Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakłopotaniec

Dziewczyna nakryła mnie na portalu randkowym

Polecane posty

Gość Zakłopotaniec

Witam, mam problem i potrzebuję porady. Otóż ostatnio przyszedł mi do głowy bardzo głupi pomysł: założyłem sobie konto na portalu randkowym (bardziej erotycznym) i powrzucałem sobie foty (również takie nagie - wszyscy tam mieli takie). Chciałem jedynie wchodzić na tą strone i obserwować co tam się dzieję, czy też pooglądać i zobaczyć z ciekawości czy ktoś jest zainteresowany i tyle. Nie oczekiwałem żadnej reakcji ani ja nie planowałem żadnej zdrady. Tak naprawdę nie miałem żadnych złych zamiarów, to była po prostu zwykła ciekawość i działałem pod wpływem chwili, nie myśląc o konsekwencjach. Po założeniu tego konta postanowiłem zostawić to konto na około tydzień i zobaczyć co się tam będzie działo. Nie umiem nawet wytłumaczyć czemu tak chciałem. Niestety okazało się, że na tym portalu założone konto miala jej kolezanka, która jej o wszystkim powiedziała (oczywiście ani ona ani ja nie mieliśmy tam pokazanych twarzy, ale wyraznie można było dojść do tego kto jest kim, jeżeli ktoś się zna). Potem dostałem dziwne zaproszenie do znajomych od dziewczyny bez zdjecia (a dodawałem każdego kto mnie zapraszał) po czym ta osoba po 10 min usunęła konto. Po nicku jestem niemal pewien na 100%, że to była moja dziewczyna. Ona nie wie, że ja o tym wiem. Widzimy się dopiero w piątek wieczorem. Prawdopodobnie szykuje się awantura. Dla mnie to była zwykła ciekawość i nic po za tym. Jesteśmy ze soba ponad 4 lat, kocham ja strasznie i nie chce, żeby moja głupota popsula wszystko, co zbudowaliśmy. Macie jakieś rady, co mam teraz zrobić i jak z nią porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstać się z klasą, nie marnować dziewczynie życia. Skoro masz tak durne pomysły, to nie rokujesz na nic poważnego. Człowiek całe życie jest czegoś ciekawy, a Ty nie masz granicy zdrowej ciekawości. Jeśli dziewczyna jest mądra i wartościowa to ciebie Pogoni, jeśli durna to wybaczy. Ocen sam z kim jesteś 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotaniec
Nie uważam żeby jedna taka sytuacja stawiała mnie w tak złym świetle. Nigdy do tej pory mi się to nie przydarzyło, nigdy nie myślałem o zdradzie. Dlaczego mamy rujnować sobie 4 lata przez jedną głupotę? Zdaję sobie z tego sprawę, że to było niedojrzałe i nieodpowiedzialne, ale człowiek czasem musi jakiś błąd popełnić żeby zdać sobie sprawę, że to co zrobił było złe i nie w tę stronę trzeba iść. Zaraz będą zaręczyny, ślub, a ja miałem chwilę słabości. Czy nikt nie może mieć takiej chwili? Inni zdradzają swoje partnerki pod wpływem słabości, a ja tylko na jakimś głupim portalu się zarejestrowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inni to inni, nie ty wiec nie porównuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, sytacja realna, ale twoje posty to slabe prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotaniec
Nie rozumiem, dlaczego prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna cie wywalić na zbity ryj czego ci życzę , może cię to czegoś nauczy jak już poznasz inną po tym jak obecna cię zlikwiduje z obecnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I myślisz że ona ci uwierzy? Ja bym w życiu nie uwierzyła w takie tłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotaniec
Pewnie tak zrobi. Będziecie mogły bić jej brawo. Ja i tak nie odpuszczę tego związku, bo żałuje tego i chcę to naprawić. Najlepiej wrzucić wszystkich do jednego worka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Macie jakieś rady, co mam teraz zrobić i jak z nią porozmawiać?" X Powiedz o tym pierwszy (nie czekaj, aż ona zacznie) i powiedz prawdę. Jeżeli to co pisałeś to prawda to i tak nie masz zbyt dużo %, że Ci uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessinthesky
Powiedz jej o tym i przeproś zanim dojdzie do awantury. To jedyna szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo to że dałeś swoje gole zdjęcia to zdrada , życzę ci żeby ci dala w pysk gorącą patelnia na pożegnanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I się nie zaslaniaj takimi dennymi tłumaczeniami bo żałosny jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotaniec
