Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

90% mężczyzn nie potrafi kochać

Polecane posty

Gość gość
Temat jest o mężczyznach. I wielu mężczyzn oddziela seks od uczuć, a raczej po prostu uczuć wyższych nie mają. To właśnie ci co mają te przygody. Kobiety bez uczuć też istnieją, nikt nie mówi że nie. Jednak dla większości kobiet, seks jest wyrazem miłości i dowodem zaangażowania. Po prostu potrafią kochać po ludzku, a nie tylko bezuczuciowo kopulowac jak te zwierzątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Alkohol jest najprostszym testerem tej całej kobiecej hipokryzji Już po dwóch kieliszkach z tej większości nagle staje się mniejszość ;-) I nie mówimy tu wcale o upojeniu alkoholowym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99,99% kobiet nie potrafi kochać dla nich miłość to duży penis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Jednak dla większości kobiet, seks jest wyrazem miłości i dowodem zaangażowania. " v Święta racja :-) Tak właśnie jest jak piszesz :-) Zapomniałaś jednak dodać, ze ta fascynacja jest bardzo krótkotrwała. Kobieta jak dziecko, nie potrafi się długo nacieszyć jedną zabawką a uwodzenie jest wpisane w kobiecą naturę. Faceci co by o nich źle nie mówić, jacy to źli, są bardziej stabilni emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że kobieta, się uśmiecha, nie oznacza automatycznie że ma ochotę na seks. A wielu facetów, już tak życzeniowo myśli. To raz. A dwa, niektóre kobiety wykorzystują to, że faceci myślą k*****m, dla swoich celów. Bo wiedzą, że facet zrobi wszystko żeby zamoczyc. Szczególnie jeśli kobieta widzi że chodzi mu tylko o jedno, to woli wykorzystać pierwsza, i nara, niż dac się wykorzystać fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie swiruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze sie taki facet nie urodzil co pokochalby kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeszcze sie taki facet nie urodzil co pokochalby kobiete v Pozwolisz że uzupełnię? jeszcze się taki facet nie urodził co pokochałby kobietę i nie dostał za to po ryju od życia Kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 dziś Przecież było napisane, że to tylko kwestia czasu Możesz przewidzieć własne działania NIGDY nie przewidzisz jaki numer kobieta ci odwali 20 lat to jeszcze nie tak długo żeby już wyciągać wnioski U mnie trwało to sporo dłużej i też było pięknie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat z serii polecialam na dupka a ten okazal sie dupkiem. Standardowo wyzywanie prawiczkow czekajacych z seksem na milosc czy nawet.slub od zjebow i przegrywow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 dziś I nie zaklinaj rzeczywistości To , że tak dużo czasu poświęcasz na kafeterię świadczy tylko o tym że coś się w twoim długoletnim związku posypało Ja jak na razie nie mam zobowiązań wobec żadnej kobiety, więc czasem mogę sobie tu sobie popisać :-) Gdybym miał, wtedy taki pomysł nawet do głowy by mi nie przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 dziś Nie dowiesz się bo dla ciebie też bez odbioru Nie zniżam się do twojego poziomu, więc nie nazwę cię pajacem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964
Małżeństwo to niestety układ, żaden człowiek nie potrafi sam z siebie tak naprawdę kochać bo nie jest Bogiem od którego pochodzi miłość. W facecie też wiele kobiet się nie zakocha bo jest np. biedny, brudny, kaleki, waży "tonę" albo nie chce dzieci, ślubu. Która przy takim zostanie, jak nie.... to też mogę napisać że kobiety kochają za coś, nie kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym prawdziwą miłość kobietę która będzie ze mną do śmierci z którą się zestarzeje która mi nie wyzna podczas umierania że mnie zdradziła 40 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie To co określa się terminem kryzysu czterdziestolatka nie dotyczy wyłącznie mężczyzn. Tylko, że na kobietę spływa co najmniej o dziesięć lat później. I hormony nie mają tu nic do rzeczy chociaż na coś przecież trzeba zwalić :-) A to tylko zasłona dymna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964
