Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ch ll

Polecane posty

Gość gość

Zabawę czas zacząć od nowa,serdecznie zapraszam, gość ze starego. Ch ll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto jest chetney na masaz pana ? Chi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Hej Chi :) Byłem dzisiaj w muzeum w Oświęcimiu. Ciężko cokolwiek napisać po takiej "wycieczce"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam tam kiedyś, bardzo dawno temu,długo nie mogłam dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko. Byłam kilka razy. Z wykształcenia jestem historykiem między innymi, więc mogłabym napisać miliony słów, które wywołały by powodzie łez, bo niestety hormonalnie jestem jaka jestem i ciągle ryczę ;) :D Skoro Oświęcim, to pewnie i Kraków ? A jeśli nie, to polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Tak Kraków na jeden dzień, wszystko byłoby ekstra gdyby nie mandat za brak uiszczenia opłaty za parkowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierotą się rodzisz i tak już zostaje hah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków na jeden dzień ? Nie grzesz ;) Ale ok. Lepszy jeden dzień , niż nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Od początku założyliśmy tylko jeden nocleg w Krakowie w drodze powrotnej, może innym razem uda się dłużej posiedzieć. A mandat dostał kierowca, nie ja, choć honorowo zrzuta poszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Hejo. Wakacejszyn u mnie też było. Wracam a tu nowa chata ;) Chi z tym Krakowem to przesadzasz. Ja zwiedzam sobie w jeden dzień. Gdy nie zdążę na np. Wawel mówię:- trudno. :) W konsekwencji nie pozostaje mi nic innego jak znów wrócić innym razem. Tym sposobem w Krakowie nie widziałem jeszcze Kazimierza choć byłem już ze 10 razy..:D U mnie dla odmiany tour. Hel-Gdynia-Sopot-Gdańsk-Malbork. Mesajah w Gdańsku i jakiś raper Tede w Sopocie, acha i piękna skrzypaczka w Malborku. Z tym, czy to były na pewno skrzypce to pewności nie mam. A jak tam nasza gość co pamięta Rumcajsową. Ekscesy były jakoweś? Ulotne te tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ch ile bierzesz za glebokiegardlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu chyba coś Ci utknęło w gardle,więcej szacunku i rozumu ci życzę, ale rozmię to chyba te upały, więcej przebywaj w cieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie! Glebokie gardlo teraz sie tu rozpisalo i mysli, ze nikt jej nie poznal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chi
To prawda, też uważam, że trzeba brać co dają i nie marudzić. Jest jeden dzień to wykorzystuję jeden dzień. :) Tylko zawsze trochę szkoda :) Ho ho ho HO ;) Znaczy muzycznie też połapałeś wrażeń. I dobrze :) Ja czekam na sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Rumcajsa
siedzi w lesie. Dobry wecier. Niemniej pozdrawia was zza zarośli. Uśmiechnijcie się, życie jest fajne mimo trosk. Chi dla ciebie uściski radości i błyszczących oczu. Dla ciebie Ho ho ciepła na każdym rogu i zza rogu promieni. Dla Ptysia wiatru we włosach i sił w nogach, a dla gości wszystkiego na raz. Mam dla was bajkę czubajkę. Przewrotnie. Bajka. https://youtu.be/3HK2x1PQ68Q Dobrou noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ch to Cheleka Zy:):)Cyberuje ze wszystkich:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Haanka.!!!! Ty jesteś faajna. Poczucie humoru okej, muzyka okej. Weź wskocz w coś niebieskiego i racz nas ciepłem i aurą.aurą? Aurelorą! Wybacz głuptasek jezdem. Czekaj zara reważ muzyczny tylko wyczaję jakichś grajków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz sie psycholu i nie udawaj, ze z kims piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
nie ? no z tobą to.. też ? źle oj źle ze mną.. jak to było... oj! Duda weźmie się za takich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam oj tam Ho ho, dajesz czadu az sie srac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×