał tę drugą od jakiegoś czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja12
Coś wiesz na ten temat ? :) czy po prostu sugestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 42 nie sugestia tylko wyciąganie wniosków z dość jednoznacznych przesłanek. Ty faktycznie jesteś głupia i niekumata, mogę się założyć ze od dawna robil Cie w bambuko. Przestan być taka naiwna bo każdy inny po nim to wykorzysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja12
Zapytałam , bo myślałam ze ktoś znalazł te forum ze ludzi mojego miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×