Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam brzydką narzeczoną i nie wiem czy chcę tak dalej.

Polecane posty

Gość gość
Tak mnie śmieszy jak taki bubi myśli że jemu to się miss Puerto rico należy a później życie weryfikuje i w 99 % przypadków okazywało się że później znajdowali 10 razy gorsza niż poprzednia , karma misiu karma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz do mnie koleś " ja to jestem przystojny bogaty " na portalu randkowym nie miał zdjęcia jak poszłam to się przezegnalam jaka poczwara ze swinskimi blond włosami przyszła , a on świecie przekonany że grecki bóg , oby z tobą tak autorze nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.46 to zależy od ustalonych priorytetów, widocznie ta gorsza, brzydka i głupia spełnia jako jedyna najważniejszy dla niego warunek a te inne nie godzą się na niego. Jaki człowiek takie jego priorytety i wymagania stawiane wobec partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:53 bzdura , każdy jak zostawia myśli że znajdzie lepszą ładniejsza , później biorą gorsza tylko dlatego że doszło do nich że jednak są śmieciami a mamusia kłamała ze są tacy sliczni i cudowni , jak taki facet z 5 lat szuka tej "lepszej " to do niego po tym czasie dochodzi do odwalil i ze trzeba brać co jest nie wybrzydzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na portalu randkowy po 4 miesiącach tam miałam 4 tysiące wiadomości , gdzie wchodzilam może 2 razy na tydzień , więc ja to powinnam chyba księcia z bajki mieć i to arabskiej , gdzie wybranek jeździ auten za 2 miliony skoro mam takie "branie" , a autor idiota robi aferę , że go raz czy 2 ktoś na kawę wyciągał , ja się do tej pory dziwię skąd u niektórych taką pewność siebie , on na podstawie ze ktoś się do niego odzywa wnioskuje że zasługuje na lepszą :D debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak nie będzie szczęśliwy, mężczyzna szczęśliwy jest tylko wtedy gdy jest z kobietą, którą kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej mieć brzydką twarz niż wnętrze , ona się otrzepie i znajdzie miłość , ty znajdziesz piękna a ona po jakim czasie pomysli że to ona jest dla ciebie za ładna i Ciebie kopnie dla lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
szczerze mowiac nie wydaje mi sie zebys byl przystojny ,ale na 100% jestes pewny siebie :) Nie zen sie !!! To bez sensu.. bedziesz mial zone, ktora Ci sie nie bedzie podobala,,, zrobicie sobie dziecko potem ja zdradzisz i beda z tego same nieszczescia Ciezko mi jednak uwierzyc w autentycznosc tego tematu. Przeciez oswiadczas sie kobiecie , ktora kochasz a kocha sie tez i za wyglad... Nie mozna kogos kochac ( jako kobiete) i jednoczesnie uwazac ze jest brzydka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żyjąc 30 lat w połacie szczerze z ręką na serduszku widziałam tylko 3 razy przystojnego faceta 100 % w moim typie , ty się uważasz za bóg wie kogo a 90 % na ulicy pewnie mija cię jak słup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety polskich facetów dopadła dziwna choroba , mimo że są uważani za najbrzydszych w Europie zaraz po anglikach to uważają się że " jestem dla niej za ładny " to co ty byś chciał ? Jakie są twoje wymagania zeby kobietę nazwać atrakcyjną ? Jesteś pusty i głupi po prostu , kilka osób coś baknelo że jesteś ładny a tobie dosłownie od tych słów odwalilo, mnie dzień w dzień chwała i faceci i kobiety , dzień w dzień komplementy a mimo to że uważam że powinnam mieć jakiegoś super ogiera , brak ci jakiej kolwiek skromności , ty pewnie nawet wygladasz jak kupsko ale dla ciebie parę fałszywych albo grzecznosciowych komplementów to wyrocznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno być " mimo to uważam że nie powinnam mieć jakiegos super ogiera" mimo tego że ludzie wmawiają ze jestem atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak mnie śmieszy jak taki bubi myśli że jemu to się miss Puerto rico należy a później życie weryfikuje i w 99 % przypadków okazywało się że później znajdowali 10 razy gorsza niż poprzednia , karma misiu karma x Pewien mój były twierdził tak samo ;) Miałam 20 lat, po paru miesiącach związku dowiedziałam się (przypadkiem) że on doprawia mi rogi, tłumaczył się, że "nadal szuka, bo jest młody i szalenie przystojny". No cóż, dałam mu wolną rękę.. Jakiś rok temu zaprosił mnie na pejsbuku pewien kawaler z brzuszkiem i łysinką, musiałam się trzy razy przyglądać zanim rozpoznałam kto to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni myślą , że są przystojni, 99% ryj wygląda jak spłaszczony ziemniak na drodze, krótkie nóżki, długi tułów, okropne brwi w kolorze świnśkiego blondu i obleśne tatuaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 2:42 Uderz w stol, a pasztecik sie odezwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ty wyglądasz że jesteś przystojny ? Masz 190 wzrostu ? Jasno niebieskie oczy ? Mięśnie ? Szerokie plecy ? Ładna twarz z kosciami policzkowymi ? Ładne usta ? Ładnie wyprofilowany nos czy taki kartofel? Dla mamusi zawsze będziesz najpiękniejszy i dla koleżanek które myślą ze zrobią z ciebie jelenia ale spójrz sprawdzie w oczy , każdy chociaż raz usłyszał że jest atrakcyjny , tylko że ty to wziąłeś na poważnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po coś ty chłopie się tutaj wpisywał, jak te wszystkie babiszony zaraz cię zjedzą. Tu jest masa zakompleksionych pasztetów, które jak