Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Siostra milosierdzia

Obwiniacie Boga za nieszczescia na tym swiecie,a winien jest szatan!

Polecane posty

Gość Siostra milosierdzia

 

Dla ludzi o mocnych nerwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra milosierdzia

Cos dla ludzi o mocnych nerwach,caly egzorcyzm Annieliese Michel.

Do obejrzenia na you tube,wystarczy wpisac w pasek you tuba

Egzorcyzmy Annieliese Michel DE EN

Cala kaseta z nagrania egzorcyzmu.

Dwie godziny sluchania wyznan Szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra milosierdzia

Zagrozenia Duchowe-wywiad z egzorcysta ks.Marian Rajchel.

 

Bardzo interesujacy wywiad z ksiedzem egzorcysta w dwoch czesciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra milosierdzia

Zagrozenia Duchowe-wywiad z egzorcysta ,ks. Marian Rajchel na you tube do obejrzenia w dwoch czesciach.

Polecam ,bardzo ciekawy wywiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra milosierdzia

 

Dziewczyna Opetana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra milosierdzia

Zapraszam do wysluchania audiobooku ks.Gabriela Amorth "Wyznania egzorcysty" interesujaca i wciagajaca ksiazka,a dzieki dobremu lektorowi fajnie sie jej slucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuhjkkjkkk

Autor/ka ma racje.Ja tak zostalam skrzywdzona,ze juz bardziej sie nie da..ale wiem,ze to czesciowo przez moje wlasne decyzje i nie obwiniam Boga bo to by bylo glupie.Nadal cierpie i wierze,ze mimo wszystko On ma dla mnie jakis plan i ze jeszcze bede szczesliwa.I jestem pewna,ze to mi zostanie wynagrodzone.Wiem,ze czeka mnie jeszcze ciezka walka ale mu ufam i wiem,ze dam sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie ma żadnego boskiego planu. Będziesz tak czekała do śmierci. Jeśli chcesz być szczęśliwa, musisz wydrzeć swoje szczęście z rak Boga. Bóg sam nic dobrego ci  nie da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuhjkkjkkk
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie ma żadnego boskiego planu. Będziesz tak czekała do śmierci. Jeśli chcesz być szczęśliwa, musisz wydrzeć swoje szczęście z rak Boga. Bóg sam nic dobrego ci  nie da. 

Ale to nie tak,ze spoczne na laurach i bede czekala :) Dzialam.Wiekszosc zalezy ode mnie.Tylko zeby sie wydostac z takiego bagna w jakim ja jestem bedzie chyba potrzebna boska ingerencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.03.2019 o 23:58, Gość Siostra milosierdzia napisał:

Cos dla ludzi o mocnych nerwach,caly egzorcyzm Annieliese Michel.

Kiedyś widziałem. Fakt że troche ryje głowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra milosierdzia
2 godziny temu, lonelyman napisał:

Kiedyś widziałem. Fakt że troche ryje głowe.

Tak, to prawda ze przy czyms takim psychika siada,ale warto byc swiadomym tego ze zlo istnieje i moze zagrazac kazdemu z nas.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowo Boze

wspolczesny falszywy israel NIE JEST BIBLIJNYM IZRAELEM!!!
List św. Jakuba 1 
1 Jakub, sługa Boga i Pana Jezusa Chrystusa, przesyła pozdrowienia dwunastu pokoleniom, które są w rozproszeniu.

Apokalipsa św. Jana 9 Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana8, 
spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami - 
a nie są nimi, lecz kłamią. 
Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami, 
a poznają, że Ja cię umiłowałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowo Boze

PRZESTAN CZCIC FALSZYWYCH IDOLI, BALWANOW, BOZKOW!!!TO JEST BALWOCHWALSTWO!!!
Objawienie św. Jana 9,20  20 A pozostali ludzie, 
nie zabici przez te plagi, 
nie odwrócili się od dzieł swoich rąk, 
tak by nie wielbić demonów 
ani bożków złotych, srebrnych, spiżowych, kamiennych, drewnianych, 
które nie mogą ni widzieć, ni słyszeć, ni chodzić. 

"Jedną połowę spaliłem w ogniu, nawet chleb upiekłem na rozżarzonych węglach, i upiekłem mięso, które zajadam, a z reszty zrobię rzecz obrzydliwą. Będę oddawał pokłon kawałkowi drzewa".

