Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego adoruja mnie tylko tacy faceci jakich ja nie chcę?

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego nie latają za mna przystojni, na poziomie tylko jakies odpady? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 24 i też nigdy nie podrywałem same podrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz włazic im do łózka tak jak to inne robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mòwię że się nie zmieści odpowiada zmieści ,nie wiem czy jeszcze są luzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego przystojni, na poziomie mezczyzni, mieliby latac za pierwsza lepsza niunia, ktora nie reprezentuje soba nic wartosciowego a ma kosmicznie wysokie mniemanie o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz, że mam kosmiczne wymagania? Kiedyś podrywal mnie chlopak o urodzie Bali Beya tyle, że Polak, wszystkie dziewczyny były nim zachwycone, problem w tym, ze mi on nie odpowiadal. Chcialabym, żeby poderwal mnie ktoś z kim bedziemy miec chemię, a podrywaja tacy zupelnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:41 Naucz sie CZYTAC, w poscie wyzej nie ma ani slowa o wymaganiach. Rozumiem, odbierasz rzeczywistosc tak jak ci wygodnie, tak samo ja przedstawiasz, ale zyjesz w iluzorycznym swiecie, oderwana od rzeczywistosci. Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie, ale na Twoim miejscu skonsultowalbym swoj stan z jakims psychiatra a nie fantazje i swoje przewidzenia przedstawial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro dla Ciebie tylko przystojni faceci są "na poziomie" a całą resztę od razu uważasz za odpady to się nie dziw że jesteś sama. Faceci tak bardzo nie patrzą na wygląd i zwykle wolą przeciętną dziewczynę z wyglądu z którą dobrze się czują niż taką 8/10 ale agresywną i roszczeniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chemię to ty nałóż tam doma bo tragedyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za problem żebyś to ty poderwała faceta, jaki c***asuje? Korona z głowy spadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sama szmato jestes odpadem :D hihihihi co za tepak obesrany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obesrana to byś poderwał i wylizal koprofilu, wiec pewnie nie jest taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiertalajcie zyeby patafiany, a ja bede dalej spuszczac na drzewo ksieciuniow zasrangch ktorym sie wydaje ze moga mnie podrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyrazniej nie jestes taka cajna jak uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wystarczy, że kobieta ma doopę, musi mieć coś więcej, np. cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka jest hoojowym odpadem, niech się cieszy że ją ktokolwiek podrywa, bo za pare lat nawet tego mieć nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak patrzy tylko na wyglad to jest odpadem z chu/jowym charakterem na ktory nie chcialbym splunac a co dopiero gadac o "wylizaniu". Dzieci do ksiazek, niedlugo szkolka sie zaczyna a nie fantazjujecie o lizaniu osranej, smierdzacej doopy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07.28 a kto powiedział zw autorka patrzy TYLKO na wygląd? Zapewne patrzy i na wygląd i na charakter, tak jak faceci, jak wszyscy zreszta. Ty bys się związał z kobieta która Ci sie nie podoba i kompletnie Cie nie pociąga ale za to ma dobry charakter? No nie sadze wiec nie pieertol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste- bo takich jest najwięcej. Co wyjde na ulice widzę mnóstwo brzydkich, lysawych, z piwnym brzuchem facetów a przystojnego zobaczą może raz w miesiącu. Nawet takiego w miarę przystojnego i zadbanego, bez nadwagi trudno spotkać, takich jest malo. Niestety, w Polsce jakieś 80% facetów wygląda nieciekawie. Jeszcze żeby charakter mieli fajny...taa pomarzyc można. Ogólnie jest coraz gorzej z facetami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego mam wrażenie, że na mnie się gapią kobiety. Wczoraj wracając z pracy wszedłem na chwilę do sklepu, w czystym, aczkolwiek roboczym ubraniu. Spotkałem wzrok wielu kobiet. To ze współczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up a ile masz wzrostu? Ja mam powyżej 180 i potrafią się gapic bezczelnie o chuj chodzi takiej karynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki robotnik w roboczym ubraniu jest sexy, oczywiście jak jest przystojny, umięśniony wysoki, opalony ... ale taki dobry jedynie do łóżka i to na raz, max kilka razy, bo pewnie prosty w obyciu, z kulturą u niego na bakier itp. Spotykałam się z kilkoma takimi kiedyś. Niektórzy nawet kasę mieli, dorobili się na budowach zagranicą, ale co z tego, jak zupełnie inna mentalność, podejście do życia. Wystarczyło im najeść się, seks, tv i spać. A i niektórzy siłownia. Na wakacjach tylko leżenie na plaży czy basenie i drinki. Jakieś zwiedzanie - nie, bo po co się męczyć... Książek nie czytali, do teatru nie chodzili, z muzyki najczęściej disco polo lub w ostateczności jakieś techno. Palili papierosy, czasami inne używki. Alkohol praktycznie codziennie. Jakieś piwko, ale musiało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie przyglupy nie wiedza co to techno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko sama zagadaj jakiegoś, który ci się podoba. I po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, ze nie powinno sie zaczepiac obcych ludzi. Ja w kims jestem zakochana i ta osoba o tym wie. Zobaczymy co bedzie. Autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wie? bo zazyczylas sobie, zeby sie "ta osoba" okazala telepata? no, racja, na pewno stal sie telepata i wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taki robotnik w roboczym ubraniu jest sexy, oczywiście jak jest przystojny, umięśniony wysoki, opalony ... ale taki dobry jedynie do łóżka i to na raz, max kilka razy, bo pewnie prosty w obyciu, z kulturą u niego na bakier itp. Spotykałam się z kilkoma takimi kiedyś. Niektórzy nawet kasę mieli, dorobili się na budowach zagranicą, ale co z tego, jak zupełnie inna mentalność, podejście do życia. Wystarczyło im najeść się, seks, tv i spać. A i niektórzy siłownia. Na wakacjach tylko leżenie na plaży czy basenie i drinki. Jakieś zwiedzanie - nie, bo po co się męczyć... Książek nie czytali, do teatru nie chodzili, z muzyki najczęściej disco polo lub w ostateczności jakieś techno. Palili papierosy, czasami inne używki. Alkohol praktycznie codziennie. Jakieś piwko, ale musiało być. ty tak na poważnie? stereotypy.. żona gotowa za nieslełna 20 % wekeendowej stawki robola nasuwać, jak mówi- dwie stówki po drodze nie chodzą, a na zakupy w dyskoncie wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:37 nie jest telepata. Powiedziałam mu. On również zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×