Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawda o facetach

wystarczy byc DZIUNIA by facet stracil glowe i wydawal kase

Polecane posty

Gość gość
Każdy z nas się starzeje. Taka kolej rzeczy :-) ja się tym nie stresuje :-) samo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże a rzeski mi wypadły a ładne mam tesko a wczoraj byłam na rzeskach a ja jutro idę ..... zal i dno rzygam tym tematem debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Margaretka
aleś się nakręciła trzpiotko _krzpiotko ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćagatka dziś Pogadajcie o rzęsach wasz codzienny temat usmiech.gif albo o kolorze tipsów X Lepiej napisać o rzęsach, niż o szarych rozczeniowych myszkach, których mąż po raz kolejny poszedł w długą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większej bzdury nie słyszałam. Autorka jest totalną analfabetką. Nie KRZPIOTKA tylko TRZPIOTKA. A poza tym nazwisk projektantów czy domów mody nie spolszcza się tylko zachowuje oryginalną pisownie. Przede wszystkim dziunia musi być gościnna w kroku.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny "wydumany" problem jakiejś idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na co patrzą kobiety? Czy związałybyście się z facetem który jest nieśmiały, nudny i nie grzeszy urodą? NIE. A jak jeszcze nie ma $$$$ na wygodne życie to już w ogóle kaplica dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy tacy rzeczywiście są jednak mówienie, że każdy to już przesada taka sama jak mówienie, że każda kobieta zdradza itp. Swój do swego ciągnie. Wartościowi szanujący się mężczyźni na poziomie nie zadają się z takimi pannami bo takie zwyczajnie do nich nie pasują. Lalunie opisujesz jako zadbaną i atrakcyjną a to przecież plusy. Same też cenicie te cechy u mężczyzn. Atakowanie innych kobiet za to, że są atrakcyjniejsze a ich mężowie odnieśli jakiś sukces jest dla mnie zwyczajnie niedojrzałe. Jest na świecie kilka miliardów mężczyzn i zawsze może trafić się na świecie ktoś w danym momencie  atrakcyjniejszy ode mnie. Być może dostrzegają w nich coś więcej niż tylko ciało? Być może po prostu są zakochani? Być może im obojgu taki układ pasuje? Każdy szuka tego co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niektórzy tacy rzeczywiście są jednak mówienie, że każdy to już przesada taka sama jak mówienie, że każda kobieta zdradza itp. Swój do swego ciągnie. Wartościowi szanujący się mężczyźni na poziomie nie zadają się z takimi pannami bo takie zwyczajnie do nich nie pasują. Lalunie opisujesz jako zadbaną i atrakcyjną a to przecież plusy. Same też cenicie te cechy u mężczyzn. Atakowanie innych kobiet za to, że są atrakcyjniejsze a ich mężowie odnieśli jakiś sukces jest dla mnie zwyczajnie niedojrzałe. Jest na świecie kilka miliardów mężczyzn i zawsze może trafić się na świecie ktoś w danym momencie  atrakcyjniejszy ode mnie. Być może dostrzegają w nich coś więcej niż tylko ciało? Być może po prostu są zakochani? Być może im obojgu taki układ pasuje? Każdy szuka tego co chce.

Dokładnie.  Dobrze to opisałeś. Zgadzam się w 100%.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba oczywiste ze nikt nie będzie inwestował w brzydka kobietę. Chyba ze jest szalony. Kobiety tez nie płaca Janusza za chwile uciech. Nie ma co się obrażać na rzeczywistość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×