Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fifirifi94

[OBRAZ W ZAŁĄCZNIKU] Kupiłem sobie okulary lenonki

Polecane posty

Gość gość
TO SA KURRWA LEŁONKI DURNIU BUHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z******te gostek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam jak pojawi się tutaj zdjęcie wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ość dziś TO SA KURRWA LEŁONKI DURNIU BUHAHAH xxx Guuuffffnooo prawda. Okulary te mają swoją nazwę od Johna Lennona, który słynął z takich pingli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fifirifi94 dziś ość dziś TO SA KURRWA LEŁONKI DURNIU BUHAHAH xxx Guuuffffnooo prawda. Okulary te mają swoją nazwę od Johna Lennona, który słynął z takich pingli xD xxx oja bjerdole ale ajnsztajn nono:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo nie, wycofuję się z wina. Czuję wykopową zasadzkę, zbyt podejrzane rzeczy piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rudzielec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wysyła ukradzione zdjęcie przystojnego chłopaka, rozmawia, umawia się, wystawia dziewczynę, a na koniec wylewa na nią pomyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz poszukam jak nie wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłam pewna, że fan Holmesa i przyszły ekspert od nieruchomości ma czape na pół twarzy, grube szkła i fajne wąsy. Doklejane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wąsy mi się zawsze marzyły, ale takie jak ma Krzysztof Krawczyk <3 W sumie podsunęłaś mi pomysl, że to Ty możesz być wykopową zasadzką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie wąsiska są seksi. Sama bym chciała takie. A co do zasadzki, patrząc na swoje zdjęcie stwierdzam, że coś w tym może być. Nie chciałam być dla siebie tak krytyczna, ale chyba masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rozumieć, że gdybyś wstawiła swoje zdjęcie to byłaby na nim piękna dziewczyna i wtedy miałbym jeszcze większe podejrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby się głębiej nad tym zastanowić to nawet gorzej niż zasadzka. Chyba sam musiałbyś obalić to wino i to nie jedno żeby jakoś to przegryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna? Jeśli patrzeć od tyłu, z 20 metrów to są jakieś szanse. Skromne, ale zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciemno nie mam zamiaru prawić komplementów :) Ale chętnie bym zaryzykował, zobaczył i sprawdził, czy Twoje stwierdzenie z winem jest prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, że nie prawisz ich w ciemno. Fałszywa uprzejmość gorsza od faszyzmu. Czy jakoś tak. Ryzykowałeś już tak kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to tak. Mam dosyć długi staż na forach, ale nie tutaj - bardziej na samosi i kowbojkach :) A po drugie jak to mówią "bez ryzyka nie ma zabawy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze. Czasem wychodziłam z takie założenia i kilka razy dostałam po d***e. Wiele zagadek zapisanych w książkach, które uwielbiasz właśnie od tego się zaczyna. Ktoś sobie spokojnie żyje i cyk ryzykowna sytuacja, a potem mordują każdego po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj obejdzie się bez mordestwa. Chociaż w sumie nie wiem co planujesz. Niestety taka jest definicja ryzyka, że można stracić albo zyskać :) Akurat w naszym wypadku oceniam ryzyko jako niskie i właśnie dlatego byłbym sklonny zobaczyć takie zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lat temu miliard (pewnie jeszcze nie było Cię na świecie) na portalu fotka.pl w przykładowych nieprawidłowych zdjęciach było zdjęcie dziwnego pana z dwoma końskimi ogonami, nie wiem jak to teraz znaleźć ale możesz kojarzyć. Z rana wyglądam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rana większość ludzi wygląda niezbyt ciekawie, więc ten argument odrzucam. Zdjęcia niestety nie kojarzę, ale i tak nie wierzę w Twoje słowa o wyglądzie. W sumie z tą samooceną kogoś z tego forum mi przypominasz :) Lat nie mam chyba jakoś bardzo mało, bo 24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia samooceny to dużo bardziej skomplikowana sprawa. Wiem, że są dziewczyny, których ulubionym zajęciem jest deprecjonowanie swojej urody podczas gdy są po prostu piękne i pewnie się do tego przyzwyczaiłeś, ale nie jestem tym typem. Z resztą ciekawa jestem skąd to się bierze. Masz jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym, że miliard lat temu i że Cię nie było na świecie to był żart :) Nie bawiłam się z dinozaurami w piaskownicy (szkoda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hedorivka pewnie miałaby mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×