Potrafimy kochać na swój sposób, jeden mocniej drugi słabiej... czasem popatrzę na inną na ulicy, ale to nic nie znaczy, staram się nie zwracać uwagi, nie robić tego co ją rani, pomagam (nie zawsze), jestem tylko przy niej. Jak nie będziemy mogli uprawiać seksu to poszukam innych sposobów (co najwyżej masturbacja) ale na pewno nie inna kobieta. Jak się opiłem to cierpiała przeze mnie, staram się, aby to się nie powtórzyło, dla mnie to miłość. Gdybyśmy was potracili to dla 90 % facetów załamałby się świat, na pewno nie przeszlibyśmy do "porządku dziennego" do innych tak szybko, myślę że jednak 90 % facetów jednak potrafi kochać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mojego faceta seks mógłby chyba nie istnieć,wiec to chyba nie do końca prawda ze faceci kochają jak dostają dużo seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem na jakiej podstawie autorka wyciągnęła takie wnioski. A co do seksu to dorośli ludzie uprawiają seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak dla większości kobiet, seks jest wyrazem miłości i dowodem zaangażowania. " X Święta racja usmiech.gif Tak właśnie jest jak piszesz usmiech.gif Zapomniałaś jednak dodać, ze ta fascynacja jest bardzo krótkotrwała. Kobieta jak dziecko, nie potrafi się długo nacieszyć jedną zabawką a uwodzenie jest wpisane w kobiecą naturę. Faceci co by o nich źle nie mówić, jacy to źli, są bardziej stabilni emocjonalnie. X Teraz dla odmiany jakiś nieszczęśliwy facet się odezwał. Przestańcie wrzucać ludzi do jednego worka na podstawie swojego złego doświadczenia. To po jakim okresie Twoja kobieta sie Tobą znudziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Na podstawie własnych "przemyśleń". Bo przecież wszyscy (prawie) faceci są tacy sami xD Pewnie wie o tym, bo każdego poznała i stąd wyliczyła te 90% xD x Każdy kocha inaczej, ale jeżeli kogoś kocha, to go kocha cały czas, a nie tylko w łóżku. Więc muszę zmartwić autorkę xD Te 90% to nie była miłość xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie nasze dziewczyny i panie ,jestem facetem i swoje lata niestety mam .jest w tym wiele racji co o nas piszecie ,zgadzam siedź wieloma stwierdzeniami ,lecz nie wszystko co piszecie onas jest prawda . Musicie jedno zaakceptować my kochamy oczami ,wy nie ,dla was facet musi mieć tak zwana gadane ,mówić mówić i to najchętniej słowami was urzekać .Gdy was do siebie przekona wówczas pozwalacie się dotykać .To tak w uproszczeniu pisze by nie było za nudno .Nam wystarczy wasz podniecający widok piersi pupa ,gdy odpowiednio pokażecie nam wystarczy by o was fantazjować jak bym ja przeleciał ,niestety tak działamy ,bardzo prosto bez zawijasów. Wielu z nas facetów oddało by wam byście to wy nas podrywały i chciały znajomosci z facetem . Bardzo wielu z facetów doznaje upokorzenia i musi to znieść ,pomyślicie bo mamy racje ,nie do końca . Gdy my widzimy dziewczynę młoda i wychodzi za mąż za faceta 60 cio i więcej letniego ? To wychodzi z miłości ? Czyż grubości portfela .Gdyby ten facet był zwyczajnym zjadaczem chleba i miał te lata ,prawdopodobnie nie spojrzała by żadna na takiego starca i słusznie gdyż chcemy wychować potomstwo imtutaj problem .Za kogo wychodzą modelki ,aktorki