Wyjścia 20:4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą.

Szaleńcza ekstaza nastolatków na widok telewizyjnego Idola ( propagowana przez demoniczne media ) to oczywiste i jawne bałwochwalstwo, Media nazywają takie rzeczy, IDOL - słowo angielskie, pochodna tego słowa jest... idolatry - bałwochwalstwo. Idol to... bałwan.Na tym polegają manipulacje Szatana - zwodzi on cały świat, oddający się, jak mówi Biblia, "bezecnemu bałwochwalstwu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowo Boze

TAK MASZ CZCIC SWOJEGO BOGA, W DUCHU I PRAWDZIE!!ZADNE OBRAZY, FIGURKI, OLTARZYKI, KRZYZE, DREWNO!!!POLACY KLANIAJA SIE KAWALKOWI DREWNA!!
Ewangelia wg św. Jana 23 Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie4, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec. 24 Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie». 

DLACZEGO POLAKOW SPOTYKAJA NIESZCZESCIA I SMIEJA SIE Z NICH NA ARENIE MIEDZYNARODOWEJ?! ZA KARE ZA BALWOCHWALSTWO!!!TAK, BOG DAL ZA KARE!!

PRZESTRZEGAJ PRZYKAZAN BOZYCH BO ZYJEMY W OSTATECZNYCH CZASACH!!!NAWET SYNOWIE IZRAELSCY MOGA NIE WEJSC DO KROLESTWA BOZEGO!!!A POZNIEJ BEDZIE PLACZ I ZGRZYTANIE ZEBOW
Apokalipsa Jana 21:8 21:8Udziałem zaś bojaźliwych i niewierzących, i skalanych, i zabójców, i wszeteczników, i czarowników, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców będzie jezioro płonące ogniem i siarką. To jest śmierć druga.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowo Boze

 

Apokalipsa św. Jana

12 I obróciłem się, by widzieć, co za głos do mnie mówił; 
a obróciwszy się, ujrzałem siedem złotych świeczników, 
13 i pośród świeczników kogoś podobnego do Syna Człowieczego10, 
obleczonego [w szatę] do stóp 
i przepasanego na piersiach złotym pasem. 
14 Głowa Jego i włosy - białe jak biała wełna, jak śnieg, 
a oczy Jego jak płomień ognia. 
15 Stopy Jego podobne do drogocennego metalu, 
jak gdyby w piecu rozżarzonego, 
a głos Jego jak głos wielu wód. 
16 W prawej swej ręce miał siedem gwiazd 
i z Jego ust wychodził miecz obosieczny, ostry. 
A Jego wygląd - jak słońce, kiedy jaśnieje w swej mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowo Boze

Ewangelia wg św. Mateusza

5 Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem3. I wielu w błąd wprowadzą. 

 

PRZESTANCIE CZCIC FALSZYWE OBRAZY JEZUSA CHRYSTUSA KTORE WAM POKAZUJE SYNAGOGA SZATANA

3e2084e43adb4cfb73ab1e3f8060b826.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowo Boze

Ewangelia wg św. Mateusza

5 Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem3. I wielu w błąd wprowadzą. 

PRZESTANCIE CZCIC FALSZYWE OBRAZY JEZUSA CHRYSTUSA KTORE WAM POKAZUJE SYNAGOGA SZATANA

 

3e2084e43adb4cfb73ab1e3f8060b826.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowo Boze

Ewangelia wg św. Mateusza

5 Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem3. I wielu w błąd wprowadzą. 

PRZESTANCIE CZCIC FALSZYWE OBRAZY JEZUSA CHRYSTUSA KTORE WAM POKAZUJE SYNAGOGA SZATANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra milosierdzia
4 minuty temu, Gość Slowo Boze napisał:

Ewangelia wg św. Mateusza

5 Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem3. I wielu w błąd wprowadzą. 

PRZESTANCIE CZCIC FALSZYWE OBRAZY JEZUSA CHRYSTUSA KTORE WAM POKAZUJE SYNAGOGA SZATANA

19 minut temu, Gość Slowo Boze napisał:

PRZESTAN CZCIC FALSZYWYCH IDOLI, BALWANOW, BOZKOW!!!TO JEST BALWOCHWALSTWO!!!
Objawienie św. Jana 9,20  20 A pozostali ludzie, 
nie zabici przez te plagi, 
nie odwrócili się od dzieł swoich rąk, 
tak by nie wielbić demonów 
ani bożków złotych, srebrnych, spiżowych, kamiennych, drewnianych, 
które nie mogą ni widzieć, ni słyszeć, ni chodzić. 

