Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

90% mężczyzn nie potrafi kochać

Polecane posty

Gość gość
A jak często uprawiasz ten seks? Tylko naprawdę, bez ściemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko patologia uprawia sex normalni ludzie tego nie robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddaj swoich rodzicow do domu wariatow. sa nienormalni - poczeli cie. sa patologia! i dziadkow tym bardziej. chodzisz czasem po ulicy? widzisz rodziny na spacerze? PATOLOGIA!! dzwon po policje, a przynajmniej powiedz im to co myslisz. najwyzej ktos cie w koncu zabije, niedorobiony popaprancu, zadna strata. przynajniej wiadomo, ze sie nie rozmnozysz, przegrany frajerzyno. chociaz tyle dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex tylko do rozmnażania jak Pan Bóg przykazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zmieniaj nagle zdania, slaba choragiewko, jestes ucielesnieniem patologii i nigdy tego nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest patologia, leci na patologie i gada, ze kazdy mezczyzna jest jak ci ktorych sama WYBRALA! Czy kazda z was jest patolka jak autorka i wybrala patola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda wybrała patola, ale każda w swoim życiu na patola trafiła i wie że trzeba na patoli uważać. Każda widzi mnóstwo napalonych patoli na około. A patole, które gadają o wielkiej miłości, a tak naprawdę chcą zaliczyć i do widzenia, na prawdę bywają przekonujący. Więc rozumiem autorkę, i ona nie mówi że wszyscy tylko 90% może to jest 80% w każdym bądź razie większość. Większość to nie znaczy wszyscy, i wypowiedzi normalnych facetów też się tu zdarzały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda wypowiedz skrajna jest zła ,jesteśmy bardzo zróżnicowani jako społeczeństwo ,a najgorsza nasza cecha to rasizm ,nawet między płciami .Gdy facet zostanie skrzywdzony przez kobietę wali prosto kobiety to takie i owakie .Odwrotnie jest tak samo. Gdy jestem miły sympatyczny lecz zachowuje się w stosunku do kobiety tak by zrozumiała ze chce się z nią kochać ,nazywa mnie zboczeńcem ,gdy skupiam się na intelektualnej grzecznej rozmowie ,ale nudziarz .Gdy będę miał ręce które chcą badać ciało kobiety ,mogę oberwać po twarzy ,gdy tego nie będę robił ,jestem chory .Nie oceniajmy ludzi po wyglądzie i nieznajomych ,możemy krzywdzić i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Teraz dla odmiany jakiś nieszczęśliwy facet się odezwał. Przestańcie wrzucać ludzi do jednego worka na podstawie swojego złego doświadczenia. To po jakim okresie Twoja kobieta sie Tobą znudziła? X To ty wrzucasz do jednego wora :-) Być może nie było tak ekscytująco jak na samym początku? Ja to potrafiłem zaakceptować i nie szukać pocieszenia w ramionach innej Ona nie Nieszczęśliwy? Brak wyrzutów sumienia, poszukanie sobie innej, dużo młodszej :-) Może tutaj? Portalami randkowymi się brzydzę i nigdy nie założę tam konta. Nie jestem na sprzedaż ;-) Również w ciemno nie kupuję ;-) Tutaj panie odsłaniają się ze swoimi przemyśleniami, można wstępnie zweryfikować je z własnymi oczekiwaniami :-) Może się uda, może nie, ale spróbować warto ;-) Nieszczęśliwy? ;-) A niby dlaczego? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×