Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Siostra milosierdzia

Obwiniacie Boga za nieszczescia na tym swiecie,a winien jest szatan!

Polecane posty

Gość Siostra milosierdzia

https://youtu.be/zGOsurVnVK0 Posluchajcie tego uwaznie. Warto sie nad tym zastanowic i przemyslec sobie pewne sprawy ,poniewaz diabel nie spi ,a czai sie w ukryciu. Pan Jezus mowi; "Czuwajcie i modlcie sie ,abyscie nie ulegli pokusie" "Badzcie trzezwi!Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabel,jak lew ryczacy krazy szukajac kogo pozrec" Co mowi szatan na egzorcyzmach; https://youtu.be/ecXMagpN1hY I https://youtu.be/LkqBSrwiQwg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm... a to wedle twoich wierzeń ten szatan to ma moc równą bogu, hę? Nie no... spoko, tak ludzie też wierzyli i wierzą... Wiesz, taka walka dobra ze złem, bóg zły kontra bóg dobry. Ale w tej grupie religii, gdzie jest i chrześcijaństwo, bóg jest jeden i wszechmogący, a wszystko od niego zależy, i to czy diabła stworzy, i to czy Piotr się zaprze, tudzież Judasz zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migalinski
Siostrzyczko Miłosierdzia wiemy o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gufno wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty wiesz wywłoko o Bogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudy zieww nie staracie się dziś w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kafeterii robi się forum radiomaryjców :( Wszędzie się wpieprzacie z tą swoją religią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt naprawdę nie wie czy ktoś taki jak Bóg istnieje. Ale żeby go wtloczyc ludziom w krew wymyślili również historię o niewiernym Tomaszu i łatwo poszło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Gdyby nie szatan i alkohol to pewien ojciec bylby trzezwy i nie rozjechalby 10latki Gdyby nie to samo to inny ojciec pilnowalby dzieci i one bt żyły Itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie sami tworzą piekło na ziemii, ale wygodnie im zwalić winę za zło na jakieś wyimaginowane byty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro szatan namawia do złego a bóg jest tym dobrym to dlaczego nie namawia do dobrego? Tylko przygląda się krzywdzie. W takim układzie szatan wygrywa bo coś robi a tamten przegrywa bo nie robi nic tylko wiecznie rządzą czci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żąda czci. Miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ksiądz zmolestuje dziecko to oczywiście winny jest szatan. Albo dziecko że go uwiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie dziecko! Biskupi już to jasno powiedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.21. Bóg dał człowiekowi wolną wolę, więc nie zmusza, ani nie kusi człowieka do robienia dobrych rzeczy, jednak w Biblii pokazuje, ostrzega i obiecuje różne rzeczy, w zależności od drogi jaką człowiek wybrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym sposobem obrony przed bogiem, jest go przekląć i wyrzucić ze swojego życia. Dopiero wtedy bóg przestaje nas prześladować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale p********z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg jest największym wrogiem dobrego, pobożnego, wiernego mu człowieka, który mu zaufał, a zwłaszcza jeśli ten człowiek jest kobietą. Bóg wtedy znęca się nad nią z całym sadyzmem, jaki tylko potrafi z siebie wydobyć. Dlatego od boga należy się trzymać z daleka, a szczególnie od zakonnic i zakonników. Jeśli jesteś kobietą to oni na bank zniszczą ci życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego ty właściwie oczekujesz od Boga? żeby posypał szmalem?, zmienil pogode na randke, sprzątnął korki z dróg, żeby włosy nie wypadaly, cera nie starzała, śnieg był na gwiazdke, dzieci zdrowe, to nie loteria…. hahaha :D dziękuj ze żyjesz, nawet jak sie nie podoba, drugiej szansy nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty możesz o mnie wiedzieć, nie trafiłeś ani razu, a bóg niech będzie przeklęty za to że ma takich wyznawców jak ty podły wieprzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam wypowiedź mądrego duchownego, mówił ze Bóg nie zsyla nieszczęść i chorób, to wszystko to konsekwencje grzechu na tym świecie. Wiec jakby nie patrzeć zgodność z tematem. Oczywiste że człowiek się broni i woli przerzucić winę na innych, sam siebie notorycznie wybiela a grzechow nie traktuje poważnie. Każdy człowiek jest słaby, pytanie tylko czy walczy do czego został stworzony i dano mu narzedzia, czy poddał się na wstępie i psioczy na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZEKLINAM BOGA ZA TO ŻE MNIE STWORZYŁ. Podziękuję mu za jego zło, okrucieństwo i niesprawiedliwość, popełniając samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:51 jesteś idiotką tak samo jak twój duchowny, na świecie jest masa cierpienia, które dotyka przede wszystkim ludzi niewinnych i słabych, a nie grzeszników. O tym jest już mowa w starym testamencie, twój ksiądz nie zna biblii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy już czas upłynie, a zycie stanie sie cenne, uznasz ze wzywajac mnie od wieprze, co i tak mam calkiem w doopie, to czas zmarnowany, wskazówki nie biegną wstecz, za to jakby trochę szybciej :D spiesz sie, nie patrząc za siebie, jakby co wybaczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cerę mam rewelacyjną, i to bez żadnych botoksów, tak do twojej wiadomości ty wredna dewoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d. mam twoje wybaczenie a mój czas cię goooowno obchodzi, podobnie jak pozostałe moje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:54 Gdybyś znała pismo wiedziała byś ze życie na ziemi nie jest tym życiem prawdziwym tylko próba przed życiem wiecznym. To test jak człowiek sobie poradzi, co wybierze. Ludzie prawdziwie wierzący których znam są szczęśliwymi osobami nawet w ciężkich chwilach, mają ogromną siłę w sobie. Jest czego zazdrościć. Niewinni którzy wycierpieli a wierzyli mają miejsce u Boga zapewnione. Nikt nie obiecał ze życie ma przypominać bajkę, jest wiele niesprawiedliwości ale to ludzie do tego doprowadzili na własne życzenie, gdy tylko dano im prawo decydowania o sobie. I każdy będzie z tego rozliczony. Każdy. Nie jestem święta, mam sporo na sumieniu ale pomodle się za Ciebie, jesteś nieszczęśliwa co widać od razu, wyzwiska CI nie pomogą, to tak nie działa. Wcale nie poczujesz się lepiej gdy zgnoisz osoby z odmiennym myśleniem. Ranisz siebie przede wszystkim, mnie zranić nie możesz bo mnie nie znasz i nie jesteś mi bliska osoba. To przykre ze cierpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cokolwiek złego mi wymodlisz, będę grzeszyc i przeklinać boga który mnie tak niesprawiedliwie potraktował, a potem popełnię samobójstwo. O takich jak ty pismo św. mówi: "groby pobielane" i "Żli jestescie". Nie masz prawa mnie oceniać, zawsze byłam wierna bogu, który za to zniszczył mi zycie. twojej modlitwy pełnej pychy i zarozumiałości NIE PRZYJMUJĘ, niech bóg cię ukarze za gnojenie ludzi. I odwał się ode mnie albo będę cię przeklinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3:20 To nie Bóg ci zniszczył życie, natomiast możliwe, że zniszczył ci je Szatan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeklinam wszystkie klasztory męskie i żeńskie, obyście nie mieli powołań i nie mogli molestować dzieci, znęcać się nad nimi, nad sobą nawzajem, ani wymadlać ludziom nieszczęść, chorób oraz ruiny ich życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×