Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Freuder

Gdzie warto zakupić nowoczesne ogrodzenie w Warszawie?

Polecane posty

Gość Freuder

Witajcie przeprowadzam na mojej posesji remont ogrodu i poszukuje firmy która zajmie się w profesjonalny sposób stworzeniem porządnego, nowoczesnego ogrodu który posłuży mi na lata. Możecie mi polecić firmę w okolicach Warszawy która tworzy tego typu ogrodzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konan555
W okolicach Warszawy mógłbym polecić od siebie tę firmę http://nowoczesne-ogrodzenie.pl Ja u nich zamówiłem ogrodzenie z Gabiony które jest chyba jednym z nowocześniejszych aktualnie typów ogrodzeń. Wykonanie tego ogrodzenia jest nie lada wyzwaniem a akurat oni zrobili to na naprawdę wysokim szczeblu. W okolicy Warszawy jest to jedna z lepszych firm tego rodzaju. Jeżeli szukasz nowoczesnego ogrodzenia no to oni potrafią je wykonać naprawdę dobrze :) Możesz spojrzeć na ich oferty masz tam mnóstwo wykonanych ogrodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaaaax
Z mężem również zamawialiśmy ogrodzenie w tej firmie/stronie i byliśmy również zadowoleni z ich wykonania. Podeszli do tego bardzo indywidualnie ponieważ nasza posesja była bardzo specyficzna. Ale i tak dali radę i jesteśmy naprawdę zadowoleni z wykonania ogrodzenia żaluzjowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×