usłyszą, że facet ma wątpliwości, bo narzeczona brzydka, to od razu im się włącza instynkt samozachowawczy. Reagują agresją, bo wiedzą, że same są brzydkie i przystojny facet mógłby ich nie chcieć (to najczęstsze w przyrodzie) albo rzucić (też się zdarza nie raz nie dwa). Więc więc - agresor. A co do ciebie autorze - to nie oszukujmy się, facet chce kobiety, która będzie mu się podobać i go pociągać. Z tą narzeczoną nie masz przyszłości, a nie ma jej co zdradzać, tylko rozstać się póki czas. Przystojny zawsze znajdzie sobie ładną. Zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ty baranie możesz to wiedzieć jaka znajdzie , pedziem jesteś ? Przede wszystkim dobry , uczuciowy i nie skapy znajdzie ładna , kobiety nie patrzą na wygląd tylko na charakter i może trochę kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwał się szpetny polaczek co jak się umyje 2 razy na miesiąc to się uważa za adonisa, Polacy sa pasztetami a Polki ładne bo słowiańska uroda facetom nie służy a kobietom tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor jest próżny i pusty jak dwa zaproszenia na kawę przez koleżanki z pracy (może nie miały z kim iść to jego wzięły) interpretuje jako zaproszenie do łóżka hahaha. W sumie nie opisał nic takiego co by czyniło jego dziewczynę brzydką, nie jest otyła, nie ma blizn na twarzy itp. Większość młodzieży wychowanej na instagramie teraz taka jest, ale u faceta przed 30stką jest to bardzo nieatrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze gdy widzę przystojnego faceta z nieprzystojna bądź gruba kobieta to myślę sobie ze jest gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:27 biorą takie bo ladna ma listę wymagań takze finansowych , w myśl zasady z ładnej miski się nie najesz, kobieta zawsze musi mieć faceta lepszego od siebie więc jeśli facet jest ładny i kobieta ładna to on musi ją czymś przebić np dobra sytuacja materialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie jestem jakaś piękna a mam bardzo przystojnego męża od kilkunastu lat. Jest dobrym, fajnym facetem, ma zasady i ideały. Jak poszłam do nowej pracy to koleżanki nie mogły uwierzyć że mam takiego męża, były i spojrzenia i komentarze. Do tej pory co niektóre pytają się gdzie go znalazłam. Jak czytam co niektórych, z autorem na czele to nie mogę uwierzyć że dla kogoś w miłości może mieć znaczenie zdanie otoczenia, że ktoś rozważa nad detalami urody kobiety do tego stopnia, że nic innego się nie liczy tylko wąskie usta czy duży nos!! Brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka mawiala....wybierasz przebierasz,a z gownem zostaniesz ....i cos w tym jest z moich obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:50 dokładnie :D , mój sąsiad był bogaty , on i jego matka wybrzydzali, ta za biedną , ta za brzydka , ta taka ta owaka, został kawalerem do 40 roku życia a później sobie wziął starsza rozwodke z 2 dorosłych dzieci , a ta jego rozwodka ma z 180 i wygląda jak chłop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze dla kobiety twoja wymyślona uroda to nie gratka , kobieta to nie facet my nie patrzymy na wygląd tylko u nas się liczą inne rzeczy , wygląd to dla mnie nic jeśli facet ma jakąś cechę której nie lubię , więc co masz do zaoferowania oprócz bycia modelem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie ból d..y, pustaki żeńskie. Jak kobieta odrzuca faceta od razu na starcie bo za niski, za mało przystojny to wszystko ok bo na co jej "krasnal", mężczyzna "musi jej się podobać", ona "nie ma w czym wybierać" bo nie ma już wolnych atrakcyjnych mężczyzn, a jak facet ma wątpliwości co do urody dziewczyny to zaraz bóld.pienie i temat na ponad 80 odpowiedzi, tak jakby facet nie miał prawa do własnego gustu czy wymagań i miał brać co popadnie. Całkowicie popieram autora choć też nie rozumiem jaką cholerę tkwi kilka lat w tym związku bez przekonania i jeszcze się oświadczył :/ Autorze, zerwij delikatnie te oświadczyny, partnerka nie musi być piękna ale musi TOBIE się podobać, w przeciwnym razie będziesz żałować do końca życia albo babrać się z rozwodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:02 Tak zawsze jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„temat na ponad 80 odpowiedzi, tak jakby facet nie miał prawa do własnego gustu czy wymagań i miał brać co popadnie. Całkowicie popieram autora” To na co ją brał jak mu się nie podobała? :D Aaaa bo koleżanki jeszcze wtedy nie kręciły z niego beki, że jest przystojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.25 właśnie, wtedy mógł nie mieć kompletnie brania u innych kobiet to brał co popadnie żeby mieć gdzie jaja oprozniac...a teraz koleżanki jak chętne na niego (choć pewnie właśnie beke kręcą) to nagle go ,,oswiecilo" ze jest Adonisem i może mieć ladniejsza panienke :D. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:23 skończ bredzić zdebilaly prawiku, ładna kobieta to ma WYMAGANIA to po pierwsze , że jak weźmie piękność to już będzie musiał za wszystko płacić i wiecznie stać na baczność jak królowa idzie , bo piękna patrzy na korzyści , więcej też adoratorow się wokół niej kręci , zawsze jakiś będzie ją podrywal , a co do autora może sam wygląda jak kupa a ma się za bóg wie co , znam wielu przystijnych ale niesmialych i wielu którzy wyglądają jakby się z ropucha na twarz zamienili ale świecie przekonani ze tacy atrakcyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×