"Jedną połowę spaliłem w ogniu, nawet chleb upiekłem na rozżarzonych węglach, i upiekłem mięso, które zajadam, a z reszty zrobię rzecz obrzydliwą. Będę oddawał pokłon kawałkowi drzewa".

Wyjścia 20:4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą.

Szaleńcza ekstaza nastolatków na widok telewizyjnego Idola ( propagowana przez demoniczne media ) to oczywiste i jawne bałwochwalstwo, Media nazywają takie rzeczy, IDOL - słowo angielskie, pochodna tego słowa jest... idolatry - bałwochwalstwo. Idol to... bałwan.Na tym polegają manipulacje Szatana - zwodzi on cały świat, oddający się, jak mówi Biblia, "bezecnemu bałwochwalstwu".

Slowo Boze jest bezcenne i oczywiscie warto czytac Biblie kazdego dnia,aby poznawac Boga i powierzac sie jemu.

Zachecam wszystkich do zglebiania swojej duchowej wiedzy,ale nie mozna lekcewazyc faktu ze diabel istnieje i kusi na rozne sposoby czlowieka.

Po to Bog daje wolna wole czlowiekowi ,aby mogl wybierac,czy chce zyc z Bogiem czy tez nie.

Wiec warto sie modlic i wzywac swojego Stworce ,ktorym jest Pan Bog,a co sie tyczy falszywych obrazow,to do konca nie moge sie z Toba zgodzic,poniewaz obraz ktory powstal "Jezu ufam Tobie" byl wola Pana Jezusa ,ktory objawil to sw. Faustynie Kowalskiej.

Sam Pan Jezus chcial by ten obraz powstal,podobnie jak Koronka do milosierdzia Bozego,gdzie Pan Jezus mowi by odmawiac ta koranke ,a wszystkie grzechy czlowiekowi zostana odpuszczone.

Mozna dowiedziec sie tego z "Dzienniczka sw. Faustyny"

Takze to co z rak ludzkich wychodzi nie koniecznie musi byc balwochwalstwem,bo moze pochodzic od Boga.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra milosierdzia

 

Koronka do Milosierdzia Bozego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra milosierdzia

Do obejrzenia na you tubie film dokumentalny pt.

"Z archiwum egzorcysty"

Dla ludzi o mocnych nerwach

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDA I TYLKO PRAWDA

PRZESTAN CZCIC SATANISTYCZNYCH FALSZYWYCH UKRYTYCH TRANSOW IDOLI KLAMCOW, ZOBACZ OBOJNIACKIEGO BAPHOMET, WSZYSCY SLAWNI I BOGACI SA SYNAGOGA SZATANA I CZCZA SZATANA, NIE BADZ ZWIEDZIONY, SATANISTYCZNE SYMBOLE JAK 666, DEVIL HORNS, JEDNO OKO, PIRAMIDA, JEDEN PALEC W GORE ITD SA WSZEDZIE W MUZYCE, FILMACH, BAJKACH, NA LOGACH, W REKLAMACH ITD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDA

Siostra milosierdzia TO NIE JEST OBRAZ JEZUSA CHRYSTUSA W TYM WIDEO!!! NIE PROPAGUJ JAKIES FILMY Z YOUTUBA TYLKO CZYTAJ BIBLIE I SLOWO BOZE, TAM JEST PRAWDA I OBJAWIENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra milosierdzia
2 minuty temu, Gość PRAWDA I TYLKO PRAWDA napisał:

PRZESTAN CZCIC SATANISTYCZNYCH FALSZYWYCH UKRYTYCH TRANSOW IDOLI KLAMCOW, ZOBACZ OBOJNIACKIEGO BAPHOMET, WSZYSCY SLAWNI I BOGACI SA SYNAGOGA SZATANA I CZCZA SZATANA, NIE BADZ ZWIEDZIONY, SATANISTYCZNE SYMBOLE JAK 666, DEVIL HORNS, JEDNO OKO, PIRAMIDA, JEDEN PALEC W GORE ITD SA WSZEDZIE W MUZYCE, FILMACH, BAJKACH, NA LOGACH, W REKLAMACH ITD

 

3 minuty temu, Gość PRAWDA I TYLKO PRAWDA napisał:

PRZESTAN CZCIC SATANISTYCZNYCH FALSZYWYCH UKRYTYCH TRANSOW IDOLI KLAMCOW, ZOBACZ OBOJNIACKIEGO BAPHOMET, WSZYSCY SLAWNI I BOGACI SA SYNAGOGA SZATANA I CZCZA SZATANA, NIE BADZ ZWIEDZIONY, SATANISTYCZNE SYMBOLE JAK 666, DEVIL HORNS, JEDNO OKO, PIRAMIDA, JEDEN PALEC W GORE ITD SA WSZEDZIE W MUZYCE, FILMACH, BAJKACH, NA LOGACH, W REKLAMACH ITD

Nie wiem do kogo piszesz i chyba pomylily Ci sie tematy.

Mowa caly czas jest o tym, ze zlo istnieje i warto byc czlowiekiem swiadomym,tym bardziej ze mamy mozliwosci by poglebiac swoja wiedze,po to by uniknac piekla i wiedziec jak sie bronic przed zlem,a mozemy sie obronic dzieki Bogu Ojcu.

Nikt tu nie czci Szatana,zle rozumiesz temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra milosierdzia
6 minut temu, Gość PRAWDA napisał:

Siostra milosierdzia TO NIE JEST OBRAZ JEZUSA CHRYSTUSA W TYM WIDEO!!! NIE PROPAGUJ JAKIES FILMY Z YOUTUBA TYLKO CZYTAJ BIBLIE I SLOWO BOZE, TAM JEST PRAWDA I OBJAWIENIE

Widac ze nie chodzisz do kosciola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDA

WSZYSTKO W KROLESTWIE SZATANA (SWIAT) JEST KLAMSTWEM I OSZUSTWEM

1 List św. Jana

15 Nie miłujcie świata3 
ani tego, co jest na świecie! 
Jeśli kto miłuje świat, 
nie ma w nim miłości Ojca. 
16 Wszystko bowiem, co jest na świecie, a więc: 
pożądliwość ciała, pożądliwość oczu i pycha tego życia4 
nie pochodzi od Ojca, lecz od świata. 
17 Świat zaś przemija, a z nim jego pożądliwość; 
kto zaś wypełnia wolę Bożą, ten trwa na wieki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDA

KOSCIOL DAWNO PRZESTAL NAUCZAC WEDLUG CHRYSTUSA, KSIEZA Z JARMULKA NA GLOWACH I POGANSKIMI SYMBOLAMI NA ICH SZATACH, CZYTAJ BIBLIE I SLOWO BOZE A NIE SLUCHASZ SIE KSIEZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowo Boze

Ewangelia wg św. Mateusza

Modlitwa

5 Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. 6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. 
7 Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo1 będą wysłuchani. 8 Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra milosierdzia
1 minutę temu, Gość PRAWDA napisał:

WSZYSTKO W KROLESTWIE SZATANA (SWIAT) JEST KLAMSTWEM I OSZUSTWEM

1 List św. Jana

15 Nie miłujcie świata3 
ani tego, co jest na świecie! 
Jeśli kto miłuje świat, 
nie ma w nim miłości Ojca. 
16 Wszystko bowiem, co jest na świecie, a więc: 
pożądliwość ciała, pożądliwość oczu i pycha tego życia4 
nie pochodzi od Ojca, lecz od świata. 
17 Świat zaś przemija, a z nim jego pożądliwość; 
kto zaś wypełnia wolę Bożą, ten trwa na wieki. 

A skad mozesz wiedziec czy bardziej miluje swiat czy tez Pana Boga?

Cytujesz Pismo Swiete nawet mnie nie znajac.

Co z tego ze bedziesz znac Pismo Swiete jak mozesz do tego sie nie stosowac i twoja cala wiedza pojdzie na darmo.

Bo caly swiat zyskales ,a dusze zatraciles,a walka duchowa trwa tu na ziemi ,o kazda dusz,wiec pomodl sie nad swoja dusza,nim nie bedzie za pozno.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×