Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wprowadź mnie w życie erotyczne Kraków

Polecane posty

Gość gość

Szukam dziewczyny która zajmie się mną i pokaże co to dobry seks. Chciałbym żeby to ona zainicjowała erotyczne ruchy między nami. Może mnie traktować jak młodszego (przedział wiekowy od 18 do 30) obojętnie jak to jest. Taka dominująca, żeby złapała gdzie trzeba, żeby pokazała jak lubi. Nie lubię tylko niczego mieć wsadzanego ani w wacława ani w dupsztala, więc wolałbym bez tego. Zapraszam wszystkie chętne kobiety do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Para jaj i fiut zmarnowany, obyłbyś się bez nich w swoim życiu doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh zakompleksiony macho się odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcie daj i wrócimy do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe chciałbyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w internecie to jest "fantastyczne" że można być anonimowym, możesz kogoś "poniżyć" i obrazić bez pokazywania kim jesteś. to że koleś ma taką fantazję to jego sprawa. a ty mu od razu że nie ma jaj. może ma większe niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:58 Jestem kobietą... W porządku, nie to nie, lost chance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, ale też dla mnie stracone. Może najpierw jakaś konwersacja czy coś a nie. Po za tym pisać możesz co chcesz, a prawda jaka jest to nikt nie wie. Jeszcze by się okazało że masz większego niż ja i byłby wstyd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:02 Nie będzie żadnej konwersacji. Dajesz ofertę, której jesteś przedmiotem, więc od razu załączasz zdjęcie. Inaczej jest to marnowanie czasu i brak kultury wobec zainteresowanych. Po drugie, skoro się obawiasz ludzi w sieci, po co przychodzisz na forum, na którym każdy może się podszyć i nie wiesz z kim masz do czynienia? :) Może więcej rozsądku by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to dzieciuch :D najpierw twierdzi że szuka kobiety a potem wychodzi z niego niepewny bojaźliwy burek :D wracaj do mamci synek i nie zawracaj głowy kobietom, nie dojrzałeś ani do seksu ani nawet do normalnej interakcji z ludźmi, jak widać ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozsądku? Właśnie to jest rozsądek. Chcesz dowiedzieć się więcej to napisz prywatnie. Też podajesz swoje dane wszystkim publicznie? Po za tym oferta? Zamierzasz mi płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz sprzęcik kociaku? jest na co oko zawiesić i czym się pobawić? Jak tak to ja bym była chętna, ale jak się ma okazać mały ptaszek to lipa, bo takiego to można znaleźć u każdego, a mam właśnie chęć zobaczenia z normalnym członkiem 18cm+ itd. bo każdy typ oferuje tylko jakieś mierne 13-14cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie się czym pobawić. Jeśli chcesz to skontaktujmy się gdzieś prywatnie i zobaczymy czy Ci się podoba. Jakieś niezobowiązujące spotkanie na żywo, a na spotkaniu się zobaczy. Mail, GG, jakiś czat? Co wolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no stary chyba nic z tego póki zdjęć nie dasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×