Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blednygosc

Mam ochotę na

Polecane posty

Gość Rumcajsowaa
Wszedzie cie szukam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitan, zdania nie umiesz zbudować i ty kogoś chcesz uczyć mądrości ? Edytuj dalej bo w oczy kole. Podpadłeś mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno się kapitan tym przejmie i załamie 😴 nie marnuj sobie życia tymi wpisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan smucic ucz sie lepiej ortografii nie marnuj czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobotni najazd trolli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój bo młokos marysiek zamknie sie w sobie i nie będzie z kogo beki krecic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysiek pomachaj jajcami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mnie to obchodzi czy się przejmie czy nie, nim też można pomiatać jak on kimś niesłusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma swój temat u starszego po chuj sie wprasza zjepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.08 do kapitana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogarnij się jack nikogo nie pomiata jedynie endriu może to powiedzieć jesteś endriu? trzeba było się nie zaczynać miesiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się dzieje? Kogoś popieprzyło? Maryyyys mam nadzieję że Cię to nie rusza, co? Nie mamy na to wpływu ale to pewnie jakaś forma zadośćuczynienia sobie porażki życiowej. Tu po prostu nikt mu nie odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatło sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez tabletki idz spac. Wszyscy uciekli :-( A jutro idz do siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo nie może przeżyć, że Maryyyś go opuściła i przeszła do konkurencji :D Tak dobrze się dogadywali. A tu taki zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deser do kawy
Poproszę kawę czarną w czerwonej filiżance podaną przez pana z błyskiem w oku, ale pewną ręką. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deser do kawy
Byłam i sama wypiłam. Trudno... Dzisiaj bez deseru Bledny. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
A nie no, widmo spoko gość, my go tu wszyscy bardzo dobrze znamy, dał nam się już poznać tak, że spoko. Natomiast jeśli chodzi o kobiety to pomyślmy... Jest bleduś i jesteśmy my, dzielimy się Bledusiem po równo i zawsze dla każdej wystarcza, a nawet jesteśmy skłonne oddać jedna drugiej kawałeczek ze swojej części aż tu nagle przychodzi Maryś, i co? I nagle zaczyna się problem, no bo co? bo nagle nie starczy? Tak, to ma sens :classic_cool: To niewątpliwie któraś z pań, zaślepiona zazdrością wielką :classic_cool: No więc dobrze, pomyślmy dalej... Z kobiet na tym topiku jestem tylko ja, Paulina, Toska, Kotka, Nova, czasem Coli, If i goście - goście. Gości-gości od razu można ich wyeliminować bo bez sensu żeby gość był zazdrosny, niee to bez sensu. To nie "nasi" goście, e-e [kręci głową] Z kolei If już się wypowiedziała i dała jasno do zrozumienia powyżej wszystkim, że to nie ona sadzi takie teksty, przy czym zaznaczyła, że nie trzeba być szczególnie rozgarniętym, ze takie teksty to sadzi kobieta zazdrosna o faceta. A-ha! Czyli jednak kobieta. If nie - to już ustaliliśmy, a więc pozostaje: ja, Paulina, Tośka, Nova, Kotka czasem Coli. Z tym że Paulina z Tośką i Nową mają alibi na wczorajszy wieczór albowiem wczoraj wieczorem odczyniały modły w zakonie z krzyżakami dodam że każda ze swoim :classic_cool: ale ten.. nieważne... A z kolei kotka odczyniała inne wyczyny ze Smofciem a więc też ma alibi. Zostałam tylko ja. Ożesz :classic_cool: Kto mi da alibi? Miłej niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Wróciłam, bo zapomniałam o Coli. Coli oczywiście też ma alibi po fruwała sobie wysoko nad ziemią. No ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siiiiis.... mówi się Ali-Babę a nie alibi.... [wznosi oczy ku górze] czekaj, skąd by Ci go wytrzasnąć... jak nic trza znowu z podróż wyruszyć ino czym, żeby zmieściła się cała karawana i sezam.. [zastanawia się] Smofik, sprawa jest, czołg naprawiłeś? [uśmiecha się niewinnie] to tankuj do pełna i w drogę :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho Ho
Winny jak zwykle ho,ho(łowiecki tu nie pomogo) No trudno,niech bedzie jesce i to...!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Hoho ;) ty jestes poza kręgiem podejrzeń bo jesteś facetem no więc ten...jak by ci to delikatnie powiedzieć... A weź ty spadaj i nie zakłócaj porządku śledztwa :classic_cool:;) My tu szukamy kobiety takiej bez alibaby Co to zazdrosna jest, no wiesz.. [dodaje szeptem] o Bledusiaaa... I jeszcze alibaby szukamy dla mnie ponieważ jestem w kręgu podejrzanych No dobra... Szukajcie mi Ali-Babę bo będzie krucho ze mną Sis zbieraj team i pospiesz się, jak nie zdążysz będę zmuszona bonic się sama, ale póki co pozwólmy rozwinąć się akcji :classic_cool: Ja osobiście zadbam o punkt kulminacyjny... Nie zabraknie też zaskakującego zwrotu akcji i nieoczekiwanego pełnego emocji zakończenia, aale to na końcu ;) A na razie, że się tak filozoficzno-niedzielnie wyrażę Szukajcie a znajdziecie [wznosi ręce ku górze] Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Z dobrych źródeł wiem że ho ho pisząc tu nie używa ho ho. Powyższy wpis to podszywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Martyś za dobre słowo. Wiecie, mam zmysł matematyczno- techniczny. Pisownia choć w dużej mierze celowo kaleczona nigdy nie była moją najmocniejszą stroną. Akceptuję to i ta niedoskonałość daje mi poczucie ludzkiej twarzy. Ale wszelkiej maści korektorzy walczący o czystość polskiej pisowni do boju. To w sumie chwalebne i jestem przeciw, ale też za. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę pojąć skąd się biorą moi wirtualni oponenci. Niechęć otwarcie okazuję ... domyślcie się komu. ;) To niebieski hejter w czystej postaci. Jego niezrównoważone volty i język zasługują na odpowiednie potraktowanie. Dziwię się cioteczkom że otoczyły dziwną opieką jakby nie były świadome co tu się działo. Ich wybór. Ja dokonałem swojego. Pozdrawiam wariatkę od łowieczek. Powiedz mi tylko czemu piszesz tu jako ho ho? Musi tobą jednak targać jakieś uczucie. I...no i kawa chyba nie starczy bym się dowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pewno nie ty sk, koro szukasz baby od Aliego. Swoją drogą nie znam Aliego, może babę znam ale nie wiem że znam. Opiszcie mi ją a wtedy Ci pomogę i znajdziemy :D A tak w ogóle to nie wiedziałem że mam czastki i to nie swoje. Znaczy że należą każda do kogoś. Hmmmmm dobrze by było wiedziec co do kogo należy bo może np dbam o czyjąś własność w sposób niewlasciwy? A moze je też mogę coś dostać co by należało do mnie ze mnie? Było by fajnie mieć cos na własność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×