To jest bardzo stresujące (choć bardziej się tego wstydzę), ale faktycznie to może być jedyne wyjście. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest mądra to cię nie będzie chciała nigdy na oczy widzieć zbokolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to kwestia czasu, żebyś się w jakąś znajomość z tego portalu wkręcił. To, że Ty nie planowałeś niczego nie zmienia. Masz niezdrowe ciągoty i tyle. Rokujesz na zdradzającego gościa. Gdyby było Ci dobrze w związku to byś takich rozrywek nie szukał. Widocznie mało Ci wrażeń. Dla mnie pewnie to byłby koniec związku, ale jak zrobi Twoja dziewczyna to nie wiem. Ja bym Ci już nie ufała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie to że ty sobie nic nie planowales nie znaczy że końcu bys czegoś nie zaczął , dla mnie też taki facet już jest spalony , kolejny co mu adrenaliny brakuje , teraz będziesz mógł już się oficjalnie tam zalogować jak stracisz już wkrótce była na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dać gołe zdjęcia na portalu to zdrada? Kurwa może włączenie Facebooka też? :D nie rozśmieszać mnie proszę :D jestem kobietą i nie robiłabym z takich rzeczy afery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz autorze zastanów się chwilę i sam sobie odpowiedz jak Ty byś się poczuł gdyby to ona założyła to konto i dodała na nie swoje nagie zdjęcia? Fajnie nie? Zachowałeś się jak świnia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:49 bo pewnie jesteś takim samym nikim jak autor , ciekawe co by ten baran zrobił jakby odkrył ze już prawie była założyła sobie konto i czipe pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:49 a bedac w związku dalabys swoje gole zdjęcia na portal erotyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobieta zrobi ci awanturę z powodu głupiego konta na ero portalu, to rzuć ją w cholerę, bo nie rokuje. W związku będziesz miał roszczeniowy zawłaszczający cię bluszcz, który będzie próbował kontrolować twoje życie i w każdej głupocie będzie węszył zdrady :) Poza tym, ostra reakcja z jej strony będzie świadczyła o potężnych kompleksach, które generują w związku jeszcze więcej problemów i patologii, których teraz sobie nawet nie wyobrażasz. Poszukaj sobie wyluzowanej i pewnej siebie kobiety, dojrzałej psychicznie i świadomej. Obecna, z tego co napisałeś, jest kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:49 Widocznie jesteś taka sama jak autor. A na dodatek chyba lekko upośledzona skoro dla ciebie włączenie fejsa jest tym samym co wrzucanie nagich zdjęć na portalach ero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozamiatane nagie fotki wstydu ani skrupułów nie masz. Jak interesuje was to niech to samo zrobi i zrobicie sex w dwie pary z wymianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:53 w takim razie życzę partnera partnerki która ma konto na portalu erotycznym :) mam nadzieje że ci się to spełni i skończysz szczekac jak niedorobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:53 pewna siebie kobieta z honorem albo facet rzuci taką lajze napluje w twarz i pozbedzie się z życia raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Została ta koleżanka :) musiała interesować się tematem zostanie Ci ona, albo niech się dogadają może będzie tròjkąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:35 No ty serio jesteś głupia :D Roszczeniowy bluszcz? A czemu? Bo nie pozwala, żeby jej chłop świecił *ujem w internecie? A ostra reakcja świadczył będzie tylko o tym, że ta babka ma poczucie własnej wartości i nie pozwoli sobie na takie akcje. O kompleksach to świadczył będzie brak reakcji albo akceptacja, to znaczy, że laska jest na tyle niepewna siebie, że będzie z każdym byle by był. "Poszukaj wyluzowanej i pewnej siebie kobiety" - jezeli dla ciebie synonimem wyluzowania i pewności siebie jest świecenie dupą to nie mam pytań. Idź się leczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:59 Akurat jestem kobietą ;) I Tobie z kolei życzę wyzbycia się kompleksów, wieszania się na partnerze i go, jak swoją własność, którą nie jest. Na marginesie, jeśli Twój facet kiedyś wpadnie na ero portal, to zamiast drzeć japę i robić z siebie jeszcze większego prostackiego babo chłopa, popracuj nad kobiecością. Przyczyna, dla której facet szuka uciech za Twoimi plecami leży w Tobie, więc do siebie kieruj pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:02 wolę mieć charakter babochlopa niż twarz transwestyty jak ty a stanowczosc to nie jest wieszanie się na kimś wariatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×