Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

elektryczna szczotka z viledy albo inna ulepszona kasia

Polecane posty

Gość gość

elektryczna szczotka z viledy albo inna ulepszona kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SORY ale tyle sie napisałam i nic się nie dodało, zastanawiam się nad kupnem szczotki takiej do zamiatania taka ulepszona kasia, ogladałam na alegro nawet jest wybór, zobaczyłam juz tez taki droższy juz model Szczotka Elektryczna Vileda Quick & Clean , moze któras z was ma prosze o opinie , mam duża kuchnie i przedokój i codziennie musze zamiatac a nie chce mi się tez codziennie wyciągać odkurzacza, może któraś coś doradzi, maze macie jakis model i podzielicie sie opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja babcia ma taką stara kasię, sprzatam u niej co tydzień w piatki, i włąśnie nia zamiatam ale same podłogi-gumolity bez dywanów, ale babcia ma 2 pokoiki i kuchnie, stara bo stara, ale sprawdza sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt się nie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na temat viledy się nie wypowiem ale miałam podobny problem z porządkami. My zainwestowaliśmy w odkurzacz z rączką mocowany w bazie. Jest wygodny bo odkurzam często po kotach i nie męczę się z kablami, dodatkowo ma mały ręczny odkurzacz który jak potrzeba to wyjmujemy i odkurzamy np sofę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co małego-poręcznego do dywanika, a właściwie 2 małych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam i jest ekstra. Długo rozważalam kupno odkurzacza bezprzewodowego, w tym daysona, ale że nie miałam na celu zaprzestania używania normalnego , tylko potrzebowałam czegoś doraźnego do kruszków, sierści itp. To zdecydowałam się na vilede. Sprząta wszystko, jest lekka więc jedną ręką przejade mieszkanie jak usypiam młodego. Nie trzeba czesto ładować. Tylko nie wiem jak na dywanie by się sprawdziła bo ja mam panele i kafle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha ,dzieki czyli masz tę vilede o której ja piszę-elektryczna szczotka i jestes zadowolona ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie, ja też coś chciałam kupić ale dla mamy, ma stary ciężki odkurzacz a jest po złamaniu ręki. Też myślałam o takiej '' kasi'' ale nie wiedziałam że są już ulepszone . Czy ta Vileda jest lekka i taka zwrotna i czy zbiera okruchy mama ma kota i koło miski jest pełno karmy , i czy podjedzie pod krawędzie mebli. Patrzyłam też na taką fajną '' kasie'' ale na niej chyba będą się strasznie obierać włosy , nitki , kłaki i chyba ciężko będzie ją czyścić . Jeżeli jeszcze coś macie to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może pomyśl o irobocie. Ja mam taką podróbe romby i jest świetny. Zbiera włosy, okruchy. Do codziennego ogarniania domu jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś : wczoraj oglądałam filmik na youtube odnośnie tej szczotki vileda, akurat prezentował ją chłopak, co ma koty. I niestety , ale spod krawędzi nie zebrała żwirku. Obejrzyj go sobie. Ja mam dylemat czy szczotkę czy ręczny mały odkurzacz , ale chyba jednak zdecyduje się na odkurzacz. Więcej zastosowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 10;25, odkurzacz ręczny u mamy nie będzie miał żadnego zastosowania , musiałaby odkurzać podłogę na klęczkach, cały czas myślę o ''kasi'', im więcej oglądam tym większy mam mętlik w głowie odnośnie zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Używam szczotkę już 3 rok. Dla mnie świetna. Przy "zamiataniu" nie unosi się kurz co jest dla mnie ważne, bo mam alergików. Nie traktujmy jej jak odkurzacza, bo oczywiście wszystkiego dokładnie nie pozbiera. Przecież to lepsze wydanie zmiotki😁, a miotła też wszystkiego nie pozbiera😀. Poleciłam wszystkim moim znajomym i wszyscy są zadowoleni. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka987

zalosna reklama tak naprawde szitu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×