celebrytki ,za swoich rówieśników ? Może jedna dziewczyna na sto .gdy zna swoją wartość nie patrzy na młodego patrzy na portfel a tam tylko po 50 .Nie umiemy kochać ,nie zgadzam się umiemy tylko nie wymagajcie od nas byśmy ciagle wam udowadniali jak was kochamy uwielbiamy ,to męczące na dłuższy czas . Natura dała wam broń i to potężna urodę i powab ,każda z was to ma ,nawet te panie które mówią ze nie są atrakcyjne ,to nie prawda ,tylko gdy umie podejść odpowiednio do faceta to go ma. Jesteśmy skazani na siebie i nie stwarzamy nie potrzebnych barier .Niestety ten temat to ogromny temat ,pisząc nie wyczerpiesz go można tylko zaznaczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam przy okazji facetow.czy jak maz z byle czego robi awanture, krytykuje a przedtem taki nie byl to czy moze oznaczac ze kogos ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Powodów może być milion. Nikt stąd Ci nie powie jaki to powód, bo nikt tego nie wie i nie radzę słuchać jeżeli ktokolwiek spróbuje, bo większość ludzi tu mierzy wszystkich swoją miarą. Idź pogadać najlepiej najpierw a jak nie wyjdzie, albo nie przyniesie skutku to albo sama wyciągnij wnioski, albo spróbuj się dowiedzieć na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:08 co prawda jestem kobietą, ale też Ci odpowiem. Niekoniecznie takie zachowanie musi oznaczać, że kogoś ma, może ma problemy w pracy i przenosi je do domu. A jak ogólnie się między wami - jest czułość? W sumie to zamiar pytać tutaj to porozmawiaj z mężem- powiedz mu o tym co Ci się nie podoba w jego zachowaniu, może Ty też inaczej się zachowujesz, niż kiedyś i dlatego taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli naprawdę chcesz wiedziec co mężczyzna o Tobie mysli, co czuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nam wystarczy wasz podniecający widok piersi pupa ,gdy odpowiednio pokażecie nam wystarczy by o was fantazjować jak bym ja przeleciał ,niestety tak działamy ,bardzo prosto bez zawijasów. " x I wiele kobiet to rani. Was nie obchodzi, jaka ta kobieta jest, jakie ma przeżycia, doświadczenia, odczucia, co lubi a co nie. Jaki ma charakter, inteligencje, wrażliwość. Wystarczy że jest ładna, i już ochota żeby ją przelecieć. Kobieta chciałaby być wyjątkowa dla swojego faceta, a nie być jedną z wielu! Być wyjątkowa, tak jak on jest (był) wyjątkowy dla niej. Przez to, że faceci tacy są, krzywdzą wiele kobiet, nagle okazuje się że facet którego pokochała, podrywal ją tylko po to aby uprawiać seks! Więc, nie dziwcie się, że kobiety oczekują udowadniania waszej miłości, czekania które sprawdza czy facet jest zainteresowany nią czy tylko zaliczeniem jej. Facet potrafi mówić że kocha, po to żeby dała, bo wie że inaczej nie da. I naiwne młode dziewczyny się na to łapią. Te dziewczyny, już nigdy nie uwierzą że faceci potrafią kochać. One albo pozostaną same, bo dziś mają taką możliwość, na szczęście. A inne mniej zaradne, będą z jakimś facetem dla kasy i będą podświadomie go nienawidzić, potem rozwioda się, alimenty i też święty spokój. Chyba że trafią, na faceta który rzeczywiście kocha i je o tym przekona, nie będą czuły że zależy mu tylko na seksie, ale to są wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zal mi ciebie. Odpowiadasz na wlasne posty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:05 Paranoję i urojenia, a także skłonności do tworzenia teorii spiskowych, się leczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mężczyzną i seks uprawiam jednie ze swoją kobietą. Nie znalazłem penisa na śmietniku, żeby wkładać go byle gdzie. Brzydzę się k***wstwem, takie mam zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×