Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blednygosc

Mam ochotę na

Polecane posty

Gość Ho ho
Majteczki , pachnace stringi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Dzień dobry.Wszystkich witam i o zdrowie pytam...:)Kotka chyba miała we wrześniu mieć urlop ? Trochę tu nowych ludzi,których nie miałam okazji poznać.Nawet jakiś oficer w mundurze.Kapitan.Ho ho. Proszę,proszę.Czy to może właściciel łajby? Mój szef na rozpoczęcie jesieni zorganizował wyjazd integracyjny na weekend.Wynajętym autobusem pojechaliśmy w piątek do hotelu.Kto chciał ,z partnerką lub partnerem. Kolacja,biesiada,nocleg. Wczoraj wybraliśmy się na koncert U2.Miała to być największa atrakcja wyjazdu (560 km.).Koncert trwał zaledwie ok.15 minut i Bono zaniemówił.Imprezę przerwano i co z następnymi dwiema nie wiadomo. Dzisiaj wróciłam zmęczona.Jutro od rana do pracy.Już nigdy nie będę się integrować.Nigdy ! Pozdrawiam Paulinkę,Koelię,Kotkę,Autora i Smofa.Później poczytam co pisaliście i kto.Znam czy nie znam. Teraz relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Iftar to chłopak,czy dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Brelok w jakim kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Szary z niebieskim i bialym :) Miód jest, grzyby w lesie znalazłam 2! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Moja ciotka mieszka w Sierakowie i w Puszczy Noteckiej ma świetną orientację i zbiera grzyby dla całej rodziny. Pisała do mnie,że tylko trochę kurek było ( baaardzo lubię) i żadnych innych grzybów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
/9:33/ Koelio ;nigdy w życiu nie zaaprobuję Twojej winy! Nigdy! Aż mi się pióro wygło przy słowie nigdy!! Dopóki nie wpadnie w sidła /nastawiłam w lasku bulońskim/ poszukiwany / poszukiwana, nadstawię mą pierś stając przed Tobą z dzidą kowbojską z Nowego Orleanu przywiezioną. Co się dzieje z czołgiem? Na wszelki wypadek zważaj na słupki... wiesz? pamiętasz? Teraz co do podziału Blednego. Jeśli przy podziale mogłabym dostać prawą rękę /jeśli nie jest mańkutem/ na kilka godzin dziennie,to mógłby mnie odciążyć od stukania w klawisze. Miłego wieczoru dla Ciebie i Sis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Tośka jesteś niezastąpiona ze swoją dzidą :D dzięki If (10:56) - A ja kupię. Kupię przerobie i sprzedam z zyskiem (czyt. opchnę bledusiowi) I dobra, jak jest Maryś to dzielimy się po nowemu. I żeby nie było, wezmę te skarpetki bo wiem że nikt ich nie chce, ale się zdziwicie bo ze sflaczałych skarpetek zrobię twarde trapery :classic_cool: Bleduś kupisz co nie? Będziesz miał cząstkę siebie dla siebie :classic_cool: I do chodzenia po górach jak znalazł I coś jeszcze miałam dodać tylko zapomniałam D Aha, Maryś nie dziękuję. I fajnie że nie polecasz bo musiałbym odmówić. Sparrow -czasem lepiej nie wiedzieć. Ja z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie wiem nic i dobrze mi z tym No jeszcze podumowanie na zakończenie dzisiejszej akcji - skoro baba jest od Aliego i w dodatku- jak twierdzi Marysia- baba ta jest z jakiegoś innego topiku, to teoria o babie zazdrosnej o bledusia nam sie rypła :classic_cool: Maryś z If sprowadziłyście poszukiwania fałszywy tor Zatem to żadna z nas uff, sprawca pozostanie niewykryty, śledztwo utknęło w martwym punkcie, zatem umarzamy Dzięki za wszystkie wyrazy sympatii dla mnie i koelci, niektorzy /patrze wymownie na Tośkę/ nas nie rozróżniają ale to nic :D spoko luz Tosia ;) Idę już spać, dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Phiiii [prycha urażona] nie wiem jak można nas nie rozróżniać, sis przecież Ty jesteś wyższa Dzień dobry - Paulinka Koelio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu wszystkich wyploszylas!!!!!! nie przynudzaj tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andju,nu,nu,robaczku. Zostałeś tere juz sam rumcajsie to uważaj,wszystko juz twoje i na twoje konto!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Sis, bo ty na szpilach, a ja na bosaka :D To sie wyrównało Gość (13:36) dobrze, już nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
13:36/ cieszę się,że Twoje zainteresowanie wzbudziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu piszą tacy co o godz.13,36 pracują i nie siedzą na kafe jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Do Koelci i Sk; bardzo Was przepraszam Dziewczęta za moje deficyty,ale to stąd,że sama mam tylko brata.Poza tym widziałam Was tylko z profila i nigdy en face .Jeśli o wzrost chodzi,to o ile dobrze pamiętam Sk była na bosaka i stała w dołku.Przecież nie o wzrost tu chodzi.O sympatię wyłącznie.DAJĘ SŁOWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostrzyczko, gość 13:36 chyba zwracał się do mnie (chyba że znowu ja byłam w szpilkach a ty boso i nas pomylił) ale nie bój nic, już pracuję nad jego pacyfikacją :classic_cool: czyli jako znany dietetyk (przeczytałam kiedyś jakąś broszurkę o diecie brukselkowej czy helsińskiej, Tośka mi pożyczyła, jak widzisz posiadam więc niepodważalne kwalifikacje i kompetencje) opracowuję mu dietę, dzięki której będzie łagodny jak ten baranek. No wiesz, ten o bieży przed nią przed tą nad którą lata motylek,kojarzysz? no tą, która na głowie ma kwietny wianek a w ręku kamień zielony nie, wróć, to był patyk od zbijaka czy badyl? :O w każdym razie wiesz już który baranek, nie? :classic_cool: No więc daj mi trochę czasu a raz dwa coś mu rozpiszę - Paulinka Koelio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Tośka, a głęboki ten dół? Sis, wiem który to baran, to kuzyn tego co pierwszy wszedł, a przy tym w progu garnek stłukł kopytem :classic_cool: Gość, tak może być? przysięgam, że krócej się nie dało. Jest szansa, że kiedyś wrócą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan piertolic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Dól był taki no ca.półtora metra.Niejeden gość w kapeluszu by się zmieścił nawet... a gościna,to ho ho ! Miłych snów Dziewczęta.Dobranoc.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Jeszcze tylko zapytam Paulinkę co to jest zbijak?Wstyd mi,ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, sis, dokładnie o tego baranka mi chodziło Tośka, jak bum cyk cyk, ja też nie wiem :D Gościuniu 22:23 już, już, nie smuć się i nie niecierpliw podaję Ci dietę na najbliższe 3 dni: rano - 250 g suszonych śliwek w południe 2 dorodne gruszki po południu 3 ogórki kiszone każdą potrawę koniecznie popij zsiadłym mlekiem to dieta cud - oczyści Cię ze złych emocji i poprawi nastrój :classic_cool: Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za osobiste wycieczki w kierunku moich ukochanych pomarańczek? Nie Paulinko koelio, sk, ten gość nie mówił do Was, on mówi do mnie. Kto zaczyna z pomarańczkami zaczyna ze mną 😡 B No to teraz kto dziś kawę robi? Muszę się obudzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWiosna
tomasz ty jesteś chory na głowę wiesz o tym?mód i grzyby? niedoczekanie twoje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam czy nie mam? Najpierw piszesz, że tomam a później że niedoczekanie Zdurnialem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _iftar_
Postanowiłam, że przestaję chadzać do pracy. Rum będziesz mnie od dziś utrzymywać. Rano zaczynam dzień od kawy, ostatnio pijam rozpuszczalną. Do tego jogurcik z płatkami albo rogalik. Podoba Ci się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×