Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ch ll

Polecane posty

Gość gość
Ho ho, mozesz sobie tylko pomazyc :-P Hanka jest zajeta, szczesliwa i kwitnaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez Hanke wymyslil Ho ho! Dajcie spkoj, Hanka nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, niech Ci bedzie! Hanka zyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Rumcajsa
Człowiek myśli pan bóg kryśli.. Ho chacha, nakryśliłech żech to mosz.. Pan bócek doł ci Haneckę, zwierzoki, muzyczkę, śniadanka itd.. ;) Spoko loko luz i spontan.. ;) Na Hyżego się wybieracie? Weśte mnie. ;) Pozostając z duchem BrataHanki.. https://youtu.be/vaH_bqzvjms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Rumcajsa
Hanka ma swojego Rumcajsa.. Sam się znalazł.. odnalazł.. Jest najdroższym z Rumcajsów zbójów.. ;) Krajewski marzył o wielkiej miłości.. Nie tyćkiej.. Nie wybierał... przylazła i nazat i się ostała.. Karmię was szczęściem środowi ludzie.. ;) https://youtu.be/HSJVWzByxq0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Tyż piknie. Że przylazła i żeh została. ;) A Seweryn? Ja tam czy łon pikny to nie wia. Mnie to zbytnio sie nie widzi, chuć cuś w sobie ma. Baby wiedzom lipiej. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Tyż piknie. Że przylazła i żeh została. ;) A Seweryn? Ja tam czy łon pikny to nie wia. Mnie to zbytnio sie nie widzi, chuć cuś w sobie ma. Baby wiedzom lipiej. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Co jest kruca bomba! Gatway 504 podali. Podali. A tera się łokazuje że dwie jeścio ras są. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Hanko powiadaj nam tu co staneło się pomiedzy tym jak przyszłaś a tym żehś ostała. Znaczy się pewnikiem noc cię zastała. I tera najważniejsze co było, no co było? Co było na śniadanie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Rumcajsa
Hoł hoł hoł ;) Jesteś śmieszny i zabawny. Radość roznosisz. Też masz swoją Hankę Ho? Muzyka od nastroju nastrój od muzyki! Zapamiętaj Ho tę lekcję! Laska zakochana słucha miłosnych wersetów. ;) Kraja nie słucham po prowdzie. Chciałam tylko pokazać jak szczęśliwa Hanka jest. Słuchaj się baby to ci na dobre wyjdzie Cho. Ckliwe som, wrażliwe som i uczuciowe som jak jasny gwint. Jak kochajom to do śmierci. I nie ma, że boli Ho. Nawet tandetne nuty smakujo wyborowo.. Serce Hanki zamknięte do śmierci, to zbója serce jest. Gadać nam wolno. Gadaj Ho. Co gdzie kiedy z kim i za ile... :D Bywasz uczuciowy? Szczególnie wieczorami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dajesz czadu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Cy ja jest ucuciowy? Hanka 😭 eeeee no jak jasno cholera hlip Takhżeś mi nagadała, a nagadała, że tera ino płakać ostało. Nic! nie powim! jeno to że umia z babą się łobchodzić. A najlepij wychodzi mi w łószku. Bo wicie na boczku se położysz i nie widzieć kiedy łosiem godzinek stuknie ;) nie wiadomo kiedy i wszyscy zadowoleni. Nikt sie nie pokłóci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Łot dezyt Kraja? Teło nie panimaju? X Chi dajesz radę? :D Czy nie czytasz teło. :D Znaczy się masz już dość? :D Uwaga dygresja. (Ale wiesz Hyży to tak z 1,5 godziny poczeka i pojedzie w pistu. :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Ty tu piszesz?! :-( Jakie smuty. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chi
Dzień dobry :) Czujecie jesień ? Wczoraj w lesie nad jeziorem zauważyłam pierwsze kaskady żółto pomarańczowych liści. Natura obrodziła ogromną ilością żołędzi, czarnego bzu, chmielu. Pięknie lśni jarzębina. Coś czuję, że zima jak wpadnie to nam da popalić ;) Dobrego czwartku Wszystkim :) https://youtu.be/QgsnSFFgPS8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Powiedz bo nie wiem. Co cię powstrzymuje by się z flagowca podpisać pod krytycznymi uwagami? Poczekaj.... Pomogę Ci. Brak cywilnej odwagi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
O hej Chi. Kopa lat. Widzę że nie czytasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chi dajesz radę? smiech.gif Czy nie czytasz teło. smiech.gif Znaczy się masz już dość? smiech.gif Uwaga dygresja. (Ale wiesz Hyży to tak z 1,5 godziny poczeka i pojedzie w pistu. smiech.gif ) x Przyznaję, że ... nie mam czasu tu zaglądać ostatnio. :) A radę daję i owszem, sama nie wiem jakim cudem, ale daję haha ;) Hyżego złapię, jak nie teraz to innym razem. :P ;) No to jeszcze raz https://youtu.be/8T8hI9nRZIM Owocnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złapałeś mnie :D Nie, nie czytam. Życie mnie ciągle gdzieś gna, a ja ... nie opieram się i jest dobrze :) Muszę uciekać, bo mi się misternie skrojony plan dnia rozpier ... dzieli ;) Hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Leć, gnaj, a czasem przystopuj. X Kraja, aa o to ci chodzi Haneczka. Już wim. Ty Haneczka cha cha cha. Ty konspirantko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet story zycie spedza na babskim forum :-( wez sie nie osmieszaj, komu chcesz zaimponowac i czym? Odwaga, ze sie jako Ho ho podpiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw Ho ho w spokoju. To starszy , nikomu nie wadzacy pan! To prawda jest wszedzie, a poznac go mozna po bledach. Starszy Pani,e fajny jestes, pozdrawiam i bede sie za ciebie modlic! Z Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta głupia przylazła nawiedzona ćipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniales sie podpisac cwaniaczku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie podpisz gloopia babo. Spiertalay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Jeju.:o Ale jedno mi się nie zgadza. Nie jestem żadny starszy pan! Wiesz, ho ho podpisać się, to jest coś. Bo jest tu grupa ludzi, ktora kojarzy mnie bardziej niż ty możesz. Co więcej moją aktywność możesz śledzić jako ciągłość. A tego powiedzieć o tobie się nie da. Szybko by się okazało że masz jakieś ukryte braki, które poprzez swoje tchórzostwo skrywasz pod pospolitym gościem. Jesteś więc miernotą próbującą zrekompensować sobie braki czyjmś kosztem? Ale żyj i daj żyć innym. A aktywność na forum? Noooo tu mnie masz. Nie pozostaje mi nic innego jak się załamać. Pozwól że zrobię to sobie poźniej albo zaraz po tobie.;) Dobra bo widzę że ci w pięty poszło. Wybaczcie pozytywnie zakręceni, ale od czasu do czasu trzeba sobie o ludzki szacunek powalczyć. Uśmiech do mojej obrończyni.Jestem pod wrażeniem z tym że nie jestem starszy pan! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odmłodniałeś po kąpieli młody Rumcajsie? kuń by sie uśmiał i tfoje łowiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
:D O pani "złoty deszcz" zawitała. :D Co się tak pieklisz. Że nie ma ciasta/ciacha. ;) że przyszłaś i niezauważyłem ciebie ;) zaryzykuję: świata poza mną nie widzisz? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×