Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tęsknota za eks

Polecane posty

Gość gość
Tak, tak, podbijam temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pimpelek jesteś tu? Chciałabym móc się do ciebie uśmiechnąć z bliska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkapostu
Dodam jeszcze że żałuję, bo zaraz po rozstaniu zachowałam się jak desperatka. Obawiam się że to ostatecznie przekreśliło szansę na uratowanie tego związku. Po prostu zerwanie było dla mnie takim zaskoczeniem, że nie potrafiłam ukryć emocji. On przyjechał do mnie i powiedział że to koniec, bez żadnej rozmowy. Kompletnie nie byłam na to przygotowana, przed tym jak przyjechał pisaliśmy, ja pytałam o której będzie a on odpisał coś w stylu: "ok 17 kotku ;*". Nic nie wskazywało na to by miał zamiar się ze mną rozstać. Ja napisałam: " okej kochanie to ja idę pod prysznic i zacznę robić kolację na pozniej". Było jak zwykle. Przyjechał, hej kochanie itd, ja poszlam do kuchni bo akurat chciałam smażyć cebulę a on stanął za stołem i powiedział że "przemyślał to co się stało, potrzebuje przerwy, nie potrafi mi zaufać". Świat mi się znowu zawalił, za chwile mięli przyjechać rodzice, mielismy razem zjeść kolację, a on chciał wyjść... Ubłagałam go żeby został, żebyśmy porozmawiali bo chciałam uniknąć pytań ze strony rodziców " co się stało że nie przyjechał"... To było dla mnie naprawdę traumatyczne przeżycie. Co innego rozstać się w względnym porozumieniu a co innego po czymś takim... Od tamtej pory się nie widzieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale żeś damska ciapa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkapostu
No niestety, emocje mnie poniosły. Bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo halo, czy ktoś jeszcze się wypowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba juz nie ma szans? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×