Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darek_26_26

Czy to znaczy, że dziewczyna nie jest zainteresowana?

Polecane posty

Gość gość
Jak długo się znacie? To były spotkania koleżeńskie, czy coś więcej? Te spotkanie sobotnie było już ustalone, czy tylko wstępnie się umowiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darku no ale wychodził teraz na fochowatą babę a nie faceta. Wg mnie laska Cię sprawdza. No głupie to ale sama tak robiłam w wieku 18 kat że niby nie mogę niby śpię niby coś tam atak naprawdę to byłam wolna. W moim przypadku się udało. Chłopak się staral i tam od 13 kat jesteśmy razem. Jeśli vitro he zależy to odezwij się ostatni raz i zobacz jej reakcje. No co ci szkodzi przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odzywaj się w żadnym wypadku. Dałeś jej już sporo oznak zainteresowania, a ona to olała. To teraz olewaj ją. Jak jej zależy to się odezwie, jak nie, to jej strata. Tego kwiatu to pół świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dreczy sie ludzi na kacu tez bym tak sie zaachowala nawet do faceta ktorego bardzo lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.38 - spokojnie, ktoś i ciebie tak kiedyś potraktuje, zobaczysz jak "fajnie". Należy ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek_26_26
no cóż dalej się nie odezwałem i na też więc niestety, ale ona chyba nie chce tego ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze. Nie chciałabym takiej kluchy jak ty. Serio jesteś baba a nie facet. Ciężko było zapytać jak się czuje i czy Doszła do siebie. Wiekszosc kobiet by zapytała o to faceta który się schlal z kumplami. Korona księciunia by spadła. Teraz się już o tym nie przekonasz. Ona się czuje pewnie bardziej płatna niż ty bo przecież to ona ostatni raz pisała. Jeśli będziesz tak łatwo opuszczać za każdym razem to nigdy sobie kogoś na stałe n i ę znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek_26_26
no trudno, widocznie jestem kluchą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wasze spotkania były bardziej na stopie koleżeńskie, czy coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz wiedziec jaki ona ma do Ciebie stosunek, co o Tobie myśli, czy jest szansa ze będziecie razem, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek_26_26
było coś więcej, niestety chyba już to nie ma żadnego znaczenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszny z Tobą obrażalski. Tobie też najwyraźniej nie zależy jak nie potrafisz zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzonko, co powiedziec, dzwonic, nie dzwonic x japrdle ile ty masz lat? 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w żadnym wypadku nie pisz i nie dzwoń. znajdziesz sobie inną. Na przyszłość pamiętaj, że kobiety nie szanują facetów, którzy za bardzo się o nie starają. Bądź bardziej obojętny w przyszłości zobaczysz, że się opłaci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz powyżej: 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek_26_26
oczywiście, że się nie odezwę postanowione, może w przyszłości aby jej złożyć życzenia urodzinowe czy coś podobnego nie mam też zamiaru wchodzić w jakieś przyjacielskie stosunki stawiacza piwa, wyjazdów i imprez za "buziaczka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizas
aj ale tupnales nozka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×