Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podoba mi się młodszy, wstydzę się przyznać do swojego wieku.

Polecane posty

Gość gość

Mam 38 lat, a podoba mi się 32 latek. Fajnie nam się rozmawia i w ogole, ale on ciągle wypytuje mnie ile mam lat, mówi że drąży temat, bo go to ciekawi, a ja boję się, że jak mu powiem ile mam lat straci jakiekolwiek zainteresowanie moją osobą. Głupio się z tym wszystkim czuję. :/ Czasami mam ochotę mu powiedzieć prawdę żeby nie robić sobie nadziei, ale z drugiej strony tak bardzo lubię być w jego towarzystwie. Co robić, powiedzieć i niech się dzieje co chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od razu powiedziałam, w pierwszym dniu znajomości, jak nie myśleliśmy jeszcze że będziemy parą. Różnica 5 lat, ja starsza. Wtedy miałam 30 a on 25. Powiedz mu, to nie jest duża różnica, przecież jest zainteresowany, to znaczy, że mu odpowiadasz. Nie jesteście już dziećmi, żeby robić takie rozgraniczenia, np. kto jest pełnoletni, kto wystarczająco dojrzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu. Choć nie ma co kryć, wtedy czar pryśnie jak bańka mydlana i po znajomości. Za stara jesteś dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za stara, pff, za mną biegają 32 latki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za stara, pff za mną biegają 28 latki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biegają z łopatą, żeby staruchę zakopać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za stara, pff, za mną biegają 12-latki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys naprawdę mu się podobała to by nie pytał tak nachalnie o twój wiek. By mu to było obojętne czy masz 28 czy 38. Skoro pyta to widocznie szuka młodszej. A ty widocznie nie wygladasz na swoje lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci szukają młodszych od siebie kobiet. Tylko co dziesiąty wiąże się ze starszą od siebie lub równą wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dziesiąty? Chyba co tysięczny. I to wyjątkowy desperat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet się zakocha, to wiek nie bedzie przeszkodą. Są też tacy, którzy wolą starsze, bo mają coś więcej w głowie. Nie dla każdego mlode cialo to podstawa związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Jeden z moich braci spotyka sie z kobieta starsza od niego o prawie 10 lat, ma jakies 36 lub 37 lat i różnica wieku im nie przeszkadza, wczoraj pokazał mi jej zdj : ) ładna kobieta : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest jakiś procent-dwa facetów, którzy szukają drugiej "mamusi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, teraz babki tak o siebie dbaja, ze niekedna 30tka wyglada jak nastolatka. Takze luz. W ogole co to za tajemnica z wieku, nikt z nas mlodszy nie bedzie. Jak mu sie podobasz to co to za roznica ile masz lat? Glupie klamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No akurat zrobi różnicę. Faceci nie chcą starych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jezeli dajmy na to jakaś kobieta wam się podoba nie znacie jej wieku, ale po jakims czasie poznacie i wyjdzien, że jest od was starsza to dajecie sobie z nią spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star trek
mam kompleks edypa. lubię krew. żydowską. holokaust polega na selekcji naturalnej. akcji. hurcie. medrzec synaju. nie wiem kim ona jest. ma sumienie. masz problem. rozwiaz se go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
in dłużej brniesz tym gorzej, powiedz jak będzie wam wesoło i atmosfera będzie luźna. Co ma być to będzie. Najwyżej przerwiecie to, ale wątpię, żeby zafascynowany facet powiedział nagle 'acha, jesteś za stara'. Zresztą róznica wcale nie taka duża. Co do tych gadek że faceci lubią młodsze, starsze, co za brednie. Mąż jest starszy, interesują się mną panowie i starsi i dużo młodsi, a rekordzista miał 15 mniej i doskonale wiedział ile mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiek w dokumencie a wiek mentalny to dwie rozne sprawy ja mam 38 moj maz 25 i tej roznicy u nas nie widac bo ja wygladam bardzo mlodo i zachowuje sie jak gowrniara a on wyglada staro i zachowuje sie jak zgredzik hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co robić, jak on na to zareaguje jak mu powiesz, czy macie szansę być razem, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że chodzi o róznicę min. 10 lat.. No ja nie ukrywałabym, z prostego powodu, chociaż może wydawać się głupi, jesli facet np. myśli o własnej rodzinie to powinien wiedzieć ile dokładnie lat ma partnerka, normalnie ta róznica kilku lat w sumie nic nie znaczyłaby ale akurat zbliżasz się do wieku (choć możesz wcale przecież nie wyglądać) gdzie może pojawić się już niedługo menopauza (choć to indywidualne, u jednych szybciej u drugich później) To trochę dziwne jednak że tak wypytuje o wiek, musi mieć powód, gdybyś mu się bardzo podobała wiek chyba byłby ostatnim pytaniem podczas zawierania znajomości..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×