Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brak sexu maz mnie juz nie pociaga

Polecane posty

Gość gość

W seksie sie nam nie uklada I juz niewiem czyja to wina. Ja unikam zblizenia jak tylko moge,nie mam ochoty wogole. Przez to sa spory miedzy nami. Np czekam az maz usnie, albo nie czekam az wroci do domu. Odpycha mnie jego zacjowanie. Codziennie pije te piwska. Kocham go z rana jak jest trzezwiutenki. I przytulam I caluje itp ale wieczor jest straszny. Prosilam go blagalam nie pin tyle ogranicz chociaz,a on nie. Dzis chcial sie kochac uleglam ale pod presja. Ale zestopowalam mowiac ze chce jak bylo kiedys,gra wstepna I te sprawy. A nie tylko szybki numerek. On na to ze takie sa najlepsze. Zaczelam mu tlumaczyc co I jak to powiedzial zebym przestala piepszyc. Mam dosyc... Ciagle to piwo i piwo. Proponuje mi kolacje przy swiecach. Mowie ze ok ale bez wina. On koniecznie wino ma być. I wywiazala sie gadka ze ja nie chce I jestem ta zla. Polazl kupil piwo. Leze I placze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rycz gupia rycz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna3535
Mój też piwsko wypij i śpi a mnie szlak trafia. Mój wcale nie ma ochoty na sexs. Ja już sobie dałam spokoju z seksem a mam dopiero 34lata. Mój facet zachowuje się jak stary dziad. Tylko piwko i nic mi nie trzeba. Codziennie wieczorem jedno musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to go rzuc? brak seksu to pierwsza powod do rozwodu o jego winie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwoj
A ja po piwkach i chętnie bym popieścił, zerżnął!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba się w pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gdzie wy trafiacie i znajdujece tych "harcerzy"?, bardzo chętnie się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój to samo a weekend to okazja na popijawie śmierdzi piwskiem, brzuch mu rośnie od tego, marzy mi się namiętny i długi seks z prawdziwym rycerzem, ale gdzie szukać takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki na dowód od 100zł do 15.000zł w 30minut Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto Wypełnij bezpłatny wniosek tu: https://xchwilowki.pl/chwilowki/szybka-gotowka/ Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatoM
Niestety kobietą nie dogodzisz. Ja nie piję piwa po pracy a alkohol w ogóle tylko na imprezach. Dbam o siebie jak mogę siłownia, kosmetyczka, fryzjer. Rozpieszczałem kobietę do granic możliwości a i tak dostawałem kopa. Niestety drogie Panie i Panowie często my sami źle dobieramy partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przesadziłeś z tymi kosmetyczkami i wizytami w salonach piękności i dała ci kopa bo byłeś zbyt zniewieściałego-pedalski a kobiety wola silnego samca alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa miałem to samo w domu ,pizgnolem browar na stałe nie pije piwa już dwa lata i poprawiło się o 180 stopni wiem że mam żonę,dom i miłą atmosferę.powodzenia życzę z waszymi facetami,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem że facet dbający o siebie to p***a w oczach "samców alfa" z brzuchem, browarem w ręce, komentujących mecze w telewizji. Życzę wszystkim takim powodzenia w życiu i twierdzących jacy są męscy zwłaszcza wtedy gdy posuwam ich znudzone i rozczarowane nimi żony czy partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I śmierdzi tym piwskiem i chce sie kochać. A ja uciekam jak tylko moge. A potem ze to ja jestem taka zla bo sie kochać z nim nie chce. A mi sie marzy fajny długi namietny sex,pieszczoty,pocałunki...ach.. A nie szybko i skończone. Kocham go ale wogole juz mnie nie podnieca.A wymuszony sex to nic fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko później biedak Boże jak takiego dbającego o siebie i pijącego tylko na imprezie gogusia, żlebie w swoje łapy samiec alfą, za pozowanie baby, to z gęby robi mu tatar, a goguś popełnia samobojstwo bo ms wybite dwie jedynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a ja mezczyzna nie pije piwa tylko od okazji i chce rozbudzic partnerke,gra wstepna itd i dupa,ona się odwraca i zasypia,sex ja nie interesuje juz po 13 latach i co mam robic?Raz z nia rozmawialem i poprawilo sie tylko na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pozostaje skok w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To możemy sobie rękę podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest podobnie tez lubie seks a moja zona niestety zrobila sie oziebla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię seks bardzo. Niestety mój mąż był tak aseksualny i nie pociągający po piwku,że zastanawiam się, co ja z nim tyle czasu robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz z kim jestes? Masz chec popisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×