Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eryk Archaniel

Jak gotujecie? :)

Polecane posty

Moja dziewczyna zawsze gotuje dla mnie kalorycznie, tłusto i dużo żebym nigdy nie był głodny, a wy drogie panie jak gotujecie dla facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka336
Obecnie wykorzystuje dużo warzyw i owoców sezonowych. Mój mąż nie narzeka :) Szukam ciekawych pomysłów na obiadki - obecnie hitem są cieniutkie dietetyczne naleśniki z malinami - do zrobienia których inspiracją był dla mnie wpis na na tym, blogu https://www.gazetkonosz.pl/blog/letni-obiad-szybki-przepis/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim prosto, bo nie lubię się babrać w kuchni. Jestem miłośniczką dań jednogarnkowych, bo przy nich jest najmniej roboty i też są dobre na upały, kiedy przy garnkach po prostu nie chce się stać. Dużo warzyw, ryżu/kasz, mięso drobiowe, sporo ryb, rzadko obiady dwudaniowe, bo nie jestem mistrzynią zup- dobrze mi idzie tylko zupa krem z cukini, brokułowa i może jeszcze od biedy owocową zrobię albo pomidorową. Tłuste jedzenie odpada w przedbiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gotuję "dla facetów" tylko dla całej rodziny. Na szczęście wszyscy są normalni, lubią urozmaicenie i jedzenie sezonowe, więc czasem to będą ziemniaki z sadzonym, czasem curry z krewetkami, a obecnie głównie różnego rodzaju sałatki bo w upały ani jeść ani gotować się nie chce. Kaloryczne ciężkie jedzenie bywa od czasu do czasu zimą, też oczywiście nie co dzień bo by obrzydło każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polima8790

staram się dobrze gotować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×