Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jola123456789

Trójkąt 2m i K

Polecane posty

Gość gość
wlazły c**y na ero na babkim forum i doradzają sobie o_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 zawsze razem to przy badaniach cipki i porodach również? Bo my 5 lat razem ale mąż jest zawsze zawsze zawsze przy mnie nawet jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola szkoda mi cie. Zachowalas się jak wiesz kto? Facet dobrze Ci powiedział. Tamten cie pukal, było Ci dobrze to nie chciał ci przerywać, ale liczył że mu się odwdzieczysz, a ty odpadlas. Co miał sobie pomyśleć? Na siłę miał cie budzić i pukac. Gratulacje idiotko już nie długo jak cie zostawi będziesz mogła przerobić wszystkie figury geometryczne. Hah. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nie wyszło to tak jak powinno, ale na to miało wpływ kilka czynników. Widzę, że zdania są podzielone, ale większość jednak nie obwinia tylko mnie lecz nas. Mam zamiar pokazać mężowi ta nasza konwersacje. Zobaczy też inne spojrzenie na sprawę i to przyniesie porządany efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćigrek
To była wasza wspólna decyzja i on nie może teraz całej winny zrzucać na ciebie. Mógł mod razu reagować a nie rodziawić oczy i patrzeć. Wydaje mi się, że on ma teraz problem z tym ze inny był w tobie. I to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ona29
15 lat razem wszystko...szkoda,że zepsuliście to i ''wpuściliście'' obcy element. Pewnie coś zmieni się już na zawsze ale jak zostało to już powiedziane wiele razy, to była Wasza wspólna decyzja, nie było chyba tak,że Ty NAMAWIAŁAŚ MĘŻA a on, przymuszony zgodził się? Nie, chciał tego tak jak i Ty, musiał liczyć się z tym,że coś wymknie się ze scenariusza. Możesz mu pokazać ten temat. Niech wie, że gryziesz się z tym wszystkim, nie jest Ci to obojętne i nie spłynęło po Tobie, szukasz pomocy, rozwiązania. Cały czas z nim rozmawiaj, pokazuj że jest dla Ciebie najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz tez mial ciche dni jak sie okazalo ze tamten facet byl lepszy i mogl dluzej pomimo ze byl sporo starszy od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawimy się tak od dłuższego czasu. Znamy wiele par, które też tak robią i nikt się nie rozwiódł z tego powodu a pisanie o złamaniu i utarcie relacji i uczuć to zupełne bzdury. Zaczęliście bo chyba były takie marzenia? Podstawą takich związków jest absolutna szczerość. Nie udajemy, że nas ktoś inny nie podnieca, jak jesteśmy zazdrośni też o mówimy i ustalamy granice. A miłość jest zazdrosna. To jak grzanie się przy ognisku - zagrzać się jak najmocniej a nie wskoczyć w ogień. Czasem jak trafi się ktoś odpowiedni to doprowadzam męża do stanu zawałowego z zazdrości. Naprawdę, mogę nie mieć przy nim żadnych hamulców. Nie zawsze tak było. Rok walczył ze sobą, ze swoim macho, nim się przyznał, nim zrozumiał co go tak naprawdę w tym podnieca a początkowe obrażanie się i fochy zmieniły się w prośbę, bardzo potulną prośbę o jeszcze. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten wcale nie był lepszy. Było podniecenie cała sytuacja, sex super, ale z mężem mam też super. I na pewno bym go nie zamieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto mówi o zmienianiu. Z moim mężem zawsze mam orgazm, z innymi to już różnie ale sama sytuacja, daje niesamowite emocje. A potem, już sami mamy co robić prze wiele wieczorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej 2m + k i 2m + 2k. Dwa k +1m słabo wychodzi bo panowie to słabe ogniwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola:) panie zawsze się lubią bawić ,spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak panie lubią się bawić razem ale na końcu i tak panowie są potrzebni. A jak się wcześniej naoglądają jak panie się bawią to nie wytrzymują za długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trójkąty najlepiej z obcymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co Twój mąż ma pretensje. Pisałaś ze cię również bzyknął to mógł wtedy dojść, a po drugie skoro panie lubią się razem zabawić to czemu panowanie się nie mogę razem zabawić? Ten drugi gość mógł zrobić loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćigrek
gość dziś to zależy, jeśli to jednorazowy eksperyment no to ok, ale jeśli dłuższa "sytuacja" to lepiej mieć kogoś ze zaufanych znajomych, przede wszystkim od razu masz zaufanie do tej osoby nie trzeba się poznawać a po za tym - to jak przypili to jest szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćigrek
Dobrze ze przemyślał swoje zachowanie, będzie to też wskazówka dla niego jak powinien zachować się następnym razem. Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćigrek
Sądzę, że będzie, może nie tak od razu ale za jakiś czas będziecie chcieli znów spróbować i zrobić tak jak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola zorganizuj następny raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie chcesz kobiety? Wyliżemy sobie ci pki nawzajem i obciągne pale twojemu mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąż to piz...a jakich mało. Nie uważasz go już za samca alfa. Koniec jest nieunkniony. Amen. Ps. Pokaż mu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiutami niech się posmyraja i loda zrobią hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×