Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wpadłam... Nie chce trzeciego dziecka

Polecane posty

Gość gość

Mam 35 lat, dwoje dzieci 8 i 6 lat, wiec już pieluchy za mną. Dziś mimo implanta, który miał mieć wysoki wskaźnik, wpadłam!!! Z***biscie po prostu, nie mam ochoty, ani czasu na trzecie dziecko, dom pod dwoje dzieci, wszytko ustabilizowane praca itd. Naprawdę nie wiem już co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciata rozwódka K. specjalnie zaszłas, podszyw B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 34 i jeszcze nie mam ani jednego. :( Jak bardzo chcesz, to usuń ciążę a jak nie wiesz, jaką podjąć decyzję to bardzo to przemyśl żeby później nie gryzło cię sumienie. Jak ci nie brakuje pieniędzy, masz dobre wykształcenie, męża, jesteś zdrowa to może warto urodzić trzecie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotuj się przyjdą żydzi i amerykanie -zrobisz jeszcze 15 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysl sobie ze tak miało być. Dwójka starszych dzieci pomoże ci i nabierze dobrego doświadczenia które zaowocuje w przyszłości. Starszym wyjdzie to na dobre, będą musiały nauczyć się odpowiedzialności i oderwą się od smartfonow. A na starość może właśnie to trzecie poda ci szklankę wody ;) a póki co wpadnie 1000+ :) będzie dobrze. 3 mam kciuki. Na kiedy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co masz robić? Masz już trójkę dzieci... czy tego chcesz czy nie. I zawsze będziesz juz miała trójkę dzieci. Co masz robić? Kwas foliowy witaminy i troszczyć się o to najbardziej bezbronne maleństwo. Bo kto się o nie zatroszczy jak nie mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu usuń albo możesz urodzić i oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest dla ciebie ważniejsza niż dziecko bo dla mnie dziecko a dla ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wpadłaś z takim zabezpieczeniem to znaczy, że to dziecko odegra ważną rolę w Waszym życiu :) Jest silne już na starcie, dokonuje niemożliwego. Może będzie kimś ważnym dla świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka pisze, że nie chce kolejnego dziecka a wy dalej p*********e swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co masz robić? Jeśli nie chcesz to usuwasz, chyba oczywiste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tia, będzie ważne dla świata :D Jak te wszystkie wasze wypierdki, anonimowe PESELe napędzane chlebem i kartoflami. Jak wykituje to świat nawet tego nie zauważy. Jak 99,9999% z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:07 - zobacz, tam gdzie ja widzę wyjątkowość, Ty widzisz bylejakość w odniesieniu do tej samej sytuacji. Każdy scenariusz jest możliwy :) a wszystko zależy od tego, jak widzi to autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka siedzi na forum zrzszającym w większości skończonych debili i tutaj szuka wsparcia i opinii, świadczy to o jej fatalnej kondycji intelektualnej, czyli jej dziecko już na starcie jest skończone. O ile przyjdzie na świat. Oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca moze poczekac to nic waznego w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiesz jak ja Cie rozumiem. Sama naaet zakladalam taki temat. Tez wpadlam z 3 dzieckiem. Mam syna 10 lat i corke 4 lata. I tez dom pod dwojke dzieci! Rowniez jestem zalamana ale juz przyzwyczailam sie do tej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to usun. Jest mnostwo ogloszen w gazecie.np. Tytul: Ginekolog,.wszystko... Idz popruboj u prywatnych jak nie to zglos sie webwoman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam zazdroszcze.Sama bardzo chcialabym wpasc bo swiadomie to sie nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz kilka wyjść - urodzić i wychować -urodzić i oddać - poddać się aborcji poza Polską, lub w "podziemiach", bo tu oczywiście nie wolno. Jeśli na te 2 ostatnie rozwiązania pozwala Ci sumienie to tak zrób. Ale zaraz strażnicy moralności się odezwą, więc nie pisz jeśli masz takie plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Poprubój” :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ta kobieta juz ma trójkę dzieci. Czemu w tej sytuacji ma oberwac to najsłabsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby trzecie dziecko miało równe szanse co jego starsze rodzeństwo i przy założeniu że w domu nie ma miejsca dla kolejnej osoby (w co watpie) to żeby nie trzeba było zabijać (ok usuwac) żadnego z nich, możesz oddac jedno ze starszych do rodziny zastępczej. Najstarsze juz odchowane, wiec jakoś sobie poradzi. Dzięki temu nie trzeba się będzie zastanawiać w jaki sposób humanitarnie zatrzymać akcje serca temu najmlodszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pomysl sobie ze tak miało być. Dwójka starszych dzieci pomoże ci i nabierze dobrego doświadczenia które zaowocuje w przyszłości. Starszym wyjdzie to na dobre, będą musiały nauczyć się odpowiedzialności i oderwą się od smartfonow. A na starość może właśnie to trzecie poda ci szklankę wody oczko.gif a póki co wpadnie 1000+ usmiech.gif będzie dobrze. 3 mam kciuki. Na kiedy termin? x To ona z mężem zrobiła to dziecko. Dzieci nie musza w niczym pomagać bo to nie ich problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak nie muszą pomagać sobie nawzajem i tak samo jak nie muszą wynosić śmieci i tak samo jak nie muszą pomagać zmywać a potem nie będą musiały iść do pracy. Ot wychowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą pilnować młodszego ale nie musza. Jak robią to z własnej woli to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre.... bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiej racji autorka ma gonić dzieci do opieki nad tym nowym,to w końcu ona jest rodzicem,niech sobie pilnuje dziecka skoro stwierdziła,że je urodzi...dzieci to dzieci powinny mieć dzieciństwo a nie od najmłodszych lat zapędzane do roboty przy niemowlaku,nie dziwię się ,że później mogą znienawidzić tego bachorka bo nie mieli przez niego dzieciństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz - usuń. Przecież to proste. Nikt nie zmusi Cię do posiadania dziecka. Ludzie, nie żyjemy w średniowieczu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więcej dzieci 3,4,5 zrób to dla rządu dla dobra ogółu jedno wychowa drugie drugie trzecie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×