Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umiemy liczyć

Jak kobieta nie zarabia przynajmniej 75% tego co ja to jest spalona

Polecane posty

Gość umiemy liczyć

inaczej będzie z niej tylko pasożyt nie partnerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiemy liczyć
9500 netto, więc od kobiety oczekuje dochód minimum 7tyś albo nic dalej z tego, a dodatkowo musi być miła i mi się podobać, bo jak nie to nawet jej dochód koło 75% nic mi nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest intercyza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaju siebie w srodowisku..w czym problem?ciezko czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zdrowe poglądy na życie. Ja też nie rozumiem dlaczego para go/ło/dup/ców miałaby się rozmnażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie para tylko baba bez grosza która na facecie pasożytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spełniam kryteria tylko, że z kolei takie zarobki u faceta są dla mnie zbyt małe. Im kobieta więcej zarabia tym wyższe ma aspiracje. Taką kasą to możesz zaimponować komuś z minimalną lub niewiele ponad to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no to pule kandydatów masz raczej niewielką, zostają biznesmeni i inni wyzyskiwacze lub złodzieje, powodzenia z miłością z takim, twoje niedoczekanie do trumny raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie ok, osoby z wielkimi roznicami w zarobkach sie moga nie dogadywac, a to tez swiadczy o zaradnosci i inteligencji, lekarz raczej nie poleci na kure domowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarze to alkoholicy
gość dziś jak durny lekarz to nic nikt nie poradzi, pozatym gdzie pisane że lekarz ma inteligencje? Bo potrafi ludzi zabijać legalnymi narkotykami które nazywają "lekarstwami", haha, i chla na umór częściej niż statystyczny kowalski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragiczny babski błąd
gość dziś wydaje mi sie ok, osoby z wielkimi roznicami w zarobkach sie moga nie dogadywac, a to tez swiadczy o zaradnosci i inteligencji, lekarz raczej nie poleci na kure domowa.... Zgłoś tylko wy chciwe baby myślicie tymi kategoriami, facet ma w doopie kim jest i co robi kobieta którą kocha, może być i sierotka marysia, ale dla was ważny status kur/wa i portfel, dlatego większość z was NIGDY nie będzie szczęśliwa, bo sprzedajecie miłość za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, debilu, chcemy pewnosci i bezpieczenstwa ryzykujemy wlasnym zdrowir i zyciem potrafimy same sie utrzymac i nie potrzebujemy faceta A jak juz ryzykujemy zaciążenie, to potrzebujemy zabezpieczenia finansowego na 2-3osoby na co najmniej kilka lat do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracuje. Jestem tzw kura domową. Stac mnie jednak na sporo. W zyciu trzeba kombinowac. Przypuszczam autorze, ze mogłabym Cie kupić. Zmien myślenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×