Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fifirifi94

[OBRAZ W ZAŁĄCZNIKU] Kupiłem sobie okulary lenonki

Polecane posty

Myślę, że u Ciebie bardziej to skromność, a może raczej dystans do siebie. A skąd to się bierze? Ludzie z natury lubią otrzymywać komplementy, tylko jedni potrafią je przyjmować, a inni niezbyt. Ten drugi typ wlasnie dlatego zaprzecza, bo nie potrafi dobrze zareagowac na komplement. W sumie może też chodzic o połechtanie ego :) Może to być także wywołane jakimis przezyciami z dziecinstwa, przez ktore czlowiek ma nizsza samoocene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslilem się, że to zart, ale oczywiscie musialas już delikatnie zasugerowac, ze jestes troche starsza ode mnie. Obstawiam, ze jakieś 4-5 lat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Hedorivka pewnie miałaby mokro Xxxx Stary, ja się zastanawaim, czy to czasem nie jest wlasnie ona xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do którego typu należysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe. Tera zagrywa taką która nie jest lasa na komplementy. Ostatnio zalila się że zamiast nosem wtarla w dziąsło. Gdy czytam jej wypociny to się zastanawiam czy to trol czy kobieta o mentalności upośledzonej umysłowo dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem, ale mam nadzieje, że mając te 28-29 ile mi dałeś będę ogarnięta życiowo. Chociaż będę próbować, a jak wyjdzie czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dp deugiego. Przy komplementach o mnie mówię "mhm, dobra", ale przy komplementach z ubiorem na przykład Juz jest lepiej, bo wiem, że to co zalozylem jest ladne i od razu dziękuję i odppwiadam cos milego o wygladzie drugiej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już tak się postarzalas dinozaurami to strzelalem w taki wiek. A mogę zapytać ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy lubi słyszeć komplementy, ale ja wole te szczere. Nie za dobrze to o mnie świadczy, że porównujesz mnie do upośledzonej dziewczynki. Może coś w tym jest, nie jestem obiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie porownalem Ciebie do - jak to napisalas "uposledzonej dziewczynki" :) Uwierz mi, że jedyną kobietą, która tutaj ze mną pisze jest wlasnie hedorivka i stad mam te podejrzenia :) a Ty tutaj widzę, że dosyć dlugo siedzisz. Masz tutaj konto, czy tylko pzebywasz jako gość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że jesteś dość mocno z nią związany i możliwe, że niepotrzebnie się udzielam. Czuję się z tym źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przystojnego chłopaka x nie dziwne ze nie można znaleźć zony jak kobietom podoba się coś takiego buhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ładnie wyskoczyłaś z tym związaniem :) Nawet nie wiwm skąd ten pomysł xD z resztą tylko i wyłącznie prowadzimy konwersację o wszystkim i niczym. Dlaczego się czujesz z tym źle? Nie jestem z nikim zwiazany, a szczegolnie nie moglbym być zwiazany i to mocno z osoba, z ktora niewiele rozmawialem i ktorej nawet nie widziałem na oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnemu we wszystkim ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hedorivka
Ej to nie byłam ja! Poszła won od mojego krasza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszła won? Dlaczego jesteś taka niemiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zapatrzony w lewakow? Bo robisz sie rudy jak tusk xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam nic o Twojej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifirifi94
O uderz w stół... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie dziewczyny, ale nie spodziewałem się, że oprócz Rivki ktoś będzie chciał z płc***ięknej ze mną rozmawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic a nic z tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest Tosziro id)ioci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech będzie tosziro. Ale chociaż jest zabawa :) Gość to długa historia, ale w skrócie Hedorivka uważa, że mógłbym zostać jej mężem i jest zazdrosna jak rozmawiam z innymi kobietami :D A sama nie chce ze mną prywatnie porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba żyję w innej rzeczywistości, bo nie ogarniam co tu się dzieje. Ciągle ktoś zarzuca mi, że jestem różnymi osobami, gdy już się zjawia jedna z tych osób pisze do mnie paszoł won i przegania z powodu miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są właśni ci bekowcy z samosi i kowbojek, trzy czwarte z nich bierze psychotropy i ma takie jazdy, bez obrazy ludzie z samosi i kowbojek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja się bawie tak średnio patrząc co tu się dzieje. Miło mi się z Tobą rozmawiało, ale chyba ustąpie miejsca innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rivka, zobacz co zrobiłaś... pisało mi się bardzo przyjemnie z nią... Weź tutaj zabierz jakoś głos w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×