Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blednygosc

Mam ochotę na

Polecane posty

Gość gość sk
Tośka :) Paulinka i Koelio to jedna i ta sama pomarańczka, czyli Paulinka Koelio :) tylko ja mówię na nią czasem Koelka, bo tak lubie, ale to ta sama pomarańczka :) To ta co tak dużo gada -maj sis Ona jest wielkim myślicielem i filozofem, jednym z największych na świecie (drugim na liście, co do wielkości) uczonym, badaczem i wynalazcą, a ponadto jest jeszcze światowej sławy kierowcą rajdowym :classic_cool:, taka jest właśnie Paulinka Koelio, czyli Paulinka, czyli Koelka :) No więc Pauliny nie ma aktualnie, bo pobiegła skręcić nam lewe dyplomy magistrów prawa i papióry ukończenia aplikacji adwokackiej, bo będziemy reprezentować Bledusia w sądzie, gdyż ponieważ była akcja z hibiskusem i bleduś strasznie nawywijał, no i tera my będziemy go bronić A koelke ostatnio widziałam jak zapieprzała przez miasto w stroju zakonnicy.. więc tego.. myślę, że togi już mamy... :classic_cool: No. A ja biegam tu i tam i załatwiam różne rodzaje broni, aby zastosować najbardziej odpowiednią linię obrony.. Ech noo, sami widzicie, zabiegane jesteśmy obie. Ale. Ale mam już gaśnice piankową, pistolety na kulki, kapiszony, petardy, proce, łuki, wiatrówki, armatki wodne... Jeszcze przydałaby się broń gazowa. Nova z Tośką zajmiecie się tym? Wiem, że na was zawsze można liczyć ;) A może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły. Pozdrawiam cieplutko Miłego wieczorku wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRusałka
Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NoVa
Mam ochote na pyyyszne kurki w smietanie z zielona pietruszka i z makaronem, mmm ;), wlasciwie to juz na druga porcje ale nie. Juz za pozno na jedzenie :( . Zostawiam dla Was na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam ochote na sex, ostry sex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
Gabke ze. Sciany powiiadasz Tp Ja juz chyba wiem gdzoe cie zamkneli blederas tylkp obawiam sie iz tak szybko to cie nie wypuszcza Ale nie maryw sie dziewczeta beda cie w spierac w stroju zakonnicy albo i bez co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sis, normalnie ajlowju Ty głupolku jeden :D się uśmiałam :D :D Ale do rzeczy, bo szkoda tracić czas, gdy Błęduś tam głodny siedzi :classic_cool: Tak więc... Dyplomy magistrów prawa już mam [pogwizduje zadowolona] Znaczy....dyplomy prawie magistrów.... czyli chyba licencjat.... albo ten, coś o liceum tam jest wieczorowym, ale to nie szkodzi, prawda? a co do aplikacji... sis, no weź... kto teraz bawi się w aplikacje na jakimś tam papierze przecie obie mamy aplikacje w telefonach, zapomniałaś? a te togi to nie będą stroje zakonne ino krzyżackie :classic_cool: mam też miecz dwuręczny oraz halabardę to tak na wszelki wypadek, gdyby zabrakło nam argumentów aha, jeszcze Smof się zobowiązał do nas dołączyć z kuvaszową księżniczką :classic_cool: Błęduś, trzymaj się dzielnie, już niedługo Cię wypuszczą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej by mi było przemycić łyżeczkę. Wykopalbym tunel w podłodze. A tak w ogóle to ja bym chciał widzenia. Znaczy mam już zwidy bo w nocy przychodzi pielęgniarka i mnie bada :classic_cool: a rano mówi że całą noc śpię na wizycie. Ale widzenia chce !!! Chce sk i paulinka i tosie i nova i kotecka, nawet smofika bym uściskał, maryyyys, Ho Ho (niech psiwo dybnie na cele) ifff gościa , chciałbym abyście wszyscy przyszli i niech każdy weźmie łyżeczkę :D Szybko pójdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Błędny, Ty to chyba lubisz ;) ;) ;) Tym razem to nie ja zabrałam klamkę, nie pomogę ... ;) Muffinka z jagodami zostawiam :) Gorący!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Ja bym nie mogła być pielęgniarką bo mam syndrom białego kitla ma to swoje dobre strony bo jak zaczynam chorować to na widok przedstawiciela służby zdrowia następuje cudowne uzdrowienie :D W efekcie nie choruję, superzaście, co nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Koelcia, a ty wiesz co ja wymyśliłam w mojej łepetynie? My chyba nie bedziemy potrzebować broni tylko wytrycha, tylko skąd by go... Dobra spoko Biorę to na siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
If ... jest sprawa... taka delikatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
If... bo wiem że obracasz się w środowisku takim, jakby to delikatnie powiedzieć dość zróżnicowanym... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Powiem wprost if potrzebujemy wytrycha :classic_cool: Bleduś, ty się nie wtrącaj jak ja z if rozmawiam na poważne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nic nie mówię. Chciałem tylko posłuchać i może coś powiedzieć, ale ja naprawdę nic nie mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Bleduś, jak ci wszystko trzeba tłumaczyć, ech no dobra, zrobimy tak najpierw otworzymy drzwi wytrychem a następnie wejdziemy do środka wszyscy i łyżeczkami wykopiemy tunel aż za drzwi I wtedy właśnie będziesz wolny No. To ja wymyśliłam. Blondynka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Chociaż nie czekaj.. Po co nam wytrych... Przecież ja mam klucz, o-ooo :classic_cool: Dobra zrobimy tak, otworzymy drzwi tym kluczem a następnie wejdziemy do środka wszyscy I zrobimy podkop łyżeczkami :classic_cool: Tak chyba będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to jak coś powiesz ifff Normalnie zamiast chwycić się pod boczki i zatańczyć kankana to ty jakieś łyżki